• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@lia65 , ahoj, jasne :wink: ...ako dlho?
1. apr 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat , pri ivf to nie je problem - spravia icsi - vpichnu spermiu do vajicka (aj nam to tak robili)
1. apr 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga My už rok a vy? :wink:
1. apr 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia65 :slight_smile: .. my viac ako dva roky
drzim palce, nech sa vam to uz coskoro podari :wink: ... s prvou dcerkou to bolo u vas lahsie?
1. apr 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
@blackrose jasne ze IUI este skusime ale buduci mesiac mam ist na HP 3. 14. a 21. DC
som rada ze som sa konecne k tomu dopracovala pretoze v tychto odberoch by sa mala zistovat aj stitna zlaza a ine ..
IUI nam doporucili skusit 3 krat ale ja by som povedala ze pojdeme aj 4
za predpokladu ze ovulacia sa strieda raz z jedneho a raz z druheho vajecnika sa podla mna oplati ist aj 4 krat :wink:
@luga ja som ten utros uz vysadila robila som aj dnes test 14DC a jasne negativny
bohuzial dnes musim byt v robote a tak nemozem ist na krv- pojdem az pondelok
1. apr 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia65 ahoj vítaj medzi nami neboj coskoro sa vam to podari ved ked uz jedno dieta mate je to len otazka casu
1. apr 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , ahoj :slight_smile: ...skoda, tak snad nabuduce :wink:
1. apr 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga dufajme
a ty si dala nejake embria aj zamrazit? to druhe IVF by malo byt asi jednoduchsie vsak....
1. apr 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , my sme nemali na mrazenie nic - dve my vlozili a dve sa nevyvijali (jedno pred ET, jedno po PK)
1. apr 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga Dakujem,podobne :slight_smile: Oveľa ľahšie dá sa povedať,že hned :grinning:Môj sen je mať dvojiky ,ale to sa mi asi nesplní :dizzy_face:
@ludinka Dakujem kolko už snažilkujete? :wink:
1. apr 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga aha to som nevedela, a kolko vajicok ti odobrali? ked sa oplodnili len 4
pytam sa lebo kamaratka bola teraz na IVF a jej jedno vlozili a 4 este zamrazili...
1. apr 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia65 no uz rok a 8 mesiacov
1. apr 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia65 , dik :slight_smile: ... nooo, dvojky by som prijala aj ja :wink:
@ludinka , 4 vajka sme mali a vsetky sa zazracne oplodnili, len holt -nechceli rast :pensive:
1. apr 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga je to na porazenie ale aj tak s tym nic neurobime :rolling_eyes:
1. apr 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka my rok :wink:
@luga jA vám tak držím palce :wink: Vy budete mať priam zázračné deti,ked na ne tak dlho čakáte :slight_smile: Aj k nám by mohol už priletieť bocian :grinning:
1. apr 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a tebe naozaj prisla mrcha aj s utorsom?
lebo ja som dnes mala teplotu az 36,9 a pri takej by som musela na mrchu cakat poriadne dlho a to sa mi nechce
chcem to uz mat za sebou a dalsi cyklus meriam aj teplotu
1. apr 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , ved prave - preto este chcem absolvovat aj "par" vysetreni, mozno sa pride na to, preco sa nevyvijali (ale asi ne)
@lia65 , no neviem, neviem ...budem rada, ked aspon nejake dieta bude :sweat_smile:
1. apr 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , ja som dostala mrchu pri t 36,7 (to je pre mna vysoka) a ano, brala som progesteron
1. apr 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :grinning: :grinning: neboj bude aj dve :grinning: Idem ja variť :slight_smile:
1. apr 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia65 inak blackrose ma vo svojom albume taku tabulku kde sme vsetky baby z tejto temy aj so statistikou kolko sa snazime, ktorym sa to podarilo a za kolko :wink: tak kukni ak chces
mozno ta to povzbudi ze nie si sama co musi tolko cakat :slight_smile:
1. apr 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga fakt? no dufam ze som nic nepokazila ze som to vysadila :confused:
ale zase ten test urcite neklame
1. apr 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , snad si nic nepokazila - testik by uz mal nieco ukazat 14 DPO
moju mrchu nic nezastavi :grinning: :sunglasses:
1. apr 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja som ju mala dostat v stredu vzdy mam LF 12 dni , aj som mala take bolesti v bruchu len sa nemoze spustit .... to je dobre ze ides este na vysetrenia
ja som rozmyslala ze zajdem k tej bylinkarke co tu o nej pisu na koniku mozno to pomoze skusim sa dohodnut s mm aby isiel aj on so mnou
1. apr 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka aj ty negat? mrzi ma to... Mam pocit, ze ta jar je nejaka zakliata :unamused:
@luga no ja viem, ze pri ISCI to nevadi, len ja si myslim, ze ked sa nehybu, tak asi niesu ok a neviem, ci sa vobec vajko zacne vyvijat. A ty si mala pri stimulke "iba" 4 vajka? Ja som myslela, ze ich tam vznika strasne vela, preto sa chcem vyhnut klasickemu IVF-ku
1. apr 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat co sa da robit, ved este mame nejake pokusy...
a nie je zakliata jar ale aj zima, leto , jesen......a tusim aj my :grinning:
1. apr 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka tiez si myslim,ze sme zakliate, len som to nechcela podat tak tvrdo :stuck_out_tongue_closed_eyes: A o akej liecitelke je rec?
1. apr 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia65 vitaj medzi nami, inak dcerka je velmi krasna :slight_smile:
1. apr 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat :grinning: realita je taka - tvrda :rolling_eyes:
vola sa anna kopacova a je tu o nej aj cela tema
len neviem ci vie pomost aj muzom alebo len zenam....
1. apr 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , ja som mala tiez dlhsiu LF - o tri dni ...potom daj vediet, ake rady dostanes od bylinkarky :wink:
@sweat , jasne, je tam riziko, ze nebudu ok, ale tak aspon nejake sa hybat hadam budu - nemate nekrospermiu (?)
a ano, mala som veeeela folikov, ale takmer vsetky bez vajok ... ono su to len "povery", ze sa stale vytvori dvadsat embryi - vo vacsine pripadov je to prave tak, ako u mna
... ved princa na odkliatie sme uz privolavali a nic :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka tak chod a zisti :wink: odkial je? som leniva hladat tu temu teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok