• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

15. augusta 2017 
@oknosmas moja drz sa... treba to vydrzat je to otras...mna len po clostyle bolelo brucho..tak sa bojim co to bude u mna..

inak dnes ma strasne picha ako keby lavy vajecnik az mi to do nohy vyraza ..tak neveim co to ma byt...hm...dufam ze to nebude nic... nejaka cista..aelbo co ..hruza
25. sep 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi , ahoj, no ved uz dlho to trvat , chvlabohu, nebude - skoda, ze sa mi da az v utorok ...robila som rapiclear (nemali mamatest) ... od vcera vecera spinenie - cim dalej tym viac, takze mrcha sa podla mna rozbieha a nic z toho (a ano, su pripady, ze ms a aj tak je tehu, ale ja uz neverim)
25. sep 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :cry: :cry: :cry: je mi to nesmierne luto... ja som fakt velmi verila... :pensive:
25. sep 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@luga dufam ze mrcha este nedorazila som zvedava na zajtrajsiu krv
ja som dnes bola v care na sono cysta zmizla takze laprka zatial nebude huraaaaaaaa
ale CA 125 mi vysiel pozitivny 31,9 - norma je do 30 takze nejaka ta endoska tam asi bude :angry: o dva tyzdne budu vysledka ahm potom uvidime co bude dalej, predbezne ivf ale tak na to este ja mam cas :sunglasses:
26. sep 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj a este som zabudla ze mame normospermiu 178 mil/ ml a 3% morfologiu co je norma :slight_smile: juchuuu
26. sep 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka 3% je presne norma, pred rokom bola 5%, normu posunuli pretože sa kvalita spermií štatisticky zhoršuje. Kde vám robili SPG?
26. sep 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riami78 v is care v mt, ja sa tesim preto lebo pred rokom sma mali len 1,5 percenta dobrych a mnozstvo 80 mil /mil
takze sa to doost zlepsilo
26. sep 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka A aké vitamíny ste brali? Tak gratulujem, slušné zlepšenie! :wink:
26. sep 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riami78 v podstate ziadne ale mm mal zvyseny cholesterol takze sme mu koli tomu upravili dost stravu...sama zelenina malo tucnych jedal, viac pohybu a asi toto pomohlo lebo aj ten cholesterol uz ma v norme
a dakujem
26. sep 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka Tak to sme na tom úplne rovnako. Aj môj mm má cholesterol na hranici a výsledok z MT máme tiež 3%.
26. sep 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. sep 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga hm joj ..a spinis.. :unamused: mi je to luto do kelu... :angry: ale nadej este je...treba verit....telo je niekedy zahada..najma v teykch pripadoch..
26. sep 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
26. sep 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem "srdecne" dvom krasavicam odtialto isabelle_fly a kamilkke. Vdaka najvacsia, pripomenuli ste mi krasne udalost z pred mesiaca! Naladili ste ma velmi "pozitivne" vasimi povzbudivimi slovami !Ale ja sa z toho dostanem...neprisla som sa sem stazovat! Este sa rozlucim navzdy ! Zbohom
26. sep 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desiree_tf ja sa nechcem vyjadrovat k tvojej komunikacii s ostatnymi babami, ale za seba ti poviem, ze si tu vzdy vitana ako kazda baba, ktora potrebuje pokecat a povzbudit. dufam,ze sa za chvilku budes tesit z babatka!
26. sep 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga daj vediet zajtra ako si dopadla..som zvedava..a drzim palce...velmi
26. sep 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga drž sa :confounded: neprestavam myslieť...
26. sep 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej caute baby, nie som tu sama?

@luga vsetky na teba myslime!
26. sep 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, :slight_smile: :dizzy_face:
najneskor o jednej by mi mali volat, tak napisem, ak to stihnu dovtedy, kym pojdem do prace
este raz vam velka vdaka, velmi mi pomahate :slight_smile: mam vas rada :slight_smile:
27. sep 2011 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka , blahozelam k super vysledkom manzela a tesim sa s tebou, ze cysta zmizla :wink:
27. sep 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj a ako mrcha? či ticho?
27. sep 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , ahoj, bez mrchy, ale spinim vacsinou dost - by som uz mala aj odmrchovane :rolling_eyes:
sestricka vravela, ze neuveri, ze nie som tehu, az kym neuvidi (vysledok krvi), lebo ze teraz vsetky baby spinia, aj ked su tehu - ze je take "nejake obdobie" :unamused: ... ja som si pomyslela, ze ja tiez neuverim, kym neuvidim (ale opacne: neuverim, ze som tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )
27. sep 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga dakujem, a cakam netrpezlivo na tvoje vysledky
27. sep 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj,kedy budes mat vysledky?
@ludinka super sprava,konecne nieco dobre v poslednej dobe
27. sep 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat , ahoj, najneskor o jednej
27. sep 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat ano aj mna to tesi ze aspon tej laparke sa vyhnem, lebo s tymi endo cystami vacsinou odrezavaju aj cast vajecnika :frowning2: .....a ten spg je ako bonus, som rada ze sme zmenili centrum lebo predtym sme mysleli ze problem je iba i mm no a nakoniec je to uplne inak- vraj mam endometriozu a PCO, tomu pco nechapem lebo som chodila na folikulometriu dost dlho a vzdy som mala dominantny folik :unamused:
ale ani ta endometrioza este nemusi byt na 100 percent lebo v teme s endoskou mi vraveli ze norma okomarkeru je do 35 a ja som ho mala 31,9 :slight_smile:
27. sep 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga joj, ako len na teba myslim :slight_smile:

@ludinka vcera som si nevsimla....super vysledky!!!
27. sep 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak dakujem, teraz uz len otehotniet mi zostava :grinning:
27. sep 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga dufam, ze to stihnu, aby si nam to stihla oznamit... to by bol krasny zazrak, kebyze si tehu :slight_smile:
@ludinka super :dizzy_face: aspon nejake pozitivne spravy :slight_smile:
27. sep 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga ak to nestihnu, napis mi sms a ja to sem dam :slight_smile: ja si stale myslim,ze si tehu! to by sa podla mna uz mrcha rozbehla, uz je to vela dni po vklade!

@blackrose cau mamina :slight_smile:
27. sep 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok