• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
ahoj vrabcek..... no pekne :slight_smile:
tak titu utekaj a hned daj vediet....ja myslim,ze mozes byt tehu :slight_smile:
23. nov 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Kati.....aky si mala vikend?
23. nov 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viken?..... strasnyyyy... a ty?
23. nov 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky, ja dnes takto, ovulka bola 100% na 19DC a zajtra mi ju vyznaci, skusila som totiz zadat zajtrajsiu teplotu od 36,5 vyssie
http://www.fertilityfriend.com/home/evitkamalicka
23. nov 2009 o 07:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi...to je super....dufam ze poistene na 100% :grinning:
adu jasne ze dam vediet :wink: idem sa ja pomalicky obliekat o 8 otvaraju lekarne :wink:
23. nov 2009 o 07:52  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu no sexik bol 17, 19 a 20DC
23. nov 2009 o 07:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super uplne ste sa trafili tak snad sa aj s toho vykluju krasne II :wink: :wink: ..tak teraz uz len to neskutocne cakanie :wink:
23. nov 2009 o 07:57  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu veru to cakanie je najhorsie, ale nejako vydrzime
23. nov 2009 o 08:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky ... tak titu, uz sa neviem dockat :wink:
katka, preco zly vikend?
23. nov 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ránko :grinning: :grinning:
tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b176d
myslíte, že bola ovu?

adul, test bol krásny, čiarky boli farebne skoro rovnaké, tak dúfam, že ovu bola včera... :grinning: aj mne mm dnes odišiel a príde až v piatok večer :frowning2: :cry: tak dúfam, že sme to stihli...

titu, tak ako???
23. nov 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, myslim, ze ste to stihli :wink:
23. nov 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati....my sme mali krasny vikend...sme si uzili jeden druheho...... :slight_smile: preco bol tvoj hrozny???
len skoda, ze musel rano mm odist...viete,ako mu to bolo luto? a pytal sa, kedy bude ovulka a ze cez Vianoce je urcite vystihneme.....no zlaty bol...podla teploty neocakavam, ze ovu bola a neviem ani ci a kedy bude.... :unamused:
Balambi....ale priznam sa ti, este som sa nanho predsa aj vecer vrhla a ani tak moc neprotestoval:slight_smile:
Titu no co test???
23. nov 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

no titu, som naozaj zvedava, co sa z tohto tvojho grafu vykluje :confused: a preco ti niektore tie modre bodky FF neberie??

adu a co s tvojou ovu??? Kde sa flakala??? No ale dufam, ze nejake rybicky mas v zalohe :wink:

balambi ak si si robila testik, tak si ho hod do grafu, FF to pomoze pri vyhodnocovani. Daj si OPK + :slight_smile:
23. nov 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak, dobre si urobila :grinning: a dúfam, že ste to stihli, aby sme mohli spolu čakať na // :grinning:
23. nov 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak babulky test negat :angry: :angry: :angry: :angry: tak ja som uz s toho na nervy nech uz pride mrcha lebo sa naozaj rozculim :wink:

black to preto neberie lebo som bola v tom case chora a dala som tam to desc..neviem co co mas pri teplote
23. nov 2009 o 09:37  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu... no skoda toho negativneho testu :frowning2: taketo natahovanie je vzdy na nervy :angry:
aha, tak to chapem... to si mohla mat zvysenu aj telesnu teplotu... a mohlo to skreslit...
23. nov 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach, titu :unamused: ... take natahovanie by som nevydrzala - mam to ja teda stastie
23. nov 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby som tu po 4dnoch, prisla som o nieco ,hmm?
ja si to vsetko spatne precitam ale mam teraz robotu
ja som dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2a4a99
len nechapem preco mi nevyznacilo stale ovulku??
23. nov 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ludinka, asi o nic zasadne si neprisla :slight_smile:
uz ti ju tam vyznacilo - prerusovane - cize si nie je ff iste, kedy na stopro bola
23. nov 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ludinka, skus si zaznacit hlienik, FF si nie je isty, kedy bola ovulka, kedze si mala take skakajuce teploty.
23. nov 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga aky bol vikendik??? a aka bola nocna v piatok?
23. nov 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nocna bola fajn, nikto neprisiel :wink: ... horsie to uz bolo v sobotu, lebo od desiatej som sa nemohla ani zastavit, ani napit a tak ma potom strasne bolela hlava -az dodnes hadam- sla som preto vcera spat uz o osmej :slight_smile:
no ale inak bol vikend uzasny - vcera sme mali vyroce svadby... :slight_smile:
a ty ako, black?
23. nov 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne tiez nevyznacilo ovulku, tak som si to tam sama nastavila,inak tento link -fertility je zaujimavy, kolko veci sa tam da zisti....len tak vediet po anglicky
23. nov 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej, vyrocie :slight_smile: a kolke ste oslavovali?? Prve??

no ja som mala tiez krasny vikend, ale narocny... sme konecne upratali cely byt a konecne mame zase cisto!!! :grinning: Nasa prerabka dufam, uz definitivne skoncila. Teraz cakame len na nabytok, postel sme zlozili uz vcera, este rosty a matrece chybaju a potom sa mozme prestahovat z tej malej izbicky :slight_smile:
A tesim sa na tu prijemnejsiu cast roboty... ukladanie si knih do novej kniznice apod. :dizzy_face:
23. nov 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, prve :grinning: ... a dufam, ze aj dvadsiate a tridsiate a styridsiate budeme takto oslavovat :slight_smile:
tak blahozelam k uspesnej prerabke :slight_smile: ... aj ja by som chcela mat aspon spalnu prerobenu u svokrovcov :slight_smile: ... mate farebny bytik?
23. nov 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek, citaj, kym mozes, lebo potom ked uz nebudes VIP, tak sa k vela veciam nedostanes :wink:
23. nov 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek ja co neviem, tak si najdem v slovniku, pripadne domyslim a je to :wink:
ale ovulku ti vyznaci az po 3 vyssich teplotach. Ty si si tam kedy sama vyznacila ovulku?? Mozno by ti ju uz aj FF vyznacil, nemyslis??
23. nov 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, nevadi, zase som sa nieco naucila, ja som vas predtym vobec necitavala, ked ste tu vypisovali o bazalke.. :grinning:
23. nov 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga... my sme prve vyrocie oslavili tiez tento rok v juny :slight_smile: a tiez verim, ze aj styridsiate budeme takto krasne oslavovat :slight_smile:
no farebny... ako sa to vezme :wink: jednu izbu, ktoru planujeme na detsku mame zatial len bielu (tam teraz byvame), v kuchyni mame jednu sikmu stenu zelenu a obyvacko-spalnu mame 2 steny tmavo sede, zvysok je biely. Nam sa teraz pacia take jednodnoduche veci a farby. Nic prefarebnene :slight_smile: Aj nabytok budeme mat biely v kombinacii s drevom :slight_smile: A na jednej stene, takej malej kde bude TV budeme mat sedo-ciernu tapetu. :grinning:
23. nov 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek to nevadi, ved teraz to dobehnehnes :wink:
23. nov 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok