• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

12. januára 2017 
@blackrose tak super tesim sa :slight_smile:
16. nov 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blackrose super!!! velmi sa tesim!!! :slight_smile: a krasne pribera, len tak dalej :slight_smile:
16. nov 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blackrose no ako dopadla prva noc uz doma???
17. nov 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte babenky
18. nov 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: takze uz dve noci doma, Lucka prespala celu noc, len 2x sa zobudila na papanie, inak krasne spinkala... to len mamina nevedela spat :grinning: prvu noc ma triasla zimnica a potila som sa na striedacku (velmi som totiz premrzla ked som po 10 dnoch vysla von do takej zimy) a druhu noc som sa vzdy zobudila na to, ze hladam Lucku, ci som ju neprilahla, nespadla mi z postele a pod. a to spinka pekne vo svojej postielke :grinning:
Dnes som ju krmila okolo jednej v noci a piatej nad ranom a potom spinkala az do pol desiatej!!! :slight_smile:
Dufam, ze jej to vydrzi :slight_smile:
18. nov 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, Black, tak super, uzivaj si este "pozltackove" spinkanie malickej...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a muzicek si ju uziva? aj buduci tyzden ma volno?
18. nov 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose moja poviem iba tolko oddychuj kym ti malinka spinka, ....pride cas co bude castejsie hore, este je malinka..... :wink:
19. nov 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 jeeej uz 11tt :dizzy_face:
19. nov 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky nespite :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga nespime :slight_smile:
21. nov 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby caute ..ja zajtra 5 injekcia tao leti :wink: cakam na mensturaciu a idem do maritna.. :slight_smile: dufam ze bude vsetko ok..a zacinam s menopurom :slight_smile: tak drzte palce
21. nov 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi mas pravdu lezi to....a ako sa ti pichaju inekcie? zvladas to v pohode? coskoro su tu vianoce a dufam ze aj pre teba tie nakrajsie :dizzy_face: :zipper_mouth:
22. nov 2011 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi chcela som napisat bezi :slight_smile: a nie lezi.......
22. nov 2011 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi :dizzy_face: wow, fakt to leti .... tak predsa bude ms? som myslela, ze s liekmi uz nebude - takze predsa je sanca predtym na tehu - tak tfuj, tfuj, tfuj :wink:
@ludinka , a ty co nove?
22. nov 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj, ja nic :slight_smile: dnes 10DC
ty sa pochval- chodis este na tie sedenia?
22. nov 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , ja som 3DC - takze zase zaciname obe - povestne vianocne kolo :sunglasses: :grinning:
hej, chodim, este 5 tyzdnov budem ...
a ty obkladas stale?
22. nov 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga jasne obkladam - hej hej uz tretie vianocne kolo umna :frowning2: - myslim ze toto kolo neotehotnel vobec nikto v nasej teme :sunglasses:
dufam ze ti to pomoze- tie sedenia, kamaratka ma nahovara na cinsku medicinu- nejaka znama vraj otehotnela po 4 rokoch s tym...ale nejako ma to nelaka :unamused:
22. nov 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :wink: ......... no, nebola som tu straaaaaaaasne dlho, hádam si na mňa ešte spomínate :grinning:

@petuska123 a @blackrose blahoželám, @blackrose nech ti malinká prináša len tu najväčšiu radosť
22. nov 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco ej veru ty si tu uz davno nebola naozaj ako sa mas???daco nove??
22. nov 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby :slight_smile:
aj u mňa budu tieto vianoce už tretie v čakaní na tehotenstvo :unamused:
22. nov 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka
@luga
hej leti to :slight_smile: no zatial mrcha estenedosla..ale tak uvidime bola by to stasna nahoda keby ze som tehu v co neverim..pri nasom spermio..takze sa tym nezatazujem..uz len cakam na mrchu..asi nikdy som tak necakala ze by som ju chcela dostat ... ako teraz nech uz idem na ten menopur :wink: tak mi drzte palce nech nam to konecne vyjde.. :wink:
22. nov 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka
@kamilkka , u mna detto - tretie Vianoce - ale tak ako sa vravi: do tretice vsetko dobre - takze - zeby? :grinning:
@zibi , drzim , stale a silno :wink:
22. nov 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka , do cinskej mediciny treba ist len vtedy, pokial tomu aspon trochu veris ... a ja verim, ze potom sa da otehu :wink:
22. nov 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 no teraz už dobre ......... horšie to bolo v marci, keď som bola po IVF-ET a nevyšlo to :frowning2: ........ teraz čakáme na schválenie 2. žiadosti, tak myslím pozitívne, že to určite výjde
22. nov 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco , ahoj :slight_smile: ... nooo, tak marec sme mali rovnaky - tiez po prvom ivfku som mala a ja uz som odvtedy stihla aj druhe :confounded: .... kam chodis do centra?
22. nov 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj ....... chodíme do ferticenta,dostali sme na nich od známych odporučanie, im sa to podarilo na druhýkrát ..... tak verím, že budúci rok už bude úspešnejší a hlavne už neurobím tú chybu, že som počas stimulky bola v robote v tom strese, ale nechám sa vypísať na PNku ..... držím strašne palčeky aby ti to vyšlo .... a ty kde chodíš do centra?
22. nov 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco , chodime do rovnakeho centra :wink: .... tak sa drzte, nech vam to vyjde ... kedy sa chystate na dalsi pokus?
22. nov 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga zatiaľ čakáme na schválenie žiadosti, tak predpokladám, že začiatkom roka, to bude aktuálne :slight_smile: ....... a čo vy? dáte tomu teraz voľný priebeh?
22. nov 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco , do konca roku mam "pauzu" ... potom niekedy nabehnem do centra a spustime kolotoc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a vy ste sa preco az po roku vrhli na dalsie?
22. nov 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka
@luga takze sme tri a tretie vianoce- to je urcite osud :grinning:
ja by som bola rada keby to aspon jednej z nas vyslo :dizzy_face: :dizzy_face:
22. nov 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok