• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
oni by chceli vela veci, ale ako vravis luga, hlavne si napchat vrecka :frowning2: no co uz... teraz sa ohanaju hocicim, kedze je pred volbami... skoda, ze im na to ludia vzdy naletia... :unamused:

no tak skus nieco lukrativnejsie, ale nie tak prilis narocne na cas :wink:

a ta dusena trava na bylinkach z luky, moze byt fajna :grinning:
23. nov 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to som fakt zvedava ako ju idu zvysovat ? tusim zaspali 10 rokov demografickeho vyvoja
23. nov 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony... nooo, kazdemu paru nastrcia jedneho politika, aby manzelovi dopomahal :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keby sme sa nemuseli bat o vlastnu existenciu tak uz davno mame 2-3 dietky , no nie ? :wink:
23. nov 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uprimne.... to si radsej kupim dalsieho veeeelkeho psa ako zivit nenazraneho politika doma :grinning: . Jedine ked by vyzeral ako George Clooney by som mozno pouvazovala medzi bernardinom a politikom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, asi sa tym budem zaoberat, az ked budem na tej materskej, teraz je to priskoro ... a mozno ma to ani nikdy trapit nebude :frowning2: :grinning:
veru, nielen o existenciu, ale keby to aj tak lahko ide - v mojom pripade, keby politik "dopomoze" manzelovi, tak mozno otehotniem :grinning:
23. nov 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lugy neviem neviem, ten genofond v NRSR nie je ktovie co :grinning:
23. nov 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, to som vobec nemyslela vazne, ani predstavit - fuuuuuuuj :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ved jasne, ze sa tym budes zaoberat az potom a potom bude!!!! Ziadne ze nieeee!!!! Ani nad tym neuvazuj!!! :angry: Budeme mat vsetky kopec deticiek :slight_smile: ci s politikmi, alebo bez nic...
Ale ten George Cloony, by nebol teda na zahodenie :wink: :grinning:
23. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile: ,

som tu len na skok - nestiham, ale aspon Vas pozdravim.

A luga - vsetko naj, naj k narodeninkam :wink:

Ozvem sa zajtra, pekny den :dizzy_face:
23. nov 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, neuvazujem, ale niekde vnutri, v kutiku, je taka malicka pochybnost :unamused:
23. nov 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi, dakujem, aj tebe vsetko dobre k narodeninam a nech co najskor pocnes cloviecika :slight_smile:
23. nov 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim ist uz aj ja - podporovat "politikov" ... majte sa krasne :slight_smile:
23. nov 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den Luga
23. nov 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej tu sa rozdavaju politici k dopomahaniu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a co je v ponuke ???
23. nov 2009 o 13:20  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeej, willi, luga, tak teda dnes vsetko NAAAAAAAAAAAAAAAJ :grinning: nech sa vam splni vas snicek :dizzy_face:
a pekny den vam prajem :slight_smile:

a luga, nemysli na taketo veci... vzdy je nejaka cesta ako prist k babatku, ci prirodzena, alebo nie :wink: len netreba zufat.
23. nov 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu... hej hej, mozes si vybrat: Fico, Meciar, Slota :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to su nase endemity
23. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze endemity :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black-...a nieco od cechov :grinning: :grinning: :grinning: ...tych niejak nemusim alebo zeby niejaky herec.???

willi - luga vsetucko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj...nech sa vase snicky coskoro naplnia ...a tam hore nech sa s tymi objednavkami poponahla :wink:
23. nov 2009 o 14:14  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky georg cloney..hmmmmmm alebo richard gere wauuuu :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 14:15  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo cesi maju tiez podobne pripady ako my... ale z hercov by som si urcite vedela viacerych vybrat :wink: :sweat_smile: :dizzy_face:
23. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to ja taky :grinning: :grinning:
ja mam doma bodkovaneho marcupilanyho ha ha ha ....ma tolko kiahni ze som ju mohla celu rovno namalovat :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 14:22  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: joooooj, chudaaaaatko... urcite sa skriabe o stenu :frowning2: na co tie kiahne vobec su??!!
23. nov 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to vobec netusim...su to male bestije ktore ta otravuju par dni ..ale som rada ze teraz v zime ked niesu horucavy uz len cakam kedy k nej pribudnu aj ti dve ....len som zvedava ako budem melanii vysvetlovat ze sa nesmie skrabat :angry:
23. nov 2009 o 14:43  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi, luga...vsetko NAJ!!!!! :grinning: a najma maleho cloviecika v brusku!!!
23. nov 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo....je tu niekto? :slight_smile:
23. nov 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Adi , si tu este ?
23. nov 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mony...som :slight_smile:
23. nov 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat dnes sme sa dozvedeli,ze sa bude u nas v robote buduci rok prepustat :unamused:
23. nov 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok