• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
ludinka vyzera to pekneeee akurat den na uhniezdovanie :slight_smile: :slight_smile:

balambi no zatim ma kiahne len jednaaaa a je to strasneeeeeee bleeee ma ich aj na jazyku, aj v puse aj v hrdle moja zlata no vsade :angry:
24. nov 2009 o 08:36  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj titu
ach jaj kiahne..........vsetci sme ich mali.... ja mam po nich jazvu na tvari- som si strhla chrastu :frowning2:
24. nov 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved toto je najhorsie no ona zatim nic nestrhava lebo som jej to vysvetlila len som zvedava ked dostane kiahne prcek ako jej to vysvetlim :sweat_smile:
24. nov 2009 o 08:41  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka to je uhniezdovanie
24. nov 2009 o 08:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka uz mi to doslo, dakujem no a odzajtra by som mala zase stupat? ci ako to je ?
24. nov 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka ano
24. nov 2009 o 08:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som zvedava :slight_smile: pobolieva ma trochu brucho- ale to kazdy mesiac tyzden pred mrchou, takze nadeje si nerobim :pensive:
24. nov 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:

ludinka, no ze by dalsia nadejna tehula? :wink: silno drzim palce :dizzy_face:

balambi, len by som ta chcela spytat... na 11 DC si merala v inom case?? (neviem ci som sa ta to uz nahodou nepytala) ak je ten cas o viac ako 30 min. rozdielny ako obvykly cas merania, tak si tam zaskrtni "Discarded" aby ti to neratalo, aby sa ti pekne zaznacila ovulka. Pretoze FF berie 6 teplot nizsich ako v den ovulky a takto by ti to nemuselo vyjst.
24. nov 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mne sa tiez cca 2 tyzdne dozadu snivalo, ze som mala dvojicky dievcatka :grinning:
24. nov 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj black, dakujem
ja mam tiez takeho tusaka ze budem ma dvojcata- raz....neviem preco ale akosi podvedome s tym ratam :slight_smile:
to by bol ale sok! namiesto dvaja zrazu styria :slight_smile: v nasom malom 2 izbovom domceku chi chi :slight_smile:
24. nov 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tusaka nemam, to bolo prvy krat, co sa mi nieco take snivalo :slight_smile: a dali sme im aj mena, o ktorych sme sa rozpravali, ze by sme asi dali... :slight_smile: bolo to take hrozne zive...
ale to by bol asi naozaj riadny sok :grinning: zrazu byt styria... tiez neviem, ako by sme sa pomestili v tom nasom podkrovnom bytecku s 2 izbami :grinning:
24. nov 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, ja sa dnes drziiiiim a prosim prosim drzte palceky aby som sa drzala hore aj nadalej http://www.fertilityfriend.com/home/2ae39f
24. nov 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ludinka vyzera to ozaj veeelmi nadejne, mna tiez sem tam pobolieva brusko, dudy sa nalievaju kazdy den viac a viac :grinning: .......tak som zvedava co to bude
24. nov 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, ďakujem, už som si to opravila... :grinning: Ty si taká zlatá, nám strážiš grafy a dávaš pozor, aby boli správne vyplnené... :grinning: :grinning:

ludinka, aj ja mám už niekoľko rokov také tušenie, že budú dvojičky, ani neviem prečo...a ked sa s niekým v rodine rozprávam tak mi tiež sem-tam "priradia" hned 2 a to bez toho, aby vedeli, že si to myslím aj ja... :grinning: tak uvidíme...

mony taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto silno držím palčeky...a nechceš testnúť? :wink:
24. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. nov 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este pockam do zajtra balambi ci teplotka vydzi , ak ano spravim uz asi test, lebo som z toho na prasky :grinning: Ale neviem ci to nie je priskoro, nechcem byt zase smutna ak nebudu //
24. nov 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy /ne/čakáš mrchu?
24. nov 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tento tyzden cakam/necakam :slight_smile:, po Duphastone by mala prist do 3 az 5 dni a zajtra je 5. den !
24. nov 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj...tak nech je tam kde je a pekne dá pokoj aspon na rok!!!!!!!
ale Ťa obdivujem....ja by som už testla...by som nevydržala... :grinning:
Duphastone by teoreticky mohol držať teplotku hore? sa v tom nevyznám...
24. nov 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano je to mozne, pytala som sa na to lekara, ale uz som 4. den cista :grinning: :grinning: a zatial pokles nenastal, drzi sa to pekne okolo 37. Brala som D 16 az 25 den cyklu.
24. nov 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, koľko sa snažíte?
24. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8 cyklov
24. nov 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooooj, mony, silno drzim palce :dizzy_face: vyzera to veeeeeeeeeeeelmi nadejne :slight_smile: ak zajtra neklesne, tak si isto tehula, a kezde si dnes 14 DPO, tak urcite nie je skoro testovat :wink: uz je najvyssi cas :grinning: drzim palce a rano daj vediet, ze si si nasla // :wink:

balambi, rada pomozem :wink: budem vasa strazkyna grafov :grinning:
24. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mony ty si preco zacala brat duphaston?? Lekar ti aj nasiel problem??
24. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony...po Duphastone by si uz aspon spinila 5.den!!!! skus test a nenapinaj nas!!!! :grinning:
24. nov 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony ja by som uz na tvojom mieste testovala
24. nov 2009 o 13:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy ste pokusitelky :grinning: , zajtra ak bude teplota hore spravim testik. Brala som D pretoze mrcha bola niekedy kratka a slaba, naposledy 12 dni meskala. Moj cysklus bol 33-34 dni, niektore cykly anovulacne . Takze Duphaston mal podporit normalne fungovanie.
24. nov 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony :grinning: a netastneš už dnes?
24. nov 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ak chceš, donesiem Ti :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa, tak preto... ja len ze ja som este ziadne taketo hormony nemala, tak len zistujem info, ze preco sa beru :sweat_smile:

balambi :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok