• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@kamilkka na únavu si akosi všetci zvykáme rýchlo, hlavne keď môžeš byť v posteli :grinning: ........ aj si na PNke?
6. feb 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco od stredy som PN, ale hned sme boli sme odcestovaní takže dnes som vlastne prvý deň doma...
6. feb 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@camelco no jasne ze bolo by super, vsak si nedavame pozor a planujeme druhe :dizzy_face: len by som bola v soku, lebo akurat tento tyzden tomu akurat moc neverim, nemali sme moc keksiku, mm bol chory a nebol urcite v plodne dni :sunglasses: preto ani test nerobim teraz ak ma dojst mrcha dojde :wink:
6. feb 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 tak tomu verím, že to by bol riadny šok ........... ale kto vie možno že aj motyka vystrelí :grinning:
@kamilkka tak si to uživaj domka, hlavne veľa oddychuj a dávaj na seba a mimi pozor
6. feb 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka no davaj pozor na vas dvoch,..hlavne teraz do toho 10tt, :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: viem ze na svk je riadne zimsko takze v teplucku pod perinkou a s ovladackou v rukach :dizzy_face:
6. feb 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco no to teda by bol sok ?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. feb 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 testníííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka joj nie moja, skoda testu :wink: necham ho na neskor :grinning:
6. feb 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , verit nemusis a aj z jedneho sexu vie byt dieta - takze :sunglasses:... kedy testujes? :grinning:
6. feb 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte babulky :slight_smile: ...aaaaaaaaaale som tu dlho nebola nakuknut :angry: ...ale akosi nestiham ani dychat :grinning: ...a pozeram...majuska, uz skusate druhe babatko :astonished: ...teda to je prekvapko, drzim teda palce...black, ako sa Vam dari s Lucinkou? :dizzy_face: ...luga, ako pokracujete?...pozdravujem ostatne kocule :wink:
6. feb 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga testujem mozno za 3 dni :wink: kedze som zvykla mavat 33dc, pred tehotenstvom, tak to este nejdem testovat :wink: akosi tomu neverim, :wink: ja viem ze aj z jedneho keksiku moze byt dieta, ale nie v nasom pripade :grinning: :grinning: :grinning: taka naivna niesom :wink: :wink: :wink:
@willi no skusame aj neskusame :wink: proste to nechavame na nahodu co ma byt bude :wink:
6. feb 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@willi , ahoj :slight_smile: ...snazime ostosest - furt a stale :sunglasses: :grinning:
vela mamickovkych povinnosti? :wink:
6. feb 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majuska7979 , to si myslelo vela zien :wink: ... a teraz z toho nemas tak vela stresu, kedze to nechavate na nahodu, tym padom to pojde lahsie, uvidis :slight_smile:
6. feb 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga joj no ja mam cas ako hovorim a co ma prrist pride :wink: ale mohlo by to este trosku potrvat :grinning: :grinning: :grinning: radsej nech sa zadari vam :wink:
6. feb 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , tak dik, ved nam sa tiez raz zadari - len netusim kedy .... kazdopadne ratam to tak, ze o rok uz budem isto tehu - ci uz na zaciatku tehotenstva alebo na konci :grinning:
6. feb 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luga taky optimizmus sa mi paci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: len tak dalej lugus :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. feb 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , to nie je optimizmus - len mi to tak vychadza :wink:
6. feb 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mám toho toľko na stole čo mám urobiť, až sa mivôbec nechce .......... ale musím sa nejako prinútiť :angry:
6. feb 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga neboj, určite sa zadarí :wink:
6. feb 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga joj moja keby som mohla to vas oplodnim ja na dialku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to vazne, boze preco je to tak nespravodlive, mlade baby nechcu a hned su tehotne, a baby ktore velmi tuzia to nemozu??? :confused: preco je to tak???
6. feb 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@camelco moja makaj makaj, praca slachti cloveka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@camelco :slight_smile: je to dost pravdepodobne :wink: .... nooo, ja mam tiez husiu kozu, ked si pomyslim, ze ochvilku zase do prace :confounded:
6. feb 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 :grinning: :grinning: :grinning: si zlata
" preco otazky" sa davat nemaju - takze si ich nedavam a nezamyslam sa nad nimi :wink:
6. feb 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga si na PN? husia koža pominie :grinning: ...... alebo bude ešte väčšia :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga boze luga ty si riadny clovek , ako od teba by sme si mali brat priklad :slight_smile:
6. feb 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@camelco , PN? kdeze - nemam byt preco ...noooo, asi bude vacsia, ked bude vecer a noc a ja este furt v praci :grinning: :grinning: :grinning:
@majuska7979 :grinning: :grinning: :grinning: ...prosim, len to nie - to by ste dopadli :sunglasses: :sweat_smile: .... ja sa len snazim inak mysliet - lebo zevraj to pomaha otehu :wink:
6. feb 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco , a ty sa chystas byt PN? .... inak , drzim ti vsetky palce :wink:
6. feb 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aha ok, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si ma rozmosmiala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ae viem take myslenie je najlepsie :wink:
6. feb 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! mozem vas poprosit o vas objektivny nazor?

su to testiky z dnesneho rana..... ms meska 3 den... co vy na to? :astonished:
6. feb 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , ale ano, ma to nieco doseba - zevraj vo vsetkom je osemdesiat percent psychiky ....
@mokilko , po akom case je to fotene?
6. feb 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok