• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@ludinka :cry: takze ani ty? :frowning2:
@hadassah hadam zistia preco stale krvacas, mne dr vravel, ze z toho steru vedia zistit, ci je maternica vhodna na zahniezdenie a udranie embryja. Drzim palce...
30. mar 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose co sa da robit mozno buduci mesiac to vyjde aj bez IUI :rolling_eyes:
na krv idem az pondelok lebo zajtra sa mi neda - len teraz neviem ci mam vysadit ten utros pomaly alebo co...
lebo ma bude teraz mrcha natahovat neviem dokedy ked ho budem stale brat
31. mar 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka tusim nam tato tema zacina zaspavat to uz sem nikto nechodi?? :confused:
31. mar 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja uz pisem aj sama sebe dokelu :grinning: :grinning:
@blacrose to malo byt tebe
31. mar 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , ahoj ... je mi luto tvojho negat. testu :unamused: ... ale utros by som este nevysadzovala, kym to nemas potvrdene z krvi ... a mrcha ti moze prist, aj ked ho beries (mne prisla) - snad krv povie nieco ine ako test
31. mar 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka hmm, hadam to vyjde... a druhy pokus IUI nezvazujete?? Ved sanca, ze to vyjde na prvy krat, je dost nizka... :unamused:
a kludne si popis aj sama, ked ti nikto neodpoveda :wink:
ja tu som teraz malo, lebo sa ucim na skusky, ale tiez mam pocit, ze to tu zaspava :frowning2:
@luga ahoj :slight_smile:
31. mar 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ahoj , drzim palce na skusky :wink:
ja sa necudujem, ze to tu spi - "stare" snazilky pomaly rezignuju, ked stale len same negativne testy a ms :confounded: :unamused:
31. mar 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga dakujem :wink:
ved jasne, stale dokola to iste uz zopar rokov... :unamused:
31. mar 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :slight_smile:
mmm, snad to uz u kazdej "skonci" a stretneme sa v temach mamickovskych a detickovskych ... alebo zacneme "boj o druhe dieta" :grinning: :sunglasses:
31. mar 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no tak to by uz bolo krasne :slight_smile: ze boj o druhe dieta :grinning: jooooooj, to je este aj pre mna daleko... najskor musim dobojovat tento prvy boj :wink:
31. mar 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak mne teraz od unavy mala zaspala, som s nou cvicila zdvihanie hlavicky, teraz lezi na prebalovacom pultiku a chrni, tak som pri nej, aby nahodou nieco...
ako sa vam dari? black ty ako? nevolnosti ta este nedostihli?
1. apr 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko. Nik tu nieje?
1. apr 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
@sweat , ako?
1. apr 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga pomaly to ide.Nejak sa nam to navalilo v praci v poslednej dobe, tak bol zhon a nebol cas premyslat :wink: Ale uz som pevne rozhodnuta pre IVF, dokonca rozmyslam, ze to podnikneme este v lete, ako chcel DR. A ty ako?
1. apr 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat :slight_smile: tak budeme stimulkovat spolu :confounded: :grinning:
ja nic, genetika za mnou, ostatne predo mnou :sunglasses:
1. apr 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ved ty ides v jun, ci nie? ja musim predovsetkym zohnat niekde HAK, aby som si vedela zregulovat cyklus, inak pojdem na dovcu tesne po ovu :unamused:
1. apr 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja asi s konikom definitivne koncim, nemam tu na to akosi nervy :frowning2:
1. apr 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly preco???? co ta niekto nasral??
1. apr 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 no, len tak nahodne raz za cas zavitam do temy februaroviek, ked chcem nieco poriesit ohladom malej a kto ako napreduje a fakt len nahodou si mozno poslednu stranku precitam a to co citam v poslednej dobe ma trocha doraza a myslim si, ze ked sa mam citanim nejakych prispevkov rozculovat, tak to nemusim chodit vobec... jedna sa o temu dojcenia, teraz to skoro vsetky doradu vzdavaju a stale len pisu ako to nejde a vsetky dokrmuju a tak podobne... a mna to jeduje, lebo ja som sa zrovna na dojcenie snazila cele tehu pripravovat a naozaj viem, ze ked sa chce tak to ide a realne nemoze naozaj dojcit tak mozno 1% mamiciek... a ked to je take potrebne pre tie deturence, tak ma len take nieco naserie... ja sa sice s nikym nehadam, ale nerobi mi dobre take citat, lebo je toho naozaj vela... :pensive:
1. apr 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 vies, ja verim tomu, ze keby bolo UM len na lekarsky predpis a za urcitych podmienok, tak to s takymito vecami na svete vyzera uplne inak, ale kedze v supermarketoch su regale plne krabic s UM, tak je to proste takto :unamused:
1. apr 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly no to je uz ich vec nech si deti krmia cim chcu...
1. apr 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat tak budeme ivfkovat spolu :grinning:
1. apr 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly ja tiez prestanme chodit na MK v case priprav na ivf
1. apr 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat , ved uvidim, ako to stihneme ...
@isabella_fly , neviem, preco sa nad tymto tak rozculujes, tiez si myslim, ze je kazdeho osobna vec, cim krmi svoje dieta (verim, ze najdes aj ludi, ktori ta s dojcenim podporia :wink:) ... a viem zo skusenosti sestry, ze je to strasne tazke niekedy a napr. ona teraz lutuje, ze malu aj seba tyrala kojenim - jej napr. takto "znechutila" mlieko a sanie a mala problemy s papanim donedavna (mala ma uz rok)
@petuska123 , ja si tiez niekedy myslim, ze by som si cez ivf mala dat od kona pohov
1. apr 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly ale to nemusis koncit s konikom, ved prid sem, tu ta nikto nerozculi :unamused: inak viem, ako to myslis, na vyske sme mali jednu p.prof., ktora bola velkym obhajcom kojenia min. do 6. mesiaca, dokazala to podat uplne bravurne a nakazila ma tym az tak, ze som sa s vlastnou sestrou pohadala, ked to vzdala po 6-tich tyzdnoch. Ja ale nerozumiem tomu, ze sa chce tym mamickam vyhadzovat tolke peniaze za nieco, co ani zdaleka nemoze nahradit ich vlastne mliecko, ale asi je to vsetko o pohodlnosti a mozno ani nevedia, ako velmi je materske mliecko dobre pre ich babatko...
@petuska123 tak to super, aspon budem mat partacku, aj ked by som sa tesila viac, kebyy sme do vtedy otehu prirodzene :grinning:
1. apr 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a ty ides kedy na ivf??
1. apr 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga
@petuska123
tak mozno nakoniec budeme 3 :grinning:
1. apr 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 , neviem, kedy nam to vyjde - musim mat tri mesiace pauzu od hormonov, takze mohla by som tak na prelome maja-juna ist, ale neviem, ci to stihnem - chcem ist aj na tu laparkua tak
@sweat , mozno sa ku nam este niekto prida :grinning:
1. apr 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,môžem sa k Vám pridať? Aj my snažilkujeme :slight_smile:
1. apr 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no keby sme sa tu takto zisli viacere, mozno by som si to ani nerozmyslela :grinning: ja musim na to este pripravit muzika, tak uvidime, co on na to, a hlavne co na to spermose, pretoze ak budu stale lenive a nepohnu sa ani za svet, neviem, ci to ma vyznam.
Moze vobec nepohybliva spermia oplodnit vajko??? :unamused:
1. apr 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok