• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
16. jún 2011 o 16:08 • miriiama
@ludinka ahoj, hej, citala som o tej fragmentacii. aj o mnohych inych vysetreniach, ktore by nam bolo treba. ale ja som uz tak strasne unavena z tych nekonecnych lekarov, vysetreni,.... ja uz akosi nemam silu si vybavovat a chodit po dalsich. a momentalne viem, ze najvacsi problem som asi ja :unamused: . ale chystame sa po dalsich vysetreniach. niekedy :grinning: . musim sa do toho dokopat :angry:
17. jún 2011 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi jasne chapem ta je to otrava... :angry:
najhorsie je ze tie vysetrenia si musi clovek pytat sam lekari na nikde neposlu sami od seba ...
17. jún 2011 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka no presne. clovek si to musi sam nastudovat, vybavit (este ani tam nie je ochota) a vydiskutovat s lekarmi, ze naozaj to treba! a este si to v mnohych pripadoch aj zaplatit. to je ten nas uzasny system. ked to raz skonci, môzeme robit gynekologicku :grinning:
17. jún 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi tak to si vystihla uz sa len naucit asistovat pri porode a je to :grinning:
17. jún 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka veru, skusenosti s pôrodmi nam zatial chybaju :frowning2: , ale bodaj by sme aj v tejto oblasti nadobudli co najvacsiu prax. a to z prvej ruky (resp. skôr z inej casti tela :grinning: )
17. jún 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi :grinning:
ja verim ze sa nam to podari, neboj sa urcite len neviem kedy :rolling_eyes:
17. jún 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi , my uz car a jedno ivf za sebou :rolling_eyes:
17. jún 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak ticho :confounded: :fearful:
20. jún 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka tusim uz nie je o com :pensive: :frowning2:
21. jún 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
vzdy je o com, nie ? len keby radsej o detoch sme sa mohli bavit. alebo o tom, ktora viac grckala rano alebo ktoru viac v noci babo kopalo v brusku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@ludinka
@kamilkka
21. jún 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj, a mate mrazacikov alebo musis ist znovu do ivf? my musime ist znovu :unamused:
21. jún 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi ahoj tak ako sa mas??? vytaj v tejto teme :grinning:
21. jún 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ahoj, aj ty si tu :grinning: ? my sa vsade stretneme :wink:
citala som ze si v plnom prude a cakas na dalsiu kontrolu. drzim palce :wink: . ja moc "u nas" neprispievam, lebo nemam cim, stale cakam :unamused: . ale inak stale nakuknem ze co nove :dizzy_face:
21. jún 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ahoj peti, na kedy ti vychadza OPU?
21. jún 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose cca na piatok alebo sobotu
21. jún 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 budem drzat silno palce, aby to dobre prebehlo
21. jún 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi , nemame, ideme odznova, cakame na schvalenie ziadosti
@petuska123 , drzim palce ... ako zvladas stimulku?
21. jún 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , a ty ako? pohyby uz citis? kedy budes vediet pohlavie? pochval sa :wink:
21. jún 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga stimulku zvladam ok.vdaka bohu :wink:
21. jún 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 , super :slight_smile: ...pichas sama, ci manzelik?
21. jún 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nieco citim, ale nie su to este take uzplne pohyby, obcas citim take bublinky a obcas sa mi zase vypuci zadockom alebo chrbatikom a vtedy mam taky hrbolcek na brusku :dizzy_face: toto citim asi tyzden :slight_smile:
no a pohlavie... naposledy sa nam nechcelo ukazat :wink: a hned mi kamoska povedala, ze to bude baba, lebo baby sa schovavaju a chalani sa ukazuju :grinning: bubuci tyzden idem na kontrolu, tak uvidim, ci sa ukaze... ak nie, tak 15. 7. idem na morfologicky uzv, tak hadam tam zistim :slight_smile:

a tebe uz prisla ziadost schvalena??
22. jún 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , jeeeej :dizzy_face: ...jasne, ze to su uz ozajstne pohyby, len drobcek je este malinky, tak nema silu kopat - za par mesiacov ta to uz bude aj boliet :grinning: ...tak som strasne zvedava, co to nakoniec bude - hadam buduci tyzden sa uz hanbit nebude :sweat_smile:
kdeze, neprisla ...ja budem stastna, ked to stihneme v septembri pri nasom stasti .... a okrem toho mam teraz take pochybovacne (nezvycajne u mne :grinning: ) obdobie, ze neviem, ci vobec do toho ivf ist a ci sa radsej uz na to vsetko zvysoka nevybodnut ... uz to vsetko straca zmysel ...
22. jún 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no hej, su to pohyby, ale este nie tak tie, co by citili aj ini :wink: uz sa tesim na tie bolestive kopance do rebier, zaludka alebo mocaka :grinning:
ale neboj, nestraca to zmysel.... kolko je tu takych bab, ktorym nevyslo 1. IVF a druhe hej :slight_smile: skus sa ozaj na to druhe pripravit, nebud pesimisticka (viem, ze to ide velmi tazko), skus sa tesit, ale bud pripravena na vsetko... skus sa sama nejako dostat do pohody... pripadne zacni chodit na jogu, tam ta to naucia :grinning:
22. jún 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@luga black ma pravdu jedno nevydarene IVF nic neznamena !!!
a preco ti vlasne nezostali ziadny mrazacikovia? to koli tomu ICIS ?
22. jún 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka ahoj :slight_smile: tak tak, len jej to vysvetli, ked uz mna neposlucha :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose, @ludinka, ja si uvedomujem, ze by som sa k tomu mala staviat inak, ale to sa proste neda ... ja uz mam depky z celeho zivota - ale tak hadam to je len teraz nejaky docasny stav a nejako sa to zmeni :rolling_eyes:
ludinka, ja viem, ze to nic neznamena, ale ja to zle nesiem vsetko ... nemali sme mrazacikov kvoli tomu, ze mi dozreli len styri vajka - takze som bola rada, ze sa vobec nieco vlozilo :pensive:
22. jún 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga vidim, ze sme na tom tak trochu podobne :confounded: . aj s tymi vajkami :sweat_smile:
a o tych depkach z celeho zivota by som vedela pisat romany. uz sa mi to zda az neuveritelne co vsetko som za posledne 3 roky prezila :unamused: . ale este vzdy su na tom ludia aj horsie a ja sa upokojujem, ze uz konecne musi prist to dobre obdobie :dizzy_face: :dizzy_face:
22. jún 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga ja viem, ja som tiez mavala tieto pocity a tazke chvile, nech ta rychlo opustia a nech je zase lepsie :slight_smile:
a ak by si sa rozhodla nepodstupit IVF si myslim, ze nie je riesenie, lebo by si si to zase mohla vycitat, ze co ak by sa podarilo a pod. ... a nemyslim si, ze sa da uplne vzdat tuzby po babatku... stale budes dufat, tak radsej skusat, robit pre to vsetko a raz sa zadari :slight_smile:
22. jún 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi :unamused: , mmm, viem, ze su ludia na tom aj horsie - ja si to vsetko uvedomujem, ale aj tak nedokazem zmenit svoje zmyslanie - proste tie "zazitky" predtym mi to nedovolia ... ale ako som pisala predtym, ono to hadam zase prejde ... do ktoreho caru chodis? kedy si bola na ivf? a ides opat?
@blackrose , dala som si zavazok, ze do konca roka to nejako potiahnem, takze sa prinutim ist aj na to ivfko - alebo minimalne manzel ma "donuti" ... a tuzby sa vzdat neda, ale aspon "netrapit" sa nevydarenymi "procedurami" sa da (cize potom mi uz ostane len trapenie sa kvoli bezdetnosti - sprosta logika :sweat_smile: )
22. jún 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok