• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
9. dec 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , ahoj, nemusis sa hanbit - mas kopec dolezitejsich veci ... okrem toho temicka uz dost zaspava - zanedbavaju ju vsetci
ja sa mam dobre, nestazujem sa .... tesim na Vianoce - tri dni volna :grinning:
inak Damianko ma pomaly rovnaku hmotnost ako sestrina mala a ta uz ma rok a tristvrte ... takze je to riaden valibuk (Vanesa je modelka - dlha a chuda - netusim po kom :grinning: )
9. dec 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi , potom sa pochval, ako si dnes dopadla :slight_smile:
9. dec 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak ako pise luga tato tema vo vacsine uz svoj ucel naplnila babatka uz vacsinou su na svete, takze nejde ani tak o zanedbavanie ako nie je o com....
ale! coskoro zacne druhe kolo objednavok takze dufam ze sa sem este baby vratia :slight_smile:
(a nebolo by odveci keby potom mi s lugou a dalsimi... sme zanedbavali vas :grinning: )
inak mne sa blizi mrcha :angry:
9. dec 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga to ty budes mat iba tri dni volna? ja teda som doma od 23.dec do 7.januara-takze ako skolaci mam paradne prazdniny :slight_smile: aj ked je to na ukor letnej dovolenky....teraz sa tesiiim
9. dec 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , presne ... co sa budeme furt o tom istom bavit uz dva roky :grinning: :sunglasses: (aj viac) .... mohli by sem vhupnut nove snazilky
ach jo, druhe kolo :sweat_smile:
noooo, a to som nesmiene rada, ze budem mat tri dni volne v kuse - koncim 23. vecer a zacinam 27. naobed
9. dec 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga neboj, nam mozno druhe kolo nebude treba a budeme mat rovno dvojky :grinning: tym padom si urobime naskok pred tretim kolom :sweat_smile:
9. dec 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , to je uz aky optimizmus
9. dec 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no ja sa tiez hrozne hrozne moc tesiiim na vianoce, prve vianoce spolu s Damiankom, :slight_smile: No tu kraasnu modelku Vanesku musi spoznat nas dlhan Valibuk Damian :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
takze budes mat volno 3 dni :sunglasses: co planujes?? nic nerobenie??? :confused: flakanie sa po obchodoch plnych salenych ludi ? :grinning: ja mam toho dost, uz ma do obchodov nedostane nik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka moja ze dvojky???????? nechci dvojky, vsak z jednym je tolko prace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: radsej rok po roku ok :sunglasses:
9. dec 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka hej hej to nieje feeer, takto sa hnad hned na nadskok do 3 kola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , dohodime? :wink:
a jasne, ze nicnerobenie .... ktoze by uz chodil po obchodoch cez vianoce :wink:
ja to vseobecne neznasam
9. dec 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no ja mam toho dost, nechcelo sa mi kupovat darceky domov a to som tiez odflakla v jednom obchode :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to len drobnosti,...Vianoce jeeej, este 4dni a letiiiiiiiiiiime
9. dec 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ako ste na tom so snazilkovanim?? nejake dobre novinky??
9. dec 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste baby?????????????? maly mi este spinka mam na vas cas :unamused:
9. dec 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , my sme rodicom objednali cez net ... manzelovi netusim, co mam kupit - to budem musiet este pobehat par obchodov - tiez len nejake drobnosti asi
ja uz musim ist do prace .... papa
9. dec 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga papapap peknu pracu prajem, no a ja tiez nemam pre mm, to sme sa dohodli ze si kupujeme manzelsku postel do domceka, takze to bude nas spolocny darcek :slight_smile:
9. dec 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majuska7979 super maji pekny darcek.
odber mam 12. 12 dobry datum a zacinala som so stimulkou 11. 11 tak dobre znamenie :wink:
9. dec 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zibi , jeeej, mile :slight_smile:
9. dec 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile:
@majuska7979 maju, tak to mas doma riadneho cvalika :slight_smile: nasa v 1 roku vazila 9100g a merala 80cm :slight_smile:
modelocka nasa :slight_smile:

@zibi drzim vsetky palceky, nech to dobre dopadne!
baby, ozaj a som vam sem zabudla napisat...uz dva tyzdne sa nasa copana pokusa chodit sama...je to cim dalej lepsie :slight_smile: ona je taky bojko, co sa tyka chodze, som sa bala,ze zacne v dvoch rokoch, ale pohoda :slight_smile:
my sme si s mm kupili elektricky gril na Vianoce :slight_smile:
12. dec 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :slight_smile: .......... tak som tu zasa po nejakom čase :slight_smile: akosi nestíham ............ @zibi strašne ti držím palčeky nech ti to výjde
12. dec 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi drziiiim palciska vsade :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@aduliak no je to agent, dostal od krsneho auticko to sa s nim dokaze hrat aj pol hodiny
a no predstav si ze teraz od vcera robi tak ze ak sme pri nom vstava na nohy a nicoho sa nedrzi, chvilku udrzi stabilitu ale potom pada na rit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby inak tak to vypada ze od januara sa k vam pridavam a objednavam si babatko, chcela by som hrozne moc moc dievcatko, ale nevadi, moze byt aj chlapcek len nech je zdravucky :slight_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
:wink:
12. dec 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
to mali byt smejkovia a nie take odute ksichty??????????
12. dec 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 .... držím palčeky nech to znova výjde :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco moja ale to az od januara :wink: no dufam ze vyjde maly damian trval 11mesiacov vsak viem ze hned neotehotniem tak sme sa rozhodli ze to rozkrutime skor, aj tak chceme druhe ci skor alebo neskor :slight_smile:
12. dec 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco a vy ako ste na tom??
12. dec 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 ten január je tu co by kameňom dohodil ... 3 týždne a môžete začať :grinning:
12. dec 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 no, máme podanú žiadosť v poisťovni na 2.IVF, tak predpokladám, že niekedy po novom roku sa nám ozvu z Ferticentra
12. dec 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco super, budem drzkat palceky, prve nevyslo????
12. dec 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok