• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@aduliak :grinning: tak to vyzera... ako sa mas Adi? co ste dnes porabali?
13. sep 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile:
@willi, nooo, uvidime :pensive: ...moja sestra zacala chodit s neterkou na plavanie v siestich mesiacoch a nevie si to vynachvalit, nielenze sa neboji vody, ale teraz sa stalo napr. to, ze boli a kupku a mala spadla zo smykalky pod vodu a vobec ju nevdychla (nespanikarila) a tiez nebyva vobec chora a je taky suveren (ale to neviem, ci s tym suvisi)
inak tretie embryjko to hned aj vzdalo, tak som trochu smutna (mam strach, ze sa zopakuje znamy scenar :unamused: ) ...no ale tak musim sa rozveslit zase niecim
13. sep 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@luga treba ze tie najkvalitnejsie a najsilnejsie v tebe bojuju a dobojuju to do stastneho konca... nesmies sa stresovat este pred vysledkom, treba verit (nerobit si tajnu nadej ale verit) :slight_smile:
stale na vas myslime :dizzy_face:
13. sep 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@willi ja sice neviem kedy zacala svagrina chodit so synom na to plavanie, ale viem, ze do vtedy len sedel a kukal naokala, taky neohybny bol a ako zacal chodit na to plavanie, tak sa aj rozhybal. Podla mna mu to vela dalo do tej motoriky :slight_smile:
13. sep 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :slight_smile: snazim sa ...ale aj tak su to zase nervy :sweat_smile: ...je to neskutocne
13. sep 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja ti verim :pensive: je to tazke... treba "len" pretrpiet tieto 2 tyzdne
skus to vyuzit aspon na taku svoju regeneraciu, chod na prechadzky, nieco si kup, mysli na seba a svoju pohodicku :slight_smile: ziadne stresy s pracou apod. :slight_smile:
13. sep 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , regenerujem, ako sa da - hlavne chodim za Vaneskou a to je super :dizzy_face: - je podarena - perfektny vek, vsetko komentuje - sa na nej nasmejeme ... len asi vcera som to uz aj prehnala - boli sme vonku na prechadzkach aj predobedom, aj poobede a potom vecer mi bolo dost zle a som spala uz o pol desiatej :sweat_smile:
este riadne pracujes, ci uz si myslou na "dovolenke"?
13. sep 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga tak jasne, treba sa aj trosku malo setrit, ale tiez to netreba prehanat :wink: take tie bezne cinnosti... a zase spanok je zdravy :slight_smile:
juuuuj, ja som myslou na materskej uz asi mesiac :grinning: ale nie, teraz tych poslednych par dni sice stale myslim na to, co treba este odovzdat, ukoncit apod. ale inak som uz mimo :wink: nemysli mi to tak ako pred tym, neviem sa vykoktat kolko krat a stale zabudam bezne veci, uz mam v hlave len to, co treba este kupit pre mimi a do porodnice apod. :grinning:
13. sep 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :grinning: som si myslela, ze praca uz bude na devatdesiatej kolaji - ale necudujem sa :slight_smile:
nooo, ved mamina by ma aj do vaty najradsej zabalila :grinning: ...ale ja to az tak neprezivam
13. sep 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no ved aj skoro je, len ked som v praci, tak rozmyslam ze co este... uz sa tesim, ze uz len dva dni :slight_smile: myslim, ze uplne pracovat asi neprestanem, ze ma budu otravovat aj doma, ale to uz bude len obcas, resp. to uz si budem ja hovorit, kedy sa mi chce mysliet na pracu :wink:
no, maminy su take :grinning:
13. sep 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , a pre babo uz mate vsetko?
13. sep 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga to najhlavnejsie nemame a nevieme kupit... postielku :unamused: nechceme velmi drahu, ale chceme taku, aby sa nam aj pacila, aj bola pevna, chceme aby bola biela... a taka kombinacia asi neexistuje...
co sa mi zatial najviac pacila, tak stala 350 Eur!! A potom sme videli aj za 100 peknu, ale ked sme sa tam vratili, tak ju uz nemalli :unamused: tak aj dnes ideme este niekam pozerat, ale moznosti sa nam uz minaju a fakt neviem, kde ju mame ist kupit...
inak uz len nejake drobnosti, hlavne do porodnice este
13. sep 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , som nevedela, ze je taky rozdiel medzi postielkami :sweat_smile: - sa mi zdaju vsetky rovnake :grinning: ...tak nech najdete tu spravnu
13. sep 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem Vam za infosky o plavani s drobcami :slight_smile:...luga, pekne posulchaj black-tehulku, snaz sa oddychovat a byt v pohode a verim, ze aj pritomnost Vanesky drobcekov presvedci o tom, ze maju v maminkinom brusku ostat min. 38 tyzdnov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...black, poriadne vsetko odovzdaj a sup na matersku - krajsie obdobie ani nepoznam :sunglasses:
13. sep 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka.he dnes sme hlavne chodili :slight_smile: za jednu rucku, sem tam za dve... :slight_smile:
@luga uz iba 13 dni!!! :slight_smile:
@blackrose no a pockaj, ked ti Lucka nebude chciet v postielke vobec byt :slight_smile:
13. sep 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@luga no ani ja som si nevedela predstavit, co ma caka :grinning: ale na stastie, sme vcera kupili a uz ju mm aj vecer zlozil, je krasna, nadherna, dokonala, veeeeeeeeeeelmi sa tesim, uz sa izbicka zacina podobat na detsku :dizzy_face:
@aduliak tak to mi ani nehovor! :grinning: ja by som si do nej najradsej lahla, ako sa mi paci :grinning:
@willi tak dnes uz sa idem aj s kolegami rozlucit, tak oficialne a uvidim ci vobec v piatok pridem do prace... riaditel rozmysla nad nejakym volnom a od vcera ma nejako boli brusko, tak neviem ci ma dnes na kontrole neposle dr. rovno domov lezat :pensive: vcera sme to s obiehavanim obchodov asi trosku presvihli :unamused:
14. sep 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga jej luga drz sa drz sa drz saaaaa...nech to vyjde...moja...tfuj tfuj tfuj
14. sep 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby my cakame na tu genetiku ...a chcem sa vyliecit z tej pliagy..tak to aj celkom vyhovuje...a potom ked dojde genetika.tak asi pojdeme tiez do toho lebo uz nechcem cakat...a keby to vyslo tak muza poposielam po vysetrenicah..naco zbytocne cakat a zdrziavat sa..nie?
no tak drzte prsty aby bola genetika ok :wink: mam z toho trochu stres..
14. sep 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. sep 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ale Terezka uz poriadne narastla :sweat_smile: ...je kraaasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. sep 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga Velmi Ti drzim vsetky prstiky moja, nech Vam to vyde a malinke sa udrzia v brusku. Zasluzis si to, za svoju vytrvalost a silnu tuzbu :wink: vela vela stasticka a vsetko len to nalepsie Ti zo srdca zelam :wink:
14. sep 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tina48 Ahojky neboj sa nicoho vsetko ma svoj spravny cas a urcite sa coskoro dockas babatka :wink: Ja som tiez riesila 11mesicov snazilkovanie potom 2,5 mesiaca tehotenstvo, ale zial nevyslo nam to...niekedy inokedy snad... Neriesim to momentalne vobec, cakam na prvu periodu a potom sa uvidi :slight_smile: Vela zdaru, trpezlivosti a vsetkeho dobreho Ti prajem maj sa krasne :wink:
14. sep 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga myslim na vas :slight_smile:
15. sep 2011 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: citim .... vdaka vam :wink:
...dnes od poobedia mi je dooost blbo - snad dobre znamenie :sweat_smile: ... aj ked teraz som sa vytrepala z postele, ze precitam, ako vyzera OHSS :confounded: (ale teda vyzera inak ako sa citim :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
15. sep 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga ahoj.no tak hadam to bude naozaj dobre znamenie a co ti je??brucho boliiii???
16. sep 2011 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 , ahoj, veru bolelo, aj chrbat a pichalo ma naspodu - dost neprijemne .... ale uz mi je dnes lepsie
16. sep 2011 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a kedy ides testovat???kolko si so dala vlozit??
16. sep 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 , dve som si dala vlozit ... testovat budem asi v stredu alebo vo stvrtok
16. sep 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ty si po ketku??ci si opet absolvovala celi cyklus??opu atd???
16. sep 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga len nech to je dobre znamenie :wink: drzim palce :dizzy_face: ktory si den po vklade???
16. sep 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok