• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
@majuska7979 ďakujem :slight_smile: :slight_smile: .... prvé to bolo neúspešné :frowning2: .... ale myslím stále pozitívne, a verím, že budúci rok bude úspešný :wink:
12. dec 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majuska7979 teraz utekám na poradu, tak sa potom ešte ozvem :slight_smile:
12. dec 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco pa moja a ver tomu ze bude uspesne :wink:
12. dec 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 :dizzy_face: , no to je uzasne, ze zase zacnete .... len aby si nebola prekvapkana, ked vam to vyjde hned napoprve :wink: :grinning:
a zibi, ozvi sa, pls :slight_smile:
12. dec 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 ahoj no ja viem ze mat dvojky je narocne...ale tak ked zo mna uz hovori zufalost :frowning2:
12. dec 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , nezufaj :wink: .... uz sme narade - a vazne :grinning:
12. dec 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ved ja viem ze uz sme....ale to len preto ze uz tu nikto nezostal :grinning:
12. dec 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga a ako si na tom? kedy cakas mrchu?? ci // rovno 24.decembra? :wink: :slight_smile:
ja som 2 DC takze ma caka posledny pokus pred tym ako mi zrusia DNP :angry:
12. dec 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja urcite nevyjde na prvy krat ver mi , take stastie ja nemam :wink: urcite aspon rok to bude trvat :wink:
@ludinka moja viem ze 2 deti je narocne, ale jedno co sa bude chciet cely cas ts tebou neskor hrat a tak bude mat bratceka alebo sestricku, vies pri prvom musis vstat to ked stavas k 2mu tiez vstanem :wink: viem ze to bude naaarocne, to som si ista na sto percent ale chceme viac nez jedno
12. dec 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka :grinning: :grinning: :grinning: o to lepsie - skor to bude :sunglasses:
mrsku necakam teraz v piatok - takze pod stromcekom by mohli byt naaaaadherne kolajnice :wink:
a tebe teda poplujem na stastny "pokus" :slight_smile:
@luga a ako sa mas ty????? vidim ze cely caas pozitivne myslenie a to sa mi paaaci :wink:
@luga moja plujem aj ja aby tie kolajnice boli pod stromcekom :dizzy_face:
12. dec 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , ja si nemyslim .... moja sestra sa o prve tiez snazila nejaky rok a teraz druhe prislo uuuuplne necakane - ani nechceli este :wink:
12. dec 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ak sa nerozhodneme teraz neskor uz nebudeme mat taku odvahu, akko poznam seba :grinning:
12. dec 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , zabera mi "terapia" :sunglasses: :grinning: .... uz to velmi neriesim .... pride, pride, nepride, nepride, ked budeme chciet velmi dieta, je tu aj moznost adopcie - takze mat dieta nie je az take zlozite - za stres to nestoji
12. dec 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga moja kdeze uvidis ako ti hovorim :wink: bude nam trvat rok :wink:
tvoja sestra je znova tehotna? takze Vaneska ide mat sestricku alebo bratceka?
12. dec 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , to je zaujimave ....lebo ako "pocuvam" u ostatnych mamiciek, tak skor maju "traumu" z prveho porodu a dlhsie im trva , kym sa odhodlaju na dalsie ... ty si nejaky opak :slight_smile:
12. dec 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , hej, hej, termin ma prveho aprila - bude sranda :grinning:
12. dec 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga lugus ty si mojim vzorom :wink: tak treba mysliet, pamatam si ked sme este nemali damianka sme s mm rozpravali ze ak nebudeme moct mat to adoptujeme :slight_smile:
12. dec 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja sestra sa narodila 1aprila :grinning:
12. dec 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majuska7979 , ja zatial adopcii nie som velmi naklonena, ale uz ju beriem ako jednu z moznosti
12. dec 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja mala som velmi tazky porod, ale uz vtedy po som vedela ze chcem aj druhe :wink: Damianko nemoze byt sam !!!!!!!!!! to mu neurobim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja chcem druhe a to velmi, coraz viac a viac som na to pripravena :grinning: :dizzy_face:
12. dec 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga tak treba mysliet lugus :wink: teraz sa Damianko hra sam, ale co bude ak bude mat 2 roky, vtedy bude chciet cely cas okolo seba niekoho a ak bude bratcek alebo sestricka :slight_smile:
12. dec 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 nase mamy mali deti jedno po druhom, preco nie my ;)
12. dec 2011 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som myslela ze maly uz zaspal lebo bolo zaahadne ticho v izbe, ale kukam a on lezi na brusku a este ocka otvorene :sweat_smile: dobre ze si ma nevsimol :dizzy_face:
12. dec 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , jasne, podla mna nejaky dvojrocny rozdiel medzi detmi je taky akurat
12. dec 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majuska7979 , sranda, ze sa sam zahra - taky drobec :slight_smile:
12. dec 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no presne, ja viem ze to bude velmi velmi tazke, uuunavne, atd, ...ale proste ked pozeram na Damianka ked spinka, proste je taky uuuzasny anjelik vtedy :dizzy_face: chcem este jeden taky maly batoztek :dizzy_face: viem ze to vstavanie, a kojenie, a varenie, atd.,...bude to tazke, ale hadam to zvladnem :confused:
12. dec 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja on je super chlapcek, hrajka sa sam, aj rano o 7vstava a do 8ja spim a on sa hra v postielke, dakedy do pol9ja chrapem, a on sa hra,....pustim tu tv a ak ide reklama to chvilku pozera a potom znova sa hra, ale poviem ti ze dalo zabrat kym sa naucil sam zaspavat....ale stalo to za to :dizzy_face: teraz kraaasne zaspava sam :slight_smile:
12. dec 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , zvladnes, ved si zvladla aj Damianka, nabrala si skusenosti, si mudrejsia :wink:
12. dec 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok