• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

12. januára 2017 
@luga mozes mi na FB poslat "kibble"? :wink: davala som dnes ziadost :wink: neviem nakrmit psika :grinning: :grinning:
24. mar 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga B-) nikdy nevies... Ako dlho sa čaka na vysledky z genetiky?
24. mar 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ani neviem, nepytala som sa, ale to robia normane vzdy na zaciatku tehu... ja som taky dobry "pacient" ja sa nic nepytam, ja som len spokojna :grinning:
24. mar 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat mne povedali, ze 5-6 tyzdnov, tak hadam za 2 tyzdne mi zavolaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
24. mar 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , skusala som ti poslat, ale este mi to nejde - vecer by sa malo dat - vydrzi ti dovtedy? :wink:
aha, no ved potom povies, na co ti zobrali - ja sa tiez dost malo pytam a potom si to vycitam
@sweat , ja viem veeeelmi dobre (ziadne nadeje "nejsou") :grinning: ...a vysledky ? ako kde - tu asi sest tyzdnov
24. mar 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose aha,vy ste tiez boli na genetike? Im potom povedz,ze dakujem,ale trvalo vam to trochu dlho,ja uz som tehu :grinning:
24. mar 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat , genetika aj tak malokedy vyjde zle (sice black brali aj imuno a hemato, tak mozno - dobre vediet aj pre tehu, nielen pre otehotnenie)
24. mar 2011 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga dakujem :wink:
ved potom sa spytam... ale co som citala v knihach, tak sa robia take zakladne na HIV, chlamidie, zltacka tusim a pod.
@sweat hej :slight_smile: boli sme v ten tyzden, ako som sa dozvedela, ze som tehu... :wink: resp. 2 dni po tom mi vysiel test :dizzy_face:
24. mar 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :slight_smile: hej hej.... ved uvidim ako dopadnu... podla mna to iste zoberu aj tebe
24. mar 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , bola by som im nesmierne vdacna, keby mi to vezmu :slight_smile: :dizzy_face:
24. mar 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga pocuj,a nespytas sa ich tam,kolko stoji genetika pre samoplatcov? Rozmyslam,ze muzicka v lete poslem aj na HP, imuno a genetiku, len nemam predstavu,kolko by to tak vsetko stalo 0:slight_smile:
24. mar 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat , mozem sa spytat :slight_smile: - dufam, ze nezabudnem
aj ty by si mozno mala ist s nim - na tu genetiku
24. mar 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat a nemoze ta poslat dr.? Oni vas tam bucu chciet oboch. Oni to robia komplet a pytaju sa vas na celu rodinu. Takze neviem ci by malo zmysel, keby isiel len mm.
@luga ides k MUDr. Ondrejcakovi? Alebo k MUDr. Melisovej?
24. mar 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ja vlastne neviem, nepovedali mi, ku komu ma objednali :confused:
24. mar 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose a kto ma tam posle? Gynekolog alebo jeho urolog? No ked sa pytaju na rodinnu anamnezu,to je na prd. Mm je adoptovany a o svojej biologickej rodine nic nevie. A to fakt aj ja musim s nim? No tak pojdeme obaja
24. mar 2011 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky a ake dalsie vysetrenia by mohol absolvovat,neviete?
24. mar 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat nas poslal gynekolog... a ak nic nevie, tak nic nepovie... a budu sa riadite len testami... no najlepsie by bolo, ak by ste isli oboja, inak to velmi zmysel nema. A tiez je super, ze mne robili aj imunologiu, ci nemam vytvorenu imunitu voci spermiam alebo embryjkam.
moj mm absolvoval len spg, u urologa HP a ultrazvuk semennikov. Inak nic ine. Mne sa to zdalo malo...
24. mar 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este mam jeden dotaz. Ked sa robi HP,sleduju sa aj hormony stitnej zlazy? Alebo treba ist kvoli tomu na endokrinologiu?
24. mar 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no ved vlastne ani mne, ale povedali mi c. dveri a to bolo k Ondrejcakovi. On je primar a je fajn.
24. mar 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat ja ani mm sme na endokr. neboli a moj gynekolog ma ani neposlal, lebo som mala HP v poriadku
24. mar 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no moj tiez len spg,ultrazvuk semenikov,prostaty,ani HP mu nenavrhol,do spravy mu napisal,kontrola o 3 mesiace,pri rovnakom naleze odporucam car. Fakt odbornik
24. mar 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat ved aj ja som nebola nejako extra spokojna, sice urobil HP a aj utz, ale zdalo sa mi to malo, ze nezistoval pricinu, aspon keby sa snazil... :frowning2:
24. mar 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat , stitnu zlazu najlepsie na endokrinologii podla mna
a muzickovi hlavne to, co pisala black - HP, urol. vys., prip. kultivaciu semena (bakterka)
24. mar 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose, @sweat , ja pochybujem, ze u muzov sa da este nieco extra skumat - jedine este ta genetika a tam je nejake spec. vysetrenie spemii (si nespomeniem presny nazov teraz :angry: )
24. mar 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga aha,toto mu navrhol,nejake specialne vysetrenie spermii,ale neviem vobec,co to je,on si to nezapametal :wink: ja mu taky program na leto vymyslim,ze neviem,ci so mnou vobec na tu dovcu pojde :grinning:
24. mar 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat , uz som si spomenula - fragmentaciu spermii (tusim) ... a nemal tvoj muz v ejakulate leukocyty?(pri spg.)
24. mar 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no ved toto,chcela som najst nejakeho dobreho androloga,ale mam pocit,ze na slov. taky nieje. Komunikovala som s dr. Kocim z prahy, a ten je takeho nazoru,ze kazdy problem sa da odhalit a zlepsit,len skoda,ze je tak daleko
24. mar 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nie,nemal. Musim tam ist nabuduce s nim,lebo on si nikdy nic nezapameta a na nic sa nepyta
24. mar 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat :rolling_eyes: ... na Slovensku asi odbornika androloga nenajdes
no jo, muzi, nezaujimaju sa o to velmi a potom je jasne, ze nevedia, co im lekar vravi a co by sa este mohli opytat :grinning:
24. mar 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga hej fragmentacia spermii... ale ja mam pocit, ze mojmu ani kultivaciu nerobili... :unamused:
@sweat neviem od kial si, ale mam pocit, ze v BB je dobry androlog... ale neviem meno, ale to si najdes aj na nete... ma svoju webovu stranku
24. mar 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok