• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

10. decembra 2016 
@ludinka , nemas zac - keby to aspon pomoze :sunglasses:
28. mar 2011 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luga ved to ! :sunglasses:
ja by som to tu zelala naozaj vsetkym kockam ved toho trapenia uz bolo naozaj dost!
za ten cas uz by mal niekto aj dve deti co sa tu my trapime :angry:
28. mar 2011 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ludinka , niekto aj tri :pensive:
28. mar 2011 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kocky,ved aj nam sa zadari. A ked raz budeme utierat pokakane zadocky a usoplene nosteky,uz si na to trapenie nikto nespomenie :wink: @luga no vidis,tak stihas aj tento cyklus :wink:
28. mar 2011 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sweat :slight_smile: ...veru neviem, ci na to odbobie snazenia zabudnem - asi ani nie :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... stiham a aj tam pojdem - nebudem cakat, aby sa to zase neskomplikovalo niecim
28. mar 2011 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
job ... majte sa pekne :slight_smile:
28. mar 2011 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tak az teraz mi nabehol konecne kon :angry:nechapem preco mi v poslednej dobe v praci nejde :confused: :pensive:
@isabella_fly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hej hej uz som si vcera citala v knihe o 7tyzdni :grinning: a mm som ukazovala, ze takato je nasa bublinka :dizzy_face:
@luga ty to ako presne vies... fuuuuha mne to len povedali a ja som si to ledva polopate zapametala, nie to este taketo presne nazvy :grinning: a tie trombofilne mutacie je co??? :confused:
@petuska123 podla mna este nemusis hadzat flintu do zita :wink: spinenie moze byt aj na zaciatku tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@sweat a ty nic?? Testik nestmavol? :confused:
28. mar 2011 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose ahojky. Ja nic,cakam mrchu zajtra,dnes spinenie. Teda ocakavam,este neprislo. Posledny duch bol v sobotu,ale vobec sa nezmenil. A uz nemam testy
28. mar 2011 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose a prajem ti pekny 7 tt. :grinning: mas uz nejake tehu priznaky?
28. mar 2011 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sweat juj, ale ja stale dufam, ze sa ku mne pridavas :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a dakujem :slight_smile:
28. mar 2011 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose dufam v to aj ja,ale tento cyklus to uz zrejme nebude :frowning2:
28. mar 2011 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sweat a spinis velmi? lebo spinenie moze byt aj zahniezdovanie :wink:
28. mar 2011 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose nie,este nespinim,iba to ocakavam. A zahniezdovanie 15 DPO? :slight_smile: to asi nieee
28. mar 2011 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dlhsie som tu nebola pomalycky sa trapime vsetky za nasim vytuzenim miminom.drzim palce aby sa to vsetkym podarilo :wink:
28. mar 2011 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose no,moje telo ma asi nikdy nesklame. Uz aj spinim,ako som cakala. Takze uz sa k tebe fakt nepridam :frowning2:
28. mar 2011 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sweat ahaa, ja som pochopila, ze spinis... a hniezdenie prebieha niekolko dni :wink: niektore spinia aj niekolko dni v case ocakavanej mrchy
28. mar 2011 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose si zlata,udrziavas mi nadej do poslednej chvile :wink: myslim,ze sa mrcha do vecera rozbehne...
28. mar 2011 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sweat :frowning2: skoda, a ja som tak dufala, ze sa niektora pridate... tak hadam aspon petuska a ludinka
28. mar 2011 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose no snad,este su stale v hre. Ja uz nemam silu ani plakat, najradsej by som niekam zaliezla dnes :frowning2: ale ide sa do prace a musim sa tvarit,ako mi je strasne dobre. Takze idem na to. Pekny den
28. mar 2011 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ludinka ludi ale to nie je obycajne Bcko..to je cisto B12ka..
dnes som bola u lekarky tak ma chcela poslat na gastro na hadicku co nemusim velmi a sa bojim...ale kedze som jej doniesla aj vysledky od imunologa..ktory mi to zistitl ze je to autoimunitneho charakteru tak povedala ze mam ist len na hematologiu..tak tam chcem zajtra skocit a uvidim.... co bude no... povedala mi ze vitamin B12 je velmi dolezity a ze zohrava ulohu aj v uhniezdeni babatka ..ze sa mi nemusi uhniezdit..co by zhodpovedalo mojim problemom, ktore mam ... :unamused: povedala ze musim chocit dozivotne na injekcie :angry: ale ze staci raz za mesiac :confounded: lebo ze nedostatok B12ky sposobuje aj ine zavazne ochorenia tak super..hotova kalika..ako keby osm toho nemala malo :angry: ale hadam sa dpracujem konecne k babu..a potom sa cudujem ze nemozem otehotneit..je to otras a keby som aj bola tehotna s velkou pravdepodobnostou by som potratila :frowning2: mam nervy na vsetko..len sa po lekaroch trepat.. :unamused: ale tak hadam sa to nba dobre obrati
aj dnes ma nastvala profka..lebo mi dala na skuske otazku co nebola v mnaterialoch a na miesto Acka mam B :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak tiez ma to nerozveselilooo joj den blbec
tak sa aspon vy drzte paaa
28. mar 2011 o 17:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peti..ako si na tom? :wink:
28. mar 2011 o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petuska123 ako si na tom? :slight_smile:
28. mar 2011 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sweat netrap sa, viem ako sa citis, ale toto obdobie zase prejde a zase bude chvilu dobre :slight_smile:
@zibi a to ti na to nikto do teraz neprisiel??? :confused: Nechapem! Ale tak hadam sa to teraz vyriesi, budes si pichat injekcie (aj ked to nie je prijemne) ale budes mat babo :slight_smile: treba verit, ze teraz sa podari.
ja som bola na gastroskopii, nie je to prijemne, ale na stastie to trva chvilku (aj ked vtedy mas pocit, ze je to vecnost :grinning:) ale bat sa nemusis. Je to fakt len neprijmene. Ale tak je fajn, ze to nemusis podstupit. Drzim palce.
28. mar 2011 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
test negati. :confounded:
28. mar 2011 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose ja som cele svoje tehu sledovala tu: http://www.maminkam.cz/tehotenstvi-tyden-po-tydnu
je to tam celkom dost podrobne rozpisane :slight_smile:
28. mar 2011 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petuska123 :cry: to neni fer :frowning2: a ja som tak verila :pensive:
@isabella_fly dakujem, pozriem :slight_smile:
28. mar 2011 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dievcata..prave som prisla z divadla v tajove. bolo tam verejne nahravanie pre slovensky rozhlas, relacia podvodnici. ady hajdu este s dakym cechom...sme sa narehotali ako kone...fakt mile...juj, taky dobry relax s kolegovcami :wink: ked je ten den ucitelov :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2011 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krasne ranko prajem dievcata :slight_smile:
@oknosmas jeeej, tak ste si pekne uzili :slight_smile:
29. mar 2011 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose ahojky moja... 7tyzdnova tehulôcka..ako sa mas? :slight_smile: :dizzy_face:
29. mar 2011 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka.he :slight_smile: ahoj katka, ja sa mam dobre... az sa niekedy bojim, ze sa ani ako tehulka necitim...
a ty sa ako mas?
29. mar 2011 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok