• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
jej si zlata...no neviem, ci bola.... moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9
tak neviem.....ale snazili sme sa aj piatok aj sobotu a uz aj dnes :slight_smile:
22. nov 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj, tak to neviem ani ja, čibola, ale pre istotu s dnes posnažte ešte večer...však tým ič nepokazíš :grinning:
22. nov 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no....ale to uz mi hadam mm odpadne...isiel totizto teraz na futbal a pride az o 9 :unamused: a chodi unaveny jak pes po nom :unamused:
22. nov 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, veď ho preberieš...sa na neho vrhni a basta... :grinning:
22. nov 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem......uz som sa nanho preventivne vrhla poobede :slight_smile: uvidime... :slight_smile: . a ty ako vikendujes? :slight_smile:
22. nov 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a akurat mi mm volal,ze skoro rano odchadza do Bardejova :angry: normalne som smutna :frowning2:
22. nov 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: preventívne, kým ešte vládal :grinning:
ja už v pohode, začína ma chytať vianočná náladička, tak si púšťam s Čerty nejsou žerty...
:grinning:
22. nov 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a včera boo na nič, ani sme sa nesnažilkovali....tak neviem čobude... :frowning2: :cry: :cry:
22. nov 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ktory si DC? myslis, ze ovulka bola vcera?
22. nov 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz mam inak vianocnu naladu..... uz som si aj vianocne dekoracie robila :slight_smile:
22. nov 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve, že neviem, lebo som si dnes nemohla merať :frowning2: dnes som 14 DC...ale strašne dúfam,že je dnes...ešte si chcem spraviť ovu test...a uvidím...
22. nov 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aké dekorácie si robila?
22. nov 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ti drzim palce, aby bola dnes!!!!!
kupila som si take ozdobne kvetinace - z cervenej slamy, do vnutra som dala piafor ( take makke, do coho sa zapichuju napr. susene kvetiny), kupila som si umele vetcicky a rozne ozdoby a naaranzovala...este mam v plane take nieco spravit aj zo zivych vetviciek kvoli vone, lebo mame umely stromcek...ale to az pred vianocami :slight_smile:
22. nov 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robievas si ovu testy ci teraz prvy krat? mozes sa na ne spolahnut?
ja si ich chcem tiez objednat....
22. nov 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, možem sa pridať?
22. nov 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lenka ... jasne, vitam ta :slight_smile: napis nieco o sebe :slight_smile:
22. nov 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to môže byť pekne...mám rada takéto drobnosti, čo dotvárajú tú vianočnú atmosféru.. :grinning:

ovu testy beriem skor orientačne, lebo som nemala ešte možnosť overiť si to inou metódou, tak som dúfala tento mesiac :frowning2: ...ved uvidím, ešte vydržím a večer si spravím, včera som mala už silnejšieho ducha ako predvčerom, aj foto som chcela urobiť, ale akosi to nešlo... :grinning: ak bude dnes silná čiarka, tak budem kľudná. a uvidím aj teplotu ráno... už mi z toho asi šiši :grinning:
22. nov 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenka :grinning:
22. nov 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic si z toho nerob...mne sibe uz strasne....potrebovala by som na dva tyzdne vypadnut z domu, aj s mm, niekde, kde nebudem mysliet na nic.... :grinning:
22. nov 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ešte raz. Včera missed abort...je to hrozné
22. nov 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezisimaria....to mi je luto!!!! toto by sa nemalo stavat!!!! v ktorom tt?
22. nov 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja posielam objednávku do vesmíru...prosím si bábo. Len neviem, či to zvládnem po tom šoku včera :rolling_eyes: :cry: :cry:
leni... :frowning2:
Bola som 11t.t.ale plodik sa vyvíjal ako 7t.t.
22. nov 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, len si trochu oddýchne tvoje telo a všetko bude v poriadku..
22. nov 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni.....toto musi byt hrozna skusenost, ale neboj, vsetko bude dobre!!!
22. nov 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adul, ale mne bolo včera už úplne na nič, ja už neviem...ani na to veľmi nemyslím a aj tak... :stuck_out_tongue_closed_eyes: len plakať a plakať...a všetko mi išlo na nervy... :angry:
22. nov 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V piatok 23:00 sme boli s manželom na pohotovosti v TN, pretože som začala špiniť. Ale pani doktorka povedala, že mám zostať v klude...no a v sobotu sa to celé spustilo :frowning2: . Už ten piatok sa mi to nezdalo, mám pocit, že lekári mohli urobiť viac, ako ma len poslať domov, že sa uvidí :frowning2:
22. nov 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne leni, už bude všetko len dobre... moc držím palčeky :grinning: a od kedy sa môžete zasa snažilkovať?
22. nov 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako dlho sa snažíte aduliak a balambi? Nečítala som zatial predchádzajúce príspevky, tak sa pýtam?
22. nov 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok