• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

17. januára 2017 
@sweat ale zazraky sa deju - neboj :wink:
blackrose je dokaz!
25. mar 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat , tak nejako :sunglasses: ...
25. mar 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka ja viem, ze sa deju, len neviem, ci zrovna mne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. mar 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ta pekne natahuje, ale sak preto je to mrcha :grinning:
25. mar 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat no ved teplota je dobra
a ducha tam predsa je!
ake mavaš dlhe cykly? kedy by mala dortaziť mrchaňa hnusna?
25. mar 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka ale je az po limite, respektive, ked ten test uschne :sweat_smile: mrcha by mala dorazit pondelok, ak nie, aspon vecerne spinenie sa dostavy a v utorok sa spusti na plno. A mne teploty pred mrchou neklesaju, maximalne na 37 v den mrchy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. mar 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. mar 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. mar 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka eee netestujem
25. mar 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@sweat aj ja som mala na zaciatku slabu ciarocku, vydrz este, testuj zajtra, podla mna je to tehuuuuu :grinning: :dizzy_face: grafik je krasny :slight_smile:
@petuska123 ja sa cudujem, ze si netestovala, ja by som nevydrzala, podla mna to vyzera nadmieru dobre :dizzy_face: hlavne ten dnesny vystup a to, ze ti uz vlastne mrcha meska :wink:
@luga testovala??? :confused: fiiiiiiiiiiiiiiiiiha... a biely bol??

a presne, zazraky sa deju!!! :slight_smile: som dokaz!!! Ja som tiez neverila, ze by sa stal zrovna mne :dizzy_face:
@blackrose nie nemeska az v nedelu ma prist
25. mar 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose slabu ciarocku? ved ja krasne vidiet na fotkach v albume :slight_smile: ved testujem, len si musim rozmyslet ci zajtra alebo pozajtra, lebo uz mam len jeden test :grinning: a kupovat nemozem, keby to muzik vedel, bolo by zle nedobre. Ja mam povolene testovať az tyzden po vymeskani :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 aha, podla grafu to tak vyzera :wink: a fakt ta to nelakalo testnut???
25. mar 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose fakt ma to nelaka vobec
25. mar 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat @kamilkka :grinning: - vidim, ze mame uplne rovnake nazory :sunglasses:
pozajtra testuj, sweat :wink:
@blackrose , ahoj, jasan, ze biely - ako inak :grinning:
25. mar 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak podla mňa tu bude teraz vlna tehuliek :wink:
bleky to začala a my budeme rad za radom pokračovať!!!
len musi bleky posielať virusy - furt furt furt!
25. mar 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 inak mohla by si,predtym si testovala 20-tkou poobede,nie? To este neznamena,ze vysledok je objektivny :wink:
25. mar 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :grinning: ze aky rehot :grinning: ale tak fajn, ze to tak beries, ale nechapem, preco ta ta mrcha tak natahuje...
@petuska123 fakt? Nechapem :confused: :grinning:
@sweat a tvoja ciarocka je este svetlejsia ako bola moja prva?? ale to este nic neznamena :wink:
@kamilkka jasne, musite sa rychlo pridat :slight_smile:
a posielaaaaaaaaaaaaaaaaam chytajte ich
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
25. mar 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , na to sa spoliehame uz od oznamenia ankinho pozitivneho testu a zatal to vyzera "trosku" biedne - no, ale tak snad ... a sranda, ze sme sa tu "zisli" vsetky na konci cyklu
25. mar 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , tak dik za virusiky, uz ich mam krasnu zbierku :wink:
a co amm plakat - fakt nie - ja som testovala s tym, ze bude biely, len nechapem naco som ten test minala - uz si nekupim, lebo potom to takto laka :rolling_eyes:
mrchu nechapem ani ja velmi, ale myslim, ze "pozostatok" hormonov alebo ucinok femi (?) - alebo mi len chcela zmarit plany ...lebo fakt mavam LF staaaale 13 dni
25. mar 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nestvite ma :angry: budete povinne tehu a hotovo, ake pochybovanie :angry: pekne chytat vyrusiky :wink:
@sweat aj moj mm bol taky, tak som testy kupovala na tajnasa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga je mozne ze aj tie hormony este nejako ucinkuju... a mozno si femi povedali, ze ti chcu upravit LF :grinning:
ved jasne, nema zmysel plakat a byt smutna... a ja som mala testy doma rok a netestovala som :wink: ved vidis, az boli po zaruke :grinning: a kludne ho minaj, keby si ho nemala, tak by si teraz bola nervozna, ze co ak a aj tak by si si ho isla kupit :wink:
@isabella_fly :grinning: :dizzy_face:
@sweat inak aj ja som test kupovala na tajnasa, lebo uz som videla mm, ze stresujem :grinning:
25. mar 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly no ved uz rozmyslam,ako sa vytratim z domu, nech vyskusam aj inu znacku,len ma nic nenapada :grinning:
@blackrose ta moja ciarocka je taka,ze neviem,ci si vobec zasluzi oslovenie ciarocka :wink:
25. mar 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga sa vraví, že ak je viac bab pospolu tak sa skor či neskor pekne zladia v cykloch na rovnaky čas....
aj u nas v robote to cca chvilu fungovalo... potom dve otehotneli :grinning: pekne o mesiac!
25. mar 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat ja som mala taku na rapicleare... a na inych bola pekna :wink: fakt zalezi od testu
a rapiclear bol 10tkovy a ten druhy bol 20tkovy a po zaruke :grinning:
Teraz som kukla na ten test z rana,a tam uz nic nieje :frowning2: . Takze nic z toho
@blackrose asi treba používať testy po zaruke :wink:
aka to bola značka?
25. mar 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , uvidim, kedy sa jej uraci ... a test by som si asi nesla tak skoro kupit (to kym by som sa odhodlala, tak uz by aj mrcha prisla)
@kamilkka , viem, ze to tak byva (sme styri segry :wink: ), ale to musia tie zenske byt naozaj spolu, nielen takto virtualne (ci?) :slight_smile:
25. mar 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat :frowning2: no vydrz este kym bude aspon termin mrchy, ale test dovtedy niekde zozen, neboj, nejak mm oklames a behnes do lekarne :wink:
25. mar 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok