• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
@ludinka , v praci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
19. júl 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ved aj ja nechce sa mi nic robit.......... :sunglasses:
19. júl 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka
@luga aj ja, ale uz sa pomaly asi pozbieram :slight_smile:
19. júl 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi jej ty sa mas ja az do piatej tu budem :angry:
19. júl 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka no ved to este neviem ako sa mi nakoniec podari, ale tak planovat musim :grinning:
19. júl 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. júl 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra ma caka ta krv bleee neznasam to vzdy mi je na odpadnutie z toho ked mi nevedia trafit zilu :frowning2:
19. júl 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ides na hcg? tak to budem drzat palce :wink: . aj ja idem k lekarovi, idem sa objednat na tu operaciu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . uz od vcera ma picha pravy vajecnik a brucho mam obrovske :confounded:
19. júl 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi ano na hcg a este aj prolaktin mi maju skontrolovat lebo som ho mala mierne zvyseny...ci sa to nezhorsuje nahodou
a iny vysledok ako negativny z hcg ani necakam :pensive:
19. júl 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi a na aku operaciu ides? laparku?
19. júl 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka nebudem ta hresit, lebo ani ja nikdy neocakavam od krvi pozitivne vysledky. ale to je asi nasa chyba. necakame, tak nebudu. mozno si to privolavame :unamused: . este je tam nadej, tak sa vzchop :wink:
ano, ja idem na laparku
19. júl 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi mozno mas pravdu aj mm mi to hovori ze musim zmenit pristup ale ja ked sa namotam a potom to nevyjde tak mam strasnu depku :rolling_eyes: a ved jasne ze v kutiku duse snivam o tom ze to mohlo vyjst
19. júl 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , tak ja uz som doma, chvalabohu :wink: ... a krv ti nezavidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: - ms este neprisla?
19. júl 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ja viem, mam to rovnako :grinning:
odchadzam kocenky, pekny dnik este :wink: :sunglasses:
19. júl 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nie kym nevasadim utros nepride
s tou krvou je to u mna horor nikdy nevedia trafit zilu a potom strasne dlho tahaju krv lebo ju mam hustu :sweat_smile:
a kebyze pritom nelezim tak sa mi zahmlieva pred ocami
hanbim sa za seba ale nemozem za to :grinning:
19. júl 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi aj tebe papa
19. júl 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , aha, to len mne pride aj napriek utrosu(? ) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nemusis sa za to hanbit, ja tiez lezim :wink:
19. júl 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :slight_smile: uz som pocula aj ine pripady ze dosla aj s utrosom
19. júl 2011 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka :sunglasses: ...viem, ze nie som sama ...
19. júl 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga
@ludinka aj mne po IVF prisla napriek utrosu :wink: . ale len take spinenie a mrcha sa nerozbehla vôbec, ani po vysadeni. a ked mas hustu krv, predtym sa vzdy dobre napi cistej vody. pôjde to lepsie. a vodu kludne môzes pit. ani mne nikdy nemôzu najst zilu, v pravej ruke nikdy nenajdu a v lavej horko-tazko.
19. júl 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak uz to mam za sebou , zase sa so mnou sestricky narobili :grinning:, najprv mi brali normalne z lavej ruky a po chvili mi praskla zila :sunglasses: takze nakoniec mi brali z pravej paste!! juj az ma studeny pot oblial :pensive:
nastastie mi hned podali vodu :grinning:
tak som to prezila, na sone mi doktor povedal ze sliznica vyzera krasne a maternicu mam ohnutu dohora a ze testom nemam verit, takze som tam kde som bola a teraz budem zase trpnut do tretej ci to nahodou nevyslo :confused:
20. júl 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi juj aj vodu som pila aj horucu sprchu som si dala pred tym :grinning:
ale ten strach je u mna asi silnejsi :sweat_smile:
20. júl 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
@ludinka , no teeeeda .... tak kiezby ten test klamal :dizzy_face: ...som nedockava
@mabumi, mne sa pustila normalna mrchana - ziadne spinenie - ona je silnejsia ako utros :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. júl 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ahojik....vidim ze dnes cakas na nieco dolezite ale neviem sa dopatrat na co :sweat_smile: pochval sa aj mne :wink: v kazdom pripade drzim palce :slight_smile:
20. júl 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no kiezby :sweat_smile: ale ja aj keby mi to povedia tak asi neverim :grinning: :grinning:
20. júl 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka jeej ahoj ,
no cakam na vysledky krvy po IUI ale robila som test na 12 den po IUI a bol negativny takze som zmierena stym ze to nevyslo, len na sone ma doktor trochu zmiatol tym ze mi povedal ze mam vraj krasnu sliznicu a ze to vyzera dobre, ale ja si myslim ze je to aj tak z toho utrosu
20. júl 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka joj tak budem na teba moc mysliet, kedy budes vediet vysledok? nevesaj hlavu a pocuvaj doktora, on vie najlepsie :slight_smile: MOC MOC MOC drzim palceky
20. júl 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka dakujem, mam volat o tretej....tak dam hned vediet aby ste sa zbytocne nestresovali :grinning:
20. júl 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka tak kvoli tebe tu o tretej budem ako na koni a cakam len pozitivne spravicky :slight_smile:
20. júl 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka si zlata dakujem :slight_smile:
20. júl 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok