• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
ja som minuly tyzden stravila 2 popoludnia nakupmi a mam dost na 3 mesiace ...a to este ani nie su take poriadne vianocne tlacenice vsade . A hlavne neznasam dopravny chaos okolo nakupnych centier.
20. nov 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto sa v tom tak vyziva? svokricka? :slight_smile:
parada, tu sa mraci, ale tiez nie je zima ... dufam, ze vikend bude pekny, chcela by som absolvovat nejaky vyletik ..
:slight_smile: to nie je bohvieco...
20. nov 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna ta pohroma este len caka :zipper_mouth:
20. nov 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, musim ist uz do prace :frowning2:
pa :slight_smile:
20. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aby si vedela ze svokricka :grinning: tolko toho jem :dizzy_face:
my to budeme mat viletik asi az jazda na svk, co je nedela rano :sunglasses: tak uvidime :dizzy_face: :dizzy_face: mm chce ist smer teple pramene :dizzy_face: tu hlasili velmi pekne pocasie cely vikend, teraz je 15stupnov :dizzy_face:
20. nov 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pa luga :dizzy_face:
mony viem o com hovoris, neznasam tlacenice :angry:
20. nov 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina ahoj, tak sa pekne liecte a papajte vela vitaminikov :slight_smile:

majuska ahooooooj, no pekne travis dovolenku, po nakupoch :wink:

no ja sa na vianocne nakupy tento rok velmi netesim, kedze prerabame, tak sme v hlbokom minuse a pochybujem, ze sa to do vianoc polepsi :unamused: no ale nevadi, hlavne je, ze vianoce budu v novuckom :grinning:
20. nov 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj blacky,
no troska sa nakupuje :wink: teraz to musim krstnatnku nieco kupit, volala som s maminkou, to vravela ze este nema kolobezku, to mu kupim pod stromcek :wink: i ked sa troska bojim ci to bude bezpecne/??? :confused:
20. nov 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre idem si aj ja troska povegetit pred telkou a ideme :wink:
20. nov 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko ma krstniatko rokov??
20. nov 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, ma 4rocky :grinning:
20. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja si pamatam, jak mi to hovoril cez telefon, ked som snim kecala :wink: ze co chce od jeziska :grinning:
20. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to uz hadam nebude pre neho take nebezpecne, ked spadne, tak vstave :wink: toto su odolne deti. My mame doma tiez 4 rocneho a 2 rocneho synovca a vidim, ze preziju vela :slight_smile:
20. nov 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamina mu pomohla pisat list, to je tam toho ajajaaaajjjjj :dizzy_face: jezisko by asi zbankrotoval :dizzy_face:
20. nov 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to diki, urcite mu ju kupim :wink:
20. nov 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak to poznam :grinning: :grinning: :grinning:
moj tento rok ani nie... ja som skromna :grinning: ale to si asi vsetky prajeme to iste :wink: babatko
uz som dnes jednu pozerala , len to chcem kupit s mm :sunglasses: aby to overil ci to je bezpecne :dizzy_face:
no vcera som zistovala od mm co by take chcel, lebo ja nemam tusie??????? a on polozaspaty, ze babatko :rolling_eyes: ale keby to bolo namne to ho uz ma davno :angry:
20. nov 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky, a ty ktory dc si????
20. nov 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mali by sme spravit deal s jeziskom, ze v ramci setriacich financnych opatreni nemusi k nam chodit jezisko ale nech posle radsej bociana :slight_smile: on usetri a my sa budeme nemierne tesit
20. nov 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mony??? to je dobry napad uz teraz sa hlasim ze nic inne nechem :grinning: :dizzy_face:
20. nov 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, tak to verim :slight_smile: aj na mne keby bolo, tak uz som na materskej :grinning: ale co uz... treba sa len snazit a snazit a verit :pensive:

mony skvely napad :grinning: ja to beriem :grinning:
20. nov 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja kapustu nemozem, trpim po nej... :zipper_mouth: akurat varim polievocku a musim striedavo utekat z kuchyne... :zipper_mouth: Boze toto som pri prvom tehu vobec nepoznala... :angry:
A baby, necitajte uz co vsetko skodi rybickam, ale radsej co im prospieva... :wink:
20. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, vraj pomaha stale nieco podzobkavat... ze vtedy zaludok az tak "netrpi" a nie je ti potom zle... vraj, neviem ci to pomaha, ja som tehu este nebola :wink:
20. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nina, to verim ze by sme tu uz vsetky boli na materskej :dizzy_face:
20. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre uz vazne idem kukat telku a potom padame na nakupy :wink:
ozvem sa ku veceru :wink:
20. nov 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
have fun Majuska
20. nov 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz by som isla domov z prace, ale ked si predstavim, aka kopa roboty ma caka doma :unamused: ani sa mi nechce... ale konecne by u nas malo cez vikend prebehnut konecne posledne upratovanie :grinning: tak sa aj tesim, lebo doteraz som len upratovala a o chvilu tam bolo zase kopec prachu :angry:
20. nov 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi.....my sme na tom uplne rovnako...ja chcem ovulku sobotu...prosim prosim :grinning:
20. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black....ja idem tiez upratovat "detsku izbu" potom, co sme konecne dali podlahu :grinning:
20. nov 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok