• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@blackrose, veru, mas pravdu, ked to budu len take "malickosti", tak to si myslim, ze ti bude aj dobre, ze budes robit aj nieco ine, ako sa len o babo a domacnost starat - "preluftujes hlavu" :slight_smile: ... a snad teda v praci pochopia, ze mas dolezitejsie starosti
8. sep 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ano tam , aj ty ju poznas?
8. sep 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka nepoznam len som tu o nej citala... mnohym babam pomohla... ja som jej sluzby zatial nevyuzila.. ty si ju uz navstivila? aku ti nasadila kuru?
8. sep 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stara partia...veru, chybali ste mi baby....dufam,ze mi to vyjde castejsie sem prist! :slight_smile:
no, co nasa mala povyvadzala v poslednom tyzdni:
zjedla sedmikrasku a stihla aj v neporusenom stave vykandit
olizala omietku
zjedla hlinu, nechcem vidiet, ci v nej nebol aj nejaky hmyz :slight_smile:
spravila si modrinku na licku, lebo sa pokusala vstat vo volnopriestore bez pridrzania a to jej este nejde, takze vyzera ako zapasnicka :slight_smile:

a inak som rada,ze robim z domu, chybalo by mi to, praca aj ludia a neviem si predstavit byt par rokov bez prace....
8. sep 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
aj ja poznam dve baby, ktorym ta pani pomohla... ale neviem ci bylinkami, alebo im dala nadej a ony zresetovali hlavu :slight_smile:
8. sep 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ano bola som u nej mam pit gynastan caj 2-3 denne, 1x odvar z orechoveho lista, 2-3 tyzdenne kupel v orechovom liste a este aj kazdy den obklad na brucho z muky, palenky a oleja, plus vitaminy Ecko 2x denne 200, kyselinu listovu, mm kotvicnik, zinok a ecko
dufam ze aj ja sa zaradim medzi tie ktorym pomohla, uvidime :wink:
8. sep 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , nadhera :grinning: ... s papanim nema zjavne problem :slight_smile:
dievcata, som rada, ze som vas tu stretla ....
nech sa vam dari a dufam, ze zase pridete
ja idem do postele, nejako mi prislo blbo
8. sep 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ved prave som ti chcela napisat ci nemas po narkoze nahodou byt v posteli......radsej uz chod :wink:
8. sep 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka velmi vam drzim palce aby vam pomohla :dizzy_face:
8. sep 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he dakujem
8. sep 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga maj sa krasne moja ..
8. sep 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a toto je nasa kraska :slight_smile:
8. sep 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduliak ...no vravela som ze nadherna je???? ... tak to nie je pravda...lebo je prenadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. sep 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga oddychuj a relaxuj a drz sa! pa
8. sep 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he dakujem Kati :slight_smile: robi nam radost...a ma 9 zubov! baby, mate sa na co tesit poviem vam a ani neviete, ako vam to prajem co najskor!
8. sep 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak 9 zubkov? paani naozaj to vsetko tak rychlo leti....prajem vam aby vam stale robila taku radost :slight_smile:

dievcence na dnes sa s vami lucim a prajem vam vsetkym krasny zvysok dna.. ak si najdem chvilku cas..znova k vam zavitam... :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. sep 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he maj sa krasne a dufam,ze sa tu stretneme castejsie...

baby a vsetkym vam posielam pozitivnu energiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8. sep 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a meria tu este niektora BT?
8. sep 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak no ja uz veru nemeriam - zbytocny stres aj tak cca viem kedy byva ovulka takze nie je problem trafit ju
a ta tvoja je naozaj chutna :slight_smile: kiezby sme sa aj my uz dockali takej radosti :slight_smile:
8. sep 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka dockate!!!!!
8. sep 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, tak mame tri oplodnene, v nedelu si po ne ideme - snad preziju :pensive:
9. sep 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a mala si dlhy ci kratky protokol??? takze predlzenu kultivaciu si si nedala
9. sep 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte dievcata,tak som vam sem nakukla... Ako sa mate?? My strasne rychlo... Ja nemam cas uz proste na nic. Mala je dnes 5. den v skole,ale uz mam pocit,ze tam chodi rok... Je to strasne vycerpavajuce,chodi domov strasne unavena,do toho maly (velky) a muz chodi domov az okolo siedmej,takze cely den sama... Uff... No ale nevadi,o to viac si budem vazit pokoj,ked bude decka troska samostatnejsie...No nie? :wink:

Vidim,ze nie vsetkym snazilkam sa podarilo,tak strasne drzim palce... :wink:
9. sep 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petuska123 , ahoj, kratky protokol, predlzenu kultivaciu vo FC robia automaticky, ked sa oplodni minimalne 5 vajicok, inak sa nepytaju - a pri troch by som si ju aj tak nedala urobit - len nech idu rychlo do maternice
@nina88 , ahoj, tak to verim, ze nemas casu nazvys ... a uzivaj si, presne, onedlho budu deticky velke a nezavisle - ten cas hroooozne bezi ...nech sa dari :slight_smile:
9. sep 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga musia prezit !! neboj nic
@nina verim ti ze mas toho teraz vela ,ale neboj zvyknes si ,aj mala na skolu a bude zase dobre :slight_smile:
9. sep 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka :slight_smile: , snad hej ...mohli by uz "navzdy" zostat s nami
9. sep 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga parada! takze si dobre "vyprodukovala" :slight_smile:
9. sep 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence, chcem Vam len jedno jedine povedat, a presne viem o com hovorim a pisem. Z vlastnej, zial nestastnej skusenosti...obdivujem Vasu tuzbu po dietatku, obdivujem co vsetko ste si prezili a precitili. Mnohe po roku a viac...ste sa dockali babatka, nietore stale na neho cakate... Ja som bola tehotna, minuly mesiac v 11tt, ale nastala niekde chyba, nie z mojej strany a museli mi spravit kyretaz....:( Nepytam sa preco,sa to stalo mne neobvinujem za to nikoho a nic, ze to je nespravodlive...mozno je... ale priroda vie preco sa to udialo, zial ja nie...som zdrava a mam velku pravdepodobnost mat deticky v buducnosti, ale neviem ako to bude...uvidi sa...ako mi je sudene, tak to prijmem...
Vsetkym Vam prajem vela stastia, zdravia,lasky, trpezlivosti a nadeje ;) majte sa pekne
9. sep 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desiree_tf , je mi luto, co sa ti stalo, fukam ubolene srdce a pajem, aby si coskoro opat otehotnela - tentokrat uz s lepsim koncom :slight_smile:
9. sep 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduliak , uvidime o dva a pol tyzdna :sweat_smile:
9. sep 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok