• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
ak by ten 4. den bol uhniezdenie, co myslite kedy by to ukazal testik ?
20. nov 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, aj ja som minulé vianoce myslela, že v tomto čase už budem domka a nie v práci... :frowning2:

aduliak, my sme na tom tuším rovnako, aj ja čakám ovu cez víkend a dúfam, že nám obom dorazí :grinning: a mm príde dnes večer a v pondelok ráno odchádza :cry:
20. nov 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, aký máš krásny graf :grinning:
20. nov 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, no ja neviem, ja by som nerobila testik skor, nez by mrcha meskala... mozno este ak by nezacala teplota klesat... ale ja si myslim, ze skor ako 13-14 DPO nema zmysel testovat. Ale to je na tebe.
20. nov 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda cakam co bude cez vikend :angry: Baby ako to mame vsetky naplanovane, ze budeme vzorne manzelky, doma varit a vypekat a poletovat ako vcielky okolo babenka :grinning:
20. nov 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, jo, to by bolo kraaaaasne, teraz sa prechadzat s kociarikom - alebo aspon s bruskom a nechodit z do prace - no nadherna predstava :slight_smile:
mony, ja by som tiez testovala, az keby meska ms
20. nov 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, ved to je nase poslanie, nie? :grinning:
20. nov 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre mna je to tiez jasne poslanie, vzdy som to chcela a odkladala som to az na tento rok a veru som nemusela....nic by mi nebolo uslo.
20. nov 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,takja len na skok. Skoncila som doma s malouu... dostala nahle teplotu vcera tak sme leteli k doktorke, vysledok - Angina :frowning2: :angry: Ale dnes uz vyzera lepsie... Horsie je ze som dostala nadchu, uplne ma polozila, ale tiez dnes uz som v pohode... Dufam ze sa z toho rychlo dostaneme a ubranim sa nastraham anginy...
Inak ma pekne chytili ranne nevolnosti a vsetko co k nim patri... :zipper_mouth: Ale to sa da zvladnut, ved viem pre koho... :wink:
20. nov 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda, ze clovek nevie dopredu, ako to vsetko dopadne ....
ninka, myslim, ze tentokrat je angina lepsia ako ta hnusna chripka - rychlo sa uzdravte :wink: ... pekne povedane ... ach jaj, kolko starosti s tymi detickami - uz od pocatia (a vlastne aj predtym u podaktorych )
20. nov 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Ninka, tak sa opatrujte az neochories aj ty . Daj si kapusticku zo suda, pomaho to .....teda ak ti zaludok dovoli
20. nov 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este by som mala otazku - ak tu niektora ste a viete :slight_smile: - znizuje soja plodnost mm?
20. nov 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Soja , obsahuje fytoestrogeny pre zeny je to prospesne.
20. nov 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre zeny ano, ale otazka, ci a ako velmi skodi muzom....
20. nov 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: to neviem Lugy ci im normalna konzumacia skodi
20. nov 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... pozeram aj na nete ale nevysomarim sa, lebo jedni vravia, ze ano a druhi,ze nie :unamused: ...klasika :slight_smile:
20. nov 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vegetariani jedia asi vela soje a maju deti (teda aspon si myslim ) ...... ale Bukovsky nema :grinning: :grinning: Mozno to zalezi na tom aka je prirodzena hladina u toho ktoreho muza. Aj v ich tele sa nachadzaju estrogeny mozno ak by ich mal prilis, tak mu uskodi a inemu ak ma nedostatok to prospeje. Aj ked neviem presne aku ulohu maju estrogeny v orchanizme chlapa.
20. nov 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak akurat teraz som nasla toto: U mužov má zvýšená hladina estrogénov za následok: rakovinu semenníkov, u chlapcov deformáciu pohlavných orgánov, výraznú redukciu spermií až neplodnosť, predčasnú ejakuláciu, zníženie sexuálnej túžby..
len nepisu, kedy je ho uz vela a aky vplyv ma soja, tiez nie ... ale asi to je jedno ... no a pre istotu teraz ked budem varit tofu, tak ho zjem len ja a mangelovi dam maso :slight_smile:
20. nov 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mas to vyriesene :wink: , ja som niekde pocula, vraj su estrogeny vo vode a preto je teraz tolko problemov s neplodnostou ..........ale netusim co je na tom pravdy
20. nov 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
naco je doba kapusticka ZO SUDA?
20. nov 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky :wink:
20. nov 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi v kazdom bude nieco pravdy...a urcite je milion cinitelov, ktore znizuju plodnost, ale posobia spolu ... uz sa nebudem nad tymi vecami radsej zamyslat, ani ich citat ... :slight_smile:
20. nov 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kysla kapusta rovna sa veeeela C-cka
caucau, majus :wink:
ako pokracuje dovolenka?
20. nov 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony mas pekny grafik :wink: len nech sa tak pekne drzka :wink:
20. nov 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kapusticka ma vela prirodneho vitaminu C aby si bola odolna voci chorobe. Poznam viacero ludi ( vratane mojho MM ) pre ktorych je kapusta nenahraditelna v chripkovej sezone :slight_smile: Kamaratka ju chrumka s celou rodinou pri telke a vobec nie su chori .

Lugy veru radsej to ani necitat, na optimizme nam to neprida .
20. nov 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Majuska a co ty tu ?? haa
20. nov 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dovolenka super, uz sme stihli urobit dalsie nakupy, kde som si nic nekupila lebo sa mi nic nepaci :sweat_smile:
to som troska unavena :wink: by som si zdriemla nachvilku :wink: ale zas spat pocas dna????? nie, co budem robit v noci :sunglasses:
mm je robi ten plot :frowning2: chudacik, ale vidim ze ho to tesi :dizzy_face: :dizzy_face: v sobotu ideme baby skolaudovat ako to urobili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. nov 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kapusticka mnam, mnamm :wink:
mony prisla som nakuknut lebo mm je na pracovnej dovolenke :grinning: :grinning: a rada s vami kecam :grinning:
20. nov 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teeeda, nakupovacia dovolenka - to ako ked bola u nas na prazdninach moja najmladsia sestra, tiez som s nou musela behat po obchodakoch - neznasam :slight_smile:
veru, nespi a pocasie mate ake?
urcite budete mat krasny plot, ked je s laskou a radostou robeny
20. nov 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani mna to uz pravda nebavi :angry: ale co uz :wink:
pocasie je nahderne :wink: normalne jar , teplucko :slight_smile: :slight_smile:
vsak uvidime :slight_smile: asi som uz aj stihla za tie 2 dni pribrat, dzinsy si musim odopinat, lebo mi tlaci na brusko :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok