• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@isabella_fly moja takze snazilkujeme ok :grinning:
9. jan 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
dievcata...nie je to az take zle..aspon mi bolo povedane...diagnostikovali mi dalsiu chorobku PCO. takze docent v ba je presvedceny, ze kazda stimulacia by bola velmi zla pre mna a oni vlastne ani nevedia, ake lieky by mi mali dat, aby to nebolo take. takze sa rozhodol liecit PCO a presvedcil nas, ze budeme moct byt rodicmi aj prirodzene, ze mame 75% sancu... a mysli, ze to vyjde. ale tak budeme opatrni s tesenim...no zacali sme verit, ze to vyjde..opat...sme nasli akusi iskierku.. a sme radi, ze nas nenuti do dalsieho ivf. pre mna to bola zla skusenost a ked mi pri navsteve v martine podali hned dalsiu ziadost bez toho, aby sa zistovalo, preco to vsetko, tak som bola troska rozpacita. a ked sa to uz pokaslalo uplne v centre, tak sme sa rozhodli konat na vlastnu past a nasli sme si inych odbornikov. mimochodom, budeme asi castejsie v ba, kedze mnohe vysetrenia budeme absolvovat aj v zeleznicnej nemocnici. tak snad nas to posunie dalej. a spermio nam vysiel zahadne celkom dobry... az tomu nerozumiem.. len nemam k tomu ziaden papier, tak si to neviem prestudovat, co vsetko tam vlastne bolo a ako...
9. jan 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze adopcia zatial nie....no, neverim, ze by som na nu dakedy mojho manzela nahovorila...
9. jan 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, dakujem vam za podporu.. ste zlate... hadam to nebude take zle, ako to vyznelo.. a snad sa to raz podari kazdej z nas.
9. jan 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas :slight_smile: , jeeej, tak super a koho ste nasli v zeleznicnej nemocnici?
9. jan 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga doc.ondrejcak a doc.valky
9. jan 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@camelco no drzi ma to, ale mm je teraz prec a som si povedala, ze leto este nie tehotna, lebo planujeme trocha prerabky, ale mozno uz na jesen by sme mohli zacat skusat, ale este s mm hodim rec, ked sa vrati zo zahranicia, cez skype taketo rozhovory nechcem celkom do detailu viest :slight_smile:
9. jan 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 majus, ako som ti napisala, zatial nie uplne naostro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jan 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly moja davaj na ostro ;)
9. jan 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@oknosmas ...... tak to nie sú až také zlé správičky, aspoň niečo pozitívne ................. držím palčeky aby to všetko dopadlo dobre, a hlavne je dobré že ste sa rozhodli konať na vlastnú päsť a našli aj odborníkov, ktorí vám pomôžu a zistia v čom je problém, veď na jeden už aj prišli :slight_smile:
10. jan 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas Tak treba skúšať. My sme tiež rozmýšľali, že si skúsime nájsť nejakých odborníkov sami. Lebo nám nezistili úplne nič a dvakrát som potratila a od vtedy sa nám už nedarí.
10. jan 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. jan 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ten valky on je z iscare z blavy a je to dobry odbornik..inak je to pravda treba reisit pco lebo pri tej stimulke ked mas pco zvyknu byt folikuly prazdne a vela..a aku liecbu budes podstupovat? a ako ti zistili to pco ked predtym ti o tom nikto nic nehovoril :confused:
10. jan 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dia6 a bola si na hematologii?
10. jan 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly vies co najlepsie je nemat velky vekovy rozdiel medzi detmi tak sup do toho :grinning:
10. jan 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ale spominali, len vzdy tak okrajovo a vela sa tomu nevenovalo...nehovorilo sa o pco, len ze sa mi tvoria cysty. teraz beriem lieky, ktore by to mali dako upravit. vraj. zatial je mi z nich zle, ale uz sa to zlepsuje. tak uvidime.
10. jan 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas moja drzim silno palce ...nech sa to da doporiadku.. :slight_smile:
10. jan 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tebe robli amh hormon? ako mozem mat zle hodnoty..aj ked mam dobre fsh, lh a estriadol ..a aj mrchapravidelna..akuat po ivf mi ho teraz robili..tak uvidime ake budu vysledky :confounded:
10. jan 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi no ja viem, ale ked som si dala uz tu prihlasku tak sme sa s mm dohodli, ze ak by ma nevzali ideme do toho hned po lete a keby ma vzali tak o rok neskor, nech aspon prvy rocnik urobim bez bruska, takze ja sa vam priebezne ozvem ako to bude :slight_smile:
10. jan 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi , ahoj, nerobili mi ho - ale spravia mi ho , ked pojdem na HP kvoli dalsej ziadosti - vraveli mi to - ale zaroven dodali, ze ho asi budem mat ok ... a vraveli, ze sa nema robit skor ako dva -tri mesiace po stimulke ... takze tebe ho mohli ovplyvnit aj tie hormony (ci?)
10. jan 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga cize ak stimulka bola v septembri a krv na amh hormon brali v decembri, je mozne, ze bude ovplyvneny? preco to potom robia tak skoro? preco to sami navrhuju? ach jaj
10. jan 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , ako ja neviem, nam to tak vravel Pinter ...ale tak bola pauza dva mesiace u vas, tak asi staci dva mesiace
10. jan 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no,neviem, este stale som mala rozhadzany cyklus. ja som totiz veeelmi senzitivna na kazdy jeden hormon, cize u mna asi budu este daku chvilku sarapatit.
10. jan 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , aha, tak asi mali este pockat .... a vysiel ti zly?
no, mne ho mozno mohli robit aj hned, bo ja nabehnem ako hodinky
10. jan 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga neviem vysledok
10. jan 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi Áno, na hematológii som bola, lebo sestra má trombofíliu a ja mám teda na ňu tiež nábeh, no nič nezistili.
11. jan 2012 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja neviem aky ho mam...este mi len brali krv..
11. jan 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, my s manzelom sa snazime vyse roka a pol, uz som to aj ratat prestala..viem, ze ine sa snazia dlhsie ale pre mna osobne je hrozna a dlha prave tato doba..dlho som nemala menstruaciu, potom mi doktorka nasadila duphaston, uzivam ho vyse pol roka a nic..od zajtra som si slubila pit alchemilku a citala som dnes o pakoste smradlavom..nemozem viac robit, lebo som na dlhsiu dobu odcestovana, ale v maji sa vraciam domov, tak dufam ze sa to uz nejak pohne spravnym smerom..niekedy som zufala a cely den partner nepocuva o nicom len o babatku a inokedy som optimisticka a verim ze tento den, mesiac, rok to uz pride...posledneho pol roka otehotneli okolo mna pat kamaratok, prajem im to, ale na druhej strane uz fakt nechapem co robim ja zle a oni dobre..asi je to fakt o tej psychike a ziadna chemia nepomaha ked vnutorne ste v strese a nepokojna ://
11. jan 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj veron,viem si predstavit ako sa citiš každy mesiac ked dufaš že teraz to vyjde a ta mrcha zas pride...my sme sa s mužom snažili o dietatko tri roky,medzi tým som po roku otehotnela a strašne som bola štastna,už som sa videla ako kočikujem.....ale v tretom mesiaci mi povedali že babätku sa nevyvinulo srdiečko a potratila som.V ten den sa mi uplne zrutil svet,pol roka som chodila ako bez duše a pokažde ked som videla kočik som plakala.velmi mi vtedy pomohol môj muž ,a ja som si uvedomila že budem znova kvoli nemu vesela.Začali sme stavat domček a tak nejako som po pri starostiach s vybavovačkami prestala riešit tehotenstvo.A presne ako sa vravý ked to najmenej čakaš to pride.V oktobry 2011 sa nam narodil prekrasny chlapček a verim že bude mat aj surodenca.Držim ti všetky prsty a hlavne sa nikdy nevzdavaj,lebo jedneho dna si aj ty donesieš domov svoj najdrahší pokladik.:slight_smile:
11. jan 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahojte dievcata aj ja posielam jednu objednavku do vesmiru,prosime si babo!
11. jan 2012 o 19:31  •  čaká bábätko, termín má v januári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok