• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. marca 2017 
@camelco neboj vyjde nam to...a mozno aj prirodzene ...to by bolo naj :wink:
19. dec 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ja som dnes posledny den v praci, takze sa tu dlo neukazem :slight_smile: zelam vam krasne vianoce a plodny novy ro 2012- uz posledny snazilkovsky!! papa
21. dec 2011 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka krásne vianočné sviatky a všetko dobré do Nového "plodného - snažilkovského" roku 2012 :grinning:
21. dec 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , podobne :slight_smile:
ja mam dnes volno, ale este dva dni pojdem do prace - uz sa to krati - tesim :slight_smile:
21. dec 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja ešte do piatku musím :wink: ale potom už mám konečne voľno :grinning:
21. dec 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco , ved aj ja este vo stvrtok a piatok idem do roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes: - ale hlavne sa tesim, ze na Vianoce budem mat konecne volno
ako pokracujes - ivf?
21. dec 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga čakám na schválenie žiadosti, a predpokladám že v januári už zájdem do centra aby sme si všetko dohodli na 2.ivf :slight_smile:
21. dec 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco :slight_smile: ... tak to je zachvilku :slight_smile: ... si bola na HP a stery vo FC alebo u gyn.?
21. dec 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga robil mi to ešte môj gyndoš v septembri, vo FC to ešte vtedy nerobili, a dokonca mi povedal, že stery na chlamidie sa robiť nemusia pokiaľ žiješ s jedným partnerom, takže sme pripájali správu z poslednej ročnej prehliadky :grinning:
21. dec 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga samozrejme keď si na 100 - 1000% istá že ťa ten tvoj nepodviedol, čo ja som si na milión % istá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco , vazne? to by som aj ja prijala - bez sterov .... mna najviac stvalo, ked som pri druhom ivf musela ist ja na vys. pohl. chorob - zase - a mm ist nemusel, ked uz bol pri prvom - trochu cudne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dec 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja som tiež ostala troch z toho prekvapená, ale aspoň o jedno vyšetrenie menej :slight_smile: ...... do žiadosti sme teda pripájali iba fotokópiu posledného výsledku, z FC nevolali, tak je to asi ok
21. dec 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco , ved je to logis - zbytocne vyhodene aj prachy z poistovne na tie opakovane nezmyselne vysetrenia
21. dec 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, kedze velmi nestiham, tak len takto na rychlo &vam vsetkym prajem krasne a pokojne Vianoce, aby ste si vsetky oddychli :slight_smile:
Lucka je uz viac hore, cez den aj par hodin v kuse, predvcerom dokonca 4 hodinky... krasne rastie, tle len papka a je uzasna :slight_smile:

@zibi je mi to luto, myslela som na teba a fakt som verila, ze to IVF vyjde aspon tebe :frowning2:
21. dec 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte baby tak si vas tu citavam aj ked nepisem ale velmi vam drzim palce nech dostanete ten naj darcek v zivote ako je babatko, ja som si toho tiez uzila, tiez som bola na ivf, pichanie injekcii som si odzila so slzami v ociach kedze som si to sama pichala, a aj tak sa nam nepodarilo a nic nezostalo, sme boli zufaly lebo na dalsie ivf sme museli naskrabavat peniaze a nakoniec som zistila po 3 mesiacoch od ivf ze som tehu a to prirodzene som nechcela tomu verit ze sa nam to podari normalne, tak nestracajte hlavu a vieru urcite sa vam to podari, ja som stale riesila druhe ivf a nie to ze ked sme mali sex ze chcem babo a booom som sa od toho tak odosobnila ze teraz sme velmi stastny tak tfuj tfuj nech sa vam uz len dari :slight_smile:
21. dec 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@karolina23 :slight_smile: krasne, vdaka za povzbudenie .... a nech sa dari ja vam :wink:
21. dec 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karolina23 ďakujeme za krásne slová :slight_smile: a hlavne nech ste zdravučkí :wink:
@luga nechala som si cez poisťovnň urobiť výpis za polrok .......... sánka dolu :angry:
21. dec 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose krásne vianoce, hlavne veľa zdravíčka, všetko dobré v Novom roku a užívaj si maminkovanie :wink:
21. dec 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moje, prajem Vam vsetkym krasne Vianoce, plne krasnych chvil stravenych so svojimi blizkymi a do Noveho roka vela splnenych priani...hlavne, nech sa Vam vsetkym splni ten najkrajsi sen a rok 2012 nech Vam prinesie vytuzene babatko!
21. dec 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@camelco , som zvedava - ak sa ti chce, mozes mi to hodit do IP - kolko taka "sranda" stoji
21. dec 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ok, len neskôr keď prídem z práce domov, možno okolo 6 večer, v robote to nemám
21. dec 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco , v poho :slight_smile:
21. dec 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no dokaslali ma :frowning2:
21. dec 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Som tu u vás nová :slight_smile: Ale zapáčil sa mi názov tejto témy - ja by som zo svojho pohľadu povedala: "Objednávka do NEBA - prosíme si bábo". :dizzy_face: Je tu toľko strán, že to nemám šancu prejsť a zistiť, či je niekto na tom ako ja. Posledný cyklus som začala s Clostilbegytom, ktorý mi žiaľ nezabral (žiaden dominantný folikul) :frowning2: a tak teraz užívam už 2 týždne Metformin. Od prvej tabletky je mi strašne zle, pocit na vracanie. Po 10 dňoch sa to ukludnilo, ale už 3.deň vraciam. Nie je to síce také strašné, ale....nie príjemné. Dúfam, že tak ako v príbalovom letáku píšu, že to po čase vymizne, tak sa tak aj stane. Ale...čo mi ženy by sme pre bábo nespravili?!!! :slight_smile:
21. dec 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. dec 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 ahoj a vítam ťa tu :grinning: ...... aj keď ja už idem off ...... dúfam, že sa ti medzi nami bude páčiť :wink:
21. dec 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco Ďakujem pekne :dizzy_face: Si mila. Tak teda dobru nocku, ked uz ides.
21. dec 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata...citim sa hrozne..napisala mi prave sestra, ze je tehu...cakaju v lete...stvrte dieta...a ja neviem, ci skor plakat alebo sa radovat. no skor revem ako dazd... :((( ach... ja im to prajem, ved tak velmi by chceli uz konecne babu...a snazili sa o to ... ale bude strasne sa na nu divat cely ten cas :cry: este, ze byvame 200 km daleko a nebudem ju vidiet tak casto... nech su len zdravi... a ja ich nebudem stresovat svojou pritomnostou :confounded:
22. dec 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este vam vsetkym prajem krasne a hlavne pokojne vianoce...oddychnite si a nacerpajte novych sil do dalsieho roka... nech je ten pre nas uspesnym :pensive: :pensive: :pensive:
22. dec 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@oknosmas moja neboj coskoro budes aj ty tehulka moja hlavu hore
baby prajem vam Vesele Vianoce a pod stromcekom malu fazulku v brusku :slight_smile: drzkam vam moc moc palceky :wink:
22. dec 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok