• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

9. decembra 2016 
@luga na sto percent? ved to niekedy nie je citit... :wink:
24. mar 2011 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
24. mar 2011 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luga ja viem, ze aj ty chces, lebo to uz budes tehu, vsak? :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2011 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sweat , duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuufam :grinning:
24. mar 2011 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@oknosmas oni pre IUI robia vyber spermií?
24. mar 2011 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kamilkka no, tak mali by...len tie najlepsie...a bez dakych latok, ktore by ti mohli sposobit anafylakticky sok... neviem presne, ako sa to vola..ta latka, o ktorej treba spermose oddelit...
24. mar 2011 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@oknosmas vy sa ešte chystate na IUI?
či to bolo o ničom?
24. mar 2011 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kamilkka neviem, my sme absolvovali iui sice 2x, ale ako sme zistili, dost nevhodne a zastaralo, ako sa to uz robit nema...priam nesmie..takze mozno este dakedy skusime take normalne iui :wink:
24. mar 2011 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@oknosmas prosím ?????!!!!!!!!
ved si si to tak pochvalovala a ešte že zadarmo ! uf!
a ako si na to prišla že to bolo zle?
no som zhrozena nejako :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2011 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som dnes poobede testovala,ani neviem preco :wink: kukla som na to po dvoch minutach a ked som to otacala zlava zprava,tak sa mi zdalo,ze tam nieco vidim. Tak som to z nervami slahla do kosa,ze som blba,vcera test negativny a dnes testujem z poobedneho mocu,ze uz mi riadne sibe a ze si namyslam,pritom tam nic nieje. Teraz ma napadlo kuknut na ten test znovu,a ono tam fakt nieco je. Zostal tam slabulinky ruzovy dusik,taky,ako ked robim ovu test mimo ovu,a nieje biely,ale zachyti minimalne LH. Co si mam o tom mysliet? Ja viem,ze dnes sem uz asi nepride nik,ale ja som sa proste musela vypisat,lebo som z toho v soku. Nikdy som ducha nemala,ani po limite
24. mar 2011 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sweat tak z toho mozno predsa len daco bude :slight_smile:
25. mar 2011 o 07:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kamilkka hej, bolo super, ze to bolo zadarmo .. ale uz teraz je to asi vsetko, co si o tom myslim.. som vdacna tomu lekarovi, ze to robil, ze sa snazil ako vedel.. ale uz viac by som tam nesla. nechcem asi o tom dako pisat...
25. mar 2011 o 07:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luga ahoj ku kubisovi nechod to je onicom lekar nespravi rozber spermii tak ako ma. :angry:
25. mar 2011 o 08:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@petuska123 , ani by som nesla po tom, co tu napisali holky - dik ...na Slovensku asi dobreho androloga nenajdeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
peti, netestovala si dnes?
@sweat , tak dufam, ze ty ano - z dnesneho ranneho mocu a strasne drzim palce :dizzy_face:
25. mar 2011 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luga nie netesovala som
25. mar 2011 o 08:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko. No, testovala,ale nic nove nemam. Ta ista situacia,ako vcera
25. mar 2011 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu je grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/309a7a asi mi neostane nic ine, ako cakat. Aj ked si myslim, ze 12 DPO uz by malo byt na teste nieco, co mi netreba lupou hladat :sweat_smile:
25. mar 2011 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sweat no sme dopadli :grinning:
25. mar 2011 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
25. mar 2011 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sweat neboj, to, ze je tam len slaba ciarka neznamena, ze tam nie je, ja som mala este v 9tt rovnako slabu ciarku ako na zaciatku, takze silna ani nemusi byt a verim tomu, ze si tehu, ja som mala druhu ciarku slabucku po troch minutach a nie po dvoch, tak testuj dalej aj zajtra rano a ako je na tom tvoj graf? kedy bol ocakavany prichod mrchy?
25. mar 2011 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sweat jaaaaaaaaaj, len 12dpo, ja som testovala az 3-4 dni co mi meskala mrcha a ciarka sa objavila po takom case ako som ti napisala, tak nestresuj, ak sa ti objavuje to je dobre, niektorym sa neobjavi na teste nic ked su tehu aj ked im uz ms meska, tak nestresuj, kazda zena je ina, nemoze byt vsetko podla sabloniek :wink: ja verim, ze si tehu, ten graf aj ukazuje kde by mohlo byt zahniezdenie a aj dusik je nieco ked je to estelen 12dpo :wink:
25. mar 2011 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sweat a daj foto toho testu :slight_smile:
25. mar 2011 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, mate krasne grafy!
super!
ja dnes 36,3 - no comment :angry:

@sweat ale ty ked budeš tehu, tak je to pre nas dalšie povzbudenie, dalši zazrak :sweat_smile:
pri vašom spg priam nemožne, vsak?
och - tfuj tfuj aby to vyšlo!
25. mar 2011 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sweat :slight_smile: tiez si myslim, ze ked aspon nieco ruzove bolo, tak nadej je - nadalej drzim palce a dufam s tebou :wink:
inak aj ja som dnes testla - len neviem preco vlastne :grinning: :sunglasses:
http://www.fertilityfriend.com/home/lucia
25. mar 2011 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luga mala si chtíč na testovanie??
25. mar 2011 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kamilkka no ved toto, nemozne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@isabella_fly dakujem za povzbudive slova, vsak nestresujem, len mam pocit ze bluznim :sweat_smile: . Foto nedam, fakt by tam nebolo nic vidiet, hodim, az ked nebude pochyb :wink:
25. mar 2011 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petuska123 , ste ma "zlakali" :grinning: ... ja nezvyknem testovat len tak pre nic a teraz neviem, co sa mi udialo :grinning:
25. mar 2011 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luga sme ta zmiatli, vsak? :grinning: a biely je? mrcha stale nikde?
25. mar 2011 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petuska123 a ty netestuješ?
25. mar 2011 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok