• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
vrabcek, uz ok :wink:
no, ale zvlastny graf, z toho by som nevysla, ze kedy bola ovu :unamused:
20. nov 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco, myslim ,ze 14teho - 15teho. aj doki to potvrdil
20. nov 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, moze byt ... tak ked ti potom este aj 18teho a 19teho klesla t ...
20. nov 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek, uz je to ok :slight_smile: no ale ty mas velmi cudny graf... hmm, co si ty myslis??

luga, tak to sa teda naozaj nemas na co tesit :frowning2:
20. nov 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale doktor mi tvrdil, ze mame skusat hlavne vo stvrtok vecer ! a to uz ziadna ciarka na teste nebola... krasnu ciarku som mala 14.teho :unamused:
20. nov 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco myslite, ze je zvlastny ? hlavne aby teplota stupala teraz hore, ci nie,.. inak menstruaciu tam mam zlu zaznacenu, nebola 2 dni, ale 5 dni, nestihla som to vyplnit
20. nov 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka: C znamena Creamy - kremovy hlien, E - eggwhite - ako vajickove bielko, W - wattery - vodnaty, S - sticky - lepkavy, "-" - dry - sucho :slight_smile:
20. nov 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom som dobre napisala:slight_smile:..vdaka black...
20. nov 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek, ja som myslela na to, ze ti tak skace, ze pred ovu bola teplota dost vysoko... nemerala si v iny cas nahodou??
A podla grafu vyzera, ze ovu mohla byt vcera 16 DC
20. nov 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, merala som vtedy neskoro, aj si sa ma to pytala, len nestiham .. :grinning: urcite by bola nizsia
20. nov 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek myslis 14 DC, nie strnasteho... hej?
no 14 DC mohla byt krasna ciarka, 15 DC si si test nerobila? Ak ovu prebehne, tak ciarka sa uz neukaze. Ciarka je vzdy tak den pred ovu. Takze ovu bola 16 DC podla mna :slight_smile:
20. nov 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek... a ja si uz nepamatam :wink: tak si tam do grafu napis iny cas ako obvykle meriavas a da sa ti tam biely kruzok, budes vediet, ze to nemas brat do uvahy. Lebo takto sa ti tam pravdepodobne nevyznaci ovulka.
20. nov 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka nzc :slight_smile: kludne aj na buduce :slight_smile:
20. nov 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, zase som sa nieco naucila, takze doki mal pravdu, no tak ja som riadna krava, ja som doteraz nutila manzela, len ked bola pekna ciarka :grinning: , uvidim ci to vyjde, mali sme skusit aj inu polohu, pretoze mam vyssie maternicu
20. nov 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek, dufam, ze si sa z tych mojich sprav vymotala, lebo aj ja mam s tym problem :grinning: :sweat_smile:
20. nov 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek, vobec to tak na silu neries, dolezite je, aby si sa trafila okolo ovulky. Ak je silna ciarka, to znamena, ze ovulka je za dverami a spermijky chvilu vnutri vydrzia :wink: Vraj sa tvrdi, ze najlepsie je plodit den pre ovu... aj ked na take reci sa tiez netreba spoliehat. Proste ako to vyjde :slight_smile: a raz to vyjde :dizzy_face:
20. nov 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, dakujem :grinning:
20. nov 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, netesim sa ... ale beriem to uplne normalne, proste je to moja praca
20. nov 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, ved jasne, ale nezavidim ti taku noc... ale uz si si asi zvykla. Ja si neviem ani len predstavit, ze by som robila nocne :unamused:
20. nov 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fungujem takto uz tri roky, takze ano, zvykla som si, ale ked mam pravdu povedat, uz by som si potrebovala oddychut ... a nejde len o tie noci, ja totizto neviem ani, co je vikend a sviatok a vianoce .... presne teraz by sa akurat hodila ta materska, tak ako som to mala povodne naplanovane :grinning:
20. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, prajem krasny piatocek .
20. nov 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. nov 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim, mony :slight_smile:
ako?
20. nov 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne stupas :slight_smile:
20. nov 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Luga, teplotka je zatial pekna, uvidime co prinesie vikend. Dnes som zobrala posledny Duphaston na tento cyklus a do 3 dni by mala prist mrcha, takze sa uvidi.
20. nov 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom snad: "do troch dni by NEmala prist mrcha," nie? :wink:
20. nov 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach dufam v to :slight_smile: straaasne moc
20. nov 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja :wink: :slight_smile:
20. nov 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mony... noo, vyzeras krasne... aj ten pokles na 4 DPO vyzera nadejne, ale nechcem v tebe zivit plane nadeje, ale som zvedava, ako na tom budes po vikende :slight_smile:
20. nov 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, tak to verim, ja som si tiez pred rokom myslela, ze takto o rok uz budem na materskej si pekne oddychovat (od prace) a budem manzelka ako sa patri :slight_smile: pekne v domacnosti, vyvarat, vypekat a starat sa o baby :dizzy_face: ach jaj, uz aby to tu bolo...
20. nov 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok