• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@solinkarka kazdopadne na 14 den mam ist tak ci tak na krv ci u pride mrcha alebo nie tak mozno pockam dovtedy
26. mar 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka tak dlho nas budes napinat? to snad nie :grinning:
26. mar 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka :grinning: este uvidim ak budem mat vysoku teplotu tak testnem aj skor- hoci ju moze dvihat aj utrogestan.........
26. mar 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ja by som na tvojom mieste asi nemerala..zbytocne ta to bude znervoznovat...testni v stredu :grinning:
26. mar 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ak by dosla mrcha tak uz asi v stredu, pretoze vzdy predym ked mi pichali pregnyl mi prisla presne na 14 den odvtedy takze ak nepride bude nadej :zipper_mouth:
26. mar 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka ved ani nemeriam ale v stredu rano odmeram a uvidim :sunglasses:
26. mar 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka a ty merias? nevidim nikde tvoj graf...
26. mar 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka juuj ja uz nemeriam dobry pol rok :grinning: odvtedy ako som otehu, a po potrate ma to uz nelaka
26. mar 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka chapem, aj ja ked som jeden mesiac vynechala meranie tak odvtedy uz nemeriam a predtym som vydrzala skoro rok v kuse....iba pred mrchou preventivne vzdy odmeriam inak ma to uz nebavi
26. mar 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka a kolko mas rokov ak sa mozem spytat? :sweat_smile:
26. mar 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka 26 inak asi byvam nedaleko teba ak si zo soliniek ako som vydetukovala (neviem ci spravne :grinning: )
26. mar 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka nooo tak uz byvala solinkarka :grinning: uz je zo mna dedincanka :grinning: ty si skade?
26. mar 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. mar 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ok idem pocitat co si mi pekne napisala :grinning:
26. mar 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka joooj zase az tak vele nie!
26. mar 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. mar 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky :slight_smile: kde su nove tehulky???
@petuska123 netestovala si???
ja som mala tento vikend veeeelmi tazky, este sme oslavovali mm narodeniny a isli sme spat o 3 rano. No a dnes som komplet robita. Ako keby som pila cely vecer s nimi :grinning:
27. mar 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose čo to čítam??? juuuuuuuuuuuuj, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem a strašne sa teším s vami :grinning: :grinning: :grinning: až mám slzičky :sweat_smile: :sweat_smile: moc držím palčeky a želám krásne tehulkovanie, uži si každú chvíľu, lebo je to nádherné obdobie, ale veľmi rýchlo to utečie :slight_smile:
jéj a to bude novembrovčiatko :slight_smile: tak 11 je krásny dátum :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balambi dakujeeeeeeeeeeeeeem krasne :slight_smile:
vy sa ako mate? uzivate si krasne obdobie? :slight_smile:
27. mar 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky ..co mate noveho? :slight_smile:
27. mar 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby som taka nastvana.. :angry: :angry: :angry: teraz citam na internete ze nedostatok B12 sposobuje neplodnost, anemiu a potraty atd..a pritom ja mam trvaly nedostatok B12 ky... :frowning2: pretoze mam to autoimunitneho charakteru...ako aj stitnu zlazu..som nasrata na tych lekarov ze ked som sa ich pygtala tak mi imunolog povedal ze tak nic s tym a pritom B12 ka je velmi potrebna..som citala na nete ze je na to taky sprey pod jazyk...ze treba obist zaludok..tka mam nervy ..ze lekari na cloveka seru.mam ist zajtra za obvodnou aby sme to poriesili.a pritom to uz mam dlho a kazdy na to serie.a aj listovku mam malo..tak mozem otehotneit? ked mam malo vitaminov je to svinstvooo lekari kaslu na clovekaaa :confounded: drzte mi palce..dam vediet ako som dopadlaaa
27. mar 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka tak ti prajem nech nedorazi mrcha.ja som dnes testovala a len jedna ciarka :frowning2: ale preto lebo mam ist na rengen a pocula som ze ked je zena tehu tak sa to nesmie.pre istotu som sa teda uistila testikom drzim palce nech vam to vide
28. mar 2011 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano baby...takze som zacala hnedym spinenim vyzera to na mrchu :grinning: alebo :frowning2: .no nic hlavu hore a ide sa vybavovat IVF dnes volam do MT nech mi daju termin na konzultaciu
28. mar 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/2e1a7c moj posledny graf prestavam s meranim
28. mar 2011 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 :frowning2: no ale predsa pri inych grafoch ti v den ked prisla mrcha aj teplota klesla, vydrz este par dni merat a znac si to do toho grafu :unamused:
28. mar 2011 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly teplota neklesla preto lebo som uzivala utros a ten BT zvysuje takze dnes som si hu uz nedala a zajtra rano bude teplota dole
28. mar 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. mar 2011 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. mar 2011 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
@petuska123 :frowning2: ... dokelu ... tak vela stastia pri dalsom krociku - nech to vsetko rychlo a "bezbolestne" vybavis
no a my mame odber na genetike za sebou - za 5-6 tyzdnov budu vysledky a zobrali mi krv aj na tie protilatky (spermie, zona pellucida a trofoblast) ... na trombofilne mutacie mi nevzali - ale nevadi - nabuduce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko
@luga drzim palce,nech su vysledky ok a dakujem,ze si si na mna spomenula. :slight_smile:
@petuska123 moc ma to mrzi,ale hlavu hore,ide sa do dalsieho boja a tentokrat ho vyhras :wink:
28. mar 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok