• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

12. januára 2017 
leni, znie to hrozne, ale v takom skorom štádiu tehotenstva sa to väčšinou necháva na prírodu... :frowning2: pre nás snažilky je to nepochopiteľné, ale je to tak...
22. nov 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka....ja na tvojom mieste by som strasne nadavala na doktorov, keby ma poslali domov.....ale teraz je najdolezitejsie, aby si postupne prestala hovorit, keby som toto alebo keby som hento.....bohuzial, toto babatko to uz nevrati.... :angry: telo aj mysel si potrebuju oddychnut a uvidis,ze dalsie babatko bude ok!!! ale neviem, ako by som to zvladala ja.....
22. nov 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my 8 mesiacov a aj to najma cez vikendy :slight_smile:
22. nov 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem, teoreticky to mám zvládnuté...ale v skutočnosti je to iné. Nedá sa nepýtať sa PREČO????
22. nov 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, my sa snažíme už vyše roka...
lenka, ja viem, ako to je, ale aj tak by som strašne nadávala a tiež netuším, ako by som to zvládla...aj vám povedali prečo sa to stalo? a ako píše aduliak, neupínaj sa na to a bude všetko v poriadku :grinning: toto je optimistická téma, tak si na správnom mieste :grinning: a aj objednávky sa už vybavujú :grinning:
22. nov 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajtra možno kyret :frowning2: My sme sa snažili asi 4mesiace....a nakoniec toto. Bože tak sme sa tešili.....
22. nov 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chichichi, adul..zabudla som napísať...aj naše sú víkendy... :grinning:
22. nov 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taak dobre, teším sa, že sa vybavujú objednávky. Snažím sa pozitívne myslieť :slight_smile:
22. nov 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta otazka PRECO je strasna...je to este cerstve...a musi to poriadne boliet ( hlavne v dusi).....ale bude uz len lepsie!!!!
aj u mna...PRECO sa nam nedari otehotniet???
22. nov 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru....objednavky sa vybavuju postupne, takze v spravnej teme si sa ocitla.... :slight_smile: .ja som bola na prvej strane, tak dufam a dufam a dufam :slight_smile:
Balambi....je to hrozne s tymi nasimi chlapmi :grinning:
22. nov 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá rada som vás spoznala, idem sa s manželom trošku vyventilovať. Ešte že ho mám :wink: Držím nám všetkým palčeky.Tak pa
22. nov 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uzi si vecer..... :slight_smile: a rady ta tu uvidime aj nabuduce :slight_smile:
22. nov 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Škoda že len tak na krátko, ale určite sa ešte budeme počuť, vidieť, ahojky ete raz...samo som rada, že objednávka je zaregistrovaná :grinning:
22. nov 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj sa som z Trencina :slight_smile:
22. nov 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru aduliak :grinning:

baby, ja musím stále myslieť na ten včerajšok, strašne ma to škre, teda vlastne s..e...že sme nevyužili šancu...aj ked nemám istotu, že bola ovu....neviem to dostať z hlavy... :angry:
22. nov 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenka...a daj vedieť ako si dopadla...a hlavne oddychuj a užívajte si jeden druhého.... :grinning:
22. nov 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi...nemysli na to!!!! mysli na to, ze teraz budete mat viacej potapacov :grinning:
22. nov 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adul, si zlatáááááááááááááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: presne na to sa snažím myslieť...ale ta malá potvorka mi stále vrrrta...musím ju niejak dostať z hlavy...a už sú potapači minutý :grinning:
22. nov 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no utekam ja odtialto....uvidime sa zajtra :slight_smile:
balambi....a dufam,ze testik bude pozitivny a manzela znasilnis :slight_smile:
22. nov 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potapaci minuti???? :grinning:
22. nov 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, dám vedieť..
pekný večer :grinning:
22. nov 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky...aky ste mali vikendik? ja zatial takto, ale tento cyklus meriam v ustach tak ten graf beriem s rezervou
http://www.fertilityfriend.com/home/evitkamalicka
22. nov 2009 o 18:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, citam citam co sa to tu deje :frowning2:
22. nov 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuz asi som vas dnes zmeskala :confused:
22. nov 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko.... pridavam graf http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9
a manzelik mi dnes odisiel na cely tyzden, takze ak ovulka nebola (co som mala pocit a nadej, ze vcera bola :grinning: ), tak s tym uz nic nenarobim......
aky ste mali vikend?
ako ovu testik balambi?
23. nov 2009 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ....adu neboj..uvidis v dalsie dni , urcite bude len stupat...my sme mali vikend :angry: ...ta prostredna mi dostala ovcie kiahne ..je cela bodkovana :confounded: ..takze sa tesim a cakam kedy sa pridaju aj tie 2 a budem mat doma lochmenske priserky :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f ja som niejak poklesla ach jaj ..nech sa uz s toho nieco vykluje lebo je to na nervy ..bud II alebo mrska :angry:
23. nov 2009 o 07:12  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Titu.....no ty mas teda zaujimavy graf...ja by som mozno na tvojom mieste aj testik skusila.....mozno si mala ovulku ovela skor :slight_smile:
no kiahne...pekne.....nezavidim, chudatka :unamused:
23. nov 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu ano cakam kym otvoria lekaren a pojdem si kupit testik, pretoze mam strasne velaq bieleho hlienu co sa stava pri tehu, a vcera mi dost sedelo nieco na zaludku a vecer to moj zaludok nezvladol a porozpraval sa s wc misov :wink: ..ja som cela taka zahadna
23. nov 2009 o 07:26  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. nov 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ramko..
23. nov 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok