• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
@oknosmas inac ma mojko napadlo. ze keby ze ides to doho na 2 pokus tak neboj uz si lekary daju pozor najma na tu krv....
a hlavne pytaj vysetrenia ...ste boli na genetike ..a hematologiu si mala v poriadku ? ked sa ti to stalo s krvou??? treba hladat pricinu..

inak baby ked tak na to kukam moj ma este horsi spermio ako vas a ked tak pozeram ako sa vam embryjka neudrzali tak mam stres co to bude u nas... :unamused: ale sa vsetko popytam tej koordinatorky... ze co je najlepsie spravit aby sa to co naj udrzaloo
25. okt 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas je mi to velmi luto :frowning2: drzkaj sa
@zibi ale ja tam pisem datum od kedy sa snazilkujete... pripadne ti mozem zapisat datum, ked sa vratil z A
drzim ti palce a vela sily :slight_smile:
25. okt 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockaj nebudem to tu takto rozpisovat napsiem ti ip
25. okt 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha datum :slight_smile: ok idem kuk :grinning:
25. okt 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose vies co daj od 1.april 2010 a potom ked pises mesiace tak daj 8 mesiacov do (5) predtym co bolo...tu pauzu nerataj
25. okt 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi oni to riesili uz teraz, ved som si stale pichala fraxiparin...doteraz ma boli brucho zo vsetkych tych ihiel...
25. okt 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi dam tam ten datum a mesiace snazenia pisem, az ked sme tehu, takze potom si to pekne poratas, ok? :wink:
25. okt 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tabulka je aktualizovana :slight_smile:
25. okt 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky...
@oknosmas ahoj moja... je to take velmi tazke..ze ziadne moje slova ti asi nepomozu.... na ten bol potrebujes cas..aby si na to,co ta teraz velmi trapi troska zabudla....ver mi, ze musi prejst volajaky cas a ty budes mat znova chut pustit sa do dalsieho boja.... drzim vam palce....
a este... prepac ..vcera som sa ti neprihlasila, pretoze sme boli u svokrovcov ......
.. inac pozdravujem vsetky babenky .. :slight_smile:
25. okt 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ahojky ....takze v tabulke mame uz aj tehulku petku a snazilku zibi :wink: :slight_smile:
25. okt 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
25. okt 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose okej moja :wink: konecne sme sa pochopili teda ja :slight_smile: ako mam niekedy dlhe vedenie :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka.he kati a vy ako co mate v plane....? ci sa nic nerobi..vysetrenia atd...lebo dajako nie som v obraze..nestiham stale prist :slight_smile:
25. okt 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi cavles moja... no planov mame vela...ale povedzme si to takto ... ak chceme rozosmiat Boha povedzme mu nase plany :grinning:....ze?????
25. okt 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati noo tak to hej ..ja len tak, ze so dalej .... s vami..ci idete do centra alebo ci skusate prirodzene alebo co ... :slight_smile:
25. okt 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi jasne chapem... tak budeme bojovat dalej a uvidime co a ako... :wink:
25. okt 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he presne moja...joj len nech nebojujeme velmi dlho :grinning: :sweat_smile:
25. okt 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi jasnacka :grinning: :wink: :slight_smile: ..a ty sa ako mas..ja tiez som necitala velmi dozadu co vsetko mate za sebou... viem akurat ze uz mas mm domka z misii a ze sa snazite...
25. okt 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he kati mas IP :slight_smile:
25. okt 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babeny....

@oknosmas :cry:
25. okt 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ahoj Adi... a Vam sa ako dari?
25. okt 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he no, az na tie sopliky a zubky celkom fajn :slight_smile: za dva tyzdne mame rok!!!! a ty ako?
25. okt 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte @oknosmas je mi to strasne luto :frowning2:
25. okt 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 jeej moja ty uz mas 8tt :sunglasses: a no tak skoro tehotna nebude, ale urcite tak za pol roka sa zacneme snazit, akonahle to nase male drobciatko bude spinkat celu noc :angry:
26. okt 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak to uz nudete mat rok??????????? mi ideme mat 9mesiacov 30teho
:dizzy_face:
26. okt 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas moja je mi to luto :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: hlavne to nevzdavaj
26. okt 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 no ale som 7 tt podla dokiho
26. okt 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ale aj tak super gratulujem :wink: :wink:
26. okt 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, kde ste vsetky? :slight_smile:
ja dnes koncim o jednej a cakaju ma 4 dni volna jupiii, a ide byt aj ovulka :dizzy_face: , idem dufat ze tento krat to vyjde :grinning: a pridavam sa lugynemu statusu
@zibi a kedy presne zacinas s ivf? budem ti silno drzat palce, ved uz musi niekto v nasej teme konecne prelomit tu mizernu uspesnost IVF :wink:
28. okt 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ahoj tu sme..
28. okt 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok