• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
@oknosmas tak krasne a pohodlne byvanie prajem. s tou wifi si nerob starosti. my sme tiez napojeny na susedku a ani na to nedosla :grinning:
6. sep 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga super ze uz mas pokoj s pichanim :slight_smile:
budem na teba zajtra mysliet ,daj potom vediet ako si dopadla:slight_smile:
@oknosmas super novy byt :slight_smile: tak nech sa vam tam dobre byva a nech coskoro budete traja :dizzy_face:
@kamilkka ja ked som chodlila na folikulometriu tak tieź sme mali zakazany sex od zaciatku az po ovulku a potom nam kazal stale aj viac krat za den....
lenze u mna nebol taky dosledny ako u black- nikdy neskontroloval ci praskli foliky a ani neviem teda pri akej velkosti praskali u mna
:rolling_eyes: vzdy ked mali 20 mm tak mi pichol pregnyl
7. sep 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@luga jeeee, super, nech su vsade krasne vajicka a nech sa krasne oplodnia, mnozia a delia a potom krasne zahniezdia u teba v brusku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. sep 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka, @blackrose, ahojte, kocky :slight_smile: vdaka ...snaha bola, zajtra dam vediet (najneskor pozajtra) ...
inak je to celkom zaujimave, ze teraz to znasam uplne inak ako pred polrokom - stokrat lepsie :sunglasses:
7. sep 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luga to je super, snad to aj bude mat ovela lepsi vysledok :wink: ten najlepsi!!! :dizzy_face:
7. sep 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :slight_smile: , za dva tyzdne sa dozvieme
ozaj, a podla coho si sa rozhodla pre Kramare?
7. sep 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga aj ja verim ze to aj inak skonci ako pred pol rokom :sunglasses: :dizzy_face:
7. sep 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka :slight_smile: , ja si nemyslim nic - je to bud (prekvapenie) -alebo (klasika) :grinning:
7. sep 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga jasne nechajme sa prekvapit, o to to bude krajsie :slight_smile:
7. sep 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga hej hej, dockame sa :wink:
a pre Kramare preto, ze je to pre mna najblijzsie, tiez preto, ze tam maju specializovane pracovisko pre akutne pripady (z inych nemocnic tieto pripady posielaju na Kramare) a tiez preto, ze tam robila nasa rodinna znama primarku na novorodeneckom... sice teraz uz tam nerobi, ale aspon viem, ako to tam chodi
a rodili tam obe moje svagrine a boli spokojne
7. sep 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :slight_smile: aha, tak dobre vediet ... mne sa tam velmi nepacilo, ale tak ja som tam bola s neprijemnou "vecou" (to by sa mi asi nikde nepacilo)
7. sep 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga myslim si, ze by sa ti nepacilo ani u Kocha v tej chvili :unamused:
a ci sa mi bude pacit, to netusim :wink: skor pozeram na tie pozitiva pre babatko
ja tam tych par dni nejako vydrzim
7. sep 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ked budes mat princeznu pri sebe, vydrzis vsade :slight_smile:

@luga joj moja, drz sa! je super, ako to zvladas! si super! :slight_smile:
7. sep 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. sep 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak hej hej, ved to si vravim aj ja :wink:
8. sep 2011 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
takze vyprodukovala som "az 5" oocytov, zajtra sa dozviem, ako sa oplodnili a kedy bude ET
8. sep 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga lsuper ,drzim silno prsty nech sa vsetych 5 oplodni :dizzy_face: :slight_smile:
8. sep 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga celkom slusne :slight_smile: drzim palcoky aj na nohach :wink:
8. sep 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga parada....ze vyprodukovala :slight_smile:
8. sep 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka, @leya, thx :slight_smile:
@aduliak , mmm, a co ine - hard job :wink:
8. sep 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a kedy by ti ich vlozili? vlozia ti dve?
8. sep 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka ahojky moja... nevytratila som sa :wink: ..som casto na koniku, ale uz neprispievam..nemam cim... :slight_smile:....
- vsimla som si, ze to tu volajako upada....niekedy sme spolu s aduliakom zacinali kazde rano:slight_smile: aj s grafmi BT...
- zrejme tu budem musiet zacat prispievat aby :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tato temicka znova ozila..aby v nej bolo opat vela usmevu a tem na rozoberanie.... :grinning: :grinning: :grinning:

ahojte vsetky dievcence.... stale na Vas myslim, drzim paste vsetkym, ktore to potrebuju a verim, ze coskoro vsetky budete mat moznost byt stastne s krasnym a zdravym babatkom v naruci....
8. sep 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , zajtra sa dozviem - ale Dr. vravel, ze bud v sobotu, alebo v nedelu, alebo v utorok - podla toho, kolko sa ich podari oplodnit a ako sa budu vyvijat
@katka.he , jeeeeeej, Kati, ahoj, teba tu vidiet :slight_smile: ...prispievaj, prispievaj, bo vidis ....
ako sa dari?
8. sep 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he no veru, kedysi sme sa predbiehali, kto tu bude skor :slight_smile: teraz sice vstavam priemerne o 6, kedy ma mala zobudi pichnutim do mojho este zavreteho oka, ale nedostanem sa sem :slight_smile:

@luga tak parada...za chvilku to mas za sebou! normalne ti potom asi v balicku poslem detske sampanske, ked to vyjde a ono to vyjde! :slight_smile:
8. sep 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga seeeeervus moja.... no mne sa dari tak ako stale..... nemam nic noveho.... na babo cakame poctivo 4 roky (zatial nic)... :confused: :astonished: :astonished: ... to akoze nechapem...ze ako to je mozne :grinning: :grinning: :grinning: ..... su dni kedy to zvladam bez problemov (to preto ze na to nemyslim)..a su dni kedy je lepsie sa mi vyhybat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...aaaale no ..nie je to take strasne..ale sama vies ako "to" boli..... ale clovek si zvykne aj na sibenicu, tak sa s mm utesujeme tym ze mame jeden druheho a ze si mozme bez akejkolvek ochrany..kedykolvek uzivat....
8. sep 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , si zlata :slight_smile: ... ze tomu tak veris :pensive: ...sampanske budem buchat az ked sa mi nieco narodi :wink:
a co sa tyka poctu, tak dam si vlozit opat dve (ak budu)
8. sep 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak neboj sa moja napravime to o niekolko rokov ked nastupis do zamestnania :grinning: a znova sa tu budeme predbiehat..ale to uz bude isto iste tema....."najstastnejsie mamicky sveta" :slight_smile:
8. sep 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , ty si ale srandistka :slight_smile: ... ivf ste uz uplne zavrhli?
nooo, len ci Adka chce nastupit do zamestnania - ci si nechce predlzit matersku este :wink:
8. sep 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, neblaznite...ved ja od januara uz robim z domu a teraz od novembra sa mam vratit na polovicny uvazok do prace.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. sep 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a lucia....ak si mala na mysli druhe babatko, tak to by sme chceli, ked uz bude krpana v skolke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. sep 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok