• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
@luga prva foto je este v casovom limite, na fotke to nieje tak dobre vidiet, ale ciarocka bola ruzova, ziadna sedina..... :grinning: a druha foto je po vyschnuti..
6. feb 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mokilko , aha ... lebo ciarocku vidiet je, len ta farba sa neda posudit ... takze ked bola ruzova a v limite, tak nadej je velka - drzim palec :wink:
6. feb 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga dakujem moc..... muz si o mne uz mysli, ze mi nacisto sibe :slight_smile: no samo, chlapi tam nevidia nic, pokial tam niesu jasne kolajnice, no co uz......
6. feb 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mokilko :slight_smile: jo, jo, chlapi
6. feb 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mokilko tiez otazka po akom case je to fotene, lebo prepac ale mne sa zda ze testiky uz vyschli a ja tam tu druhu moc nevidim... :pensive:
6. feb 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mokilko ale ako hovorim fotka a realny testik to su 2 rozne veci, fotka vsetko nezachyti, a ak bola hned ruzova aspon troska ta druha, tak si tehulka :wink: a nejake priznaky?
6. feb 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby urobila som test a niesom tehu
#
6. feb 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. feb 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 Skúsim. :wink:
6. feb 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 No to poznám, ten pocit. Minulý mesiac mi meškali... dostala som až na 41 DC.
A samozrejme tehotná som nebola, aj keď som dúfala do posledného dňa.
Tento mesiac mám už 46 DC, ale test ukázal negatívny výsledok, takže opäť len planá nádej a zase čakám.
6. feb 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga chystám ale až po vklade, zatiaľ si to nechávam pre seba čo riešim a už keď to bude na 100% s čím riešim 2.ivf tak sa určite hodím na PN, nebudem tu stresovať, pre bábo hocičo :grinning:
6. feb 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 ty si to nevydržala :wink:
6. feb 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 no škoda :frowning2:
som si myslela že prave preto že to nečakaš, pride to :wink:
6. feb 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka moja neva :wink: ja mam cas :wink: :wink: :wink: :wink:
6. feb 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dia6 moja ono to pride ked to ma prist :wink: :wink: :wink: hlavne mysliet pozitivne ako Luga :wink:
6. feb 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby co ste z blavy nepoznate nahodou tento obchod? maju tam prirodne produkty a chcem si objednat len neviem ci to je seriozne..
http://www.multimineral.sk/ttpharm/index.php?ID=66&predaj%20surov%EDn=29
6. feb 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi a čo konkrétne zháňaš?
6. feb 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco ja som chcela to dhea..ale synteticke sa dost bojim na to zvysenie toho dhea tak som torchu pozerala na nete..tak je tam jedena bylinka a ze vraj je to prirodne dhea.. tak preto sa pytam ci je to seriozny obchod
napr. ho obsahuje tento pripravok
http://www.multivitamins.sk/ttpharm/index.php?ID=1247.
6. feb 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi nič mi to nehovorí a čo je dhea?
6. feb 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco je to hormon nadobliciek a berie sa pri zlom amh ale bojim sa brat synteticke tak skusam prirodne..preot sa pytam na ten obchod ci ho naohodu blabacky nepoznaju ci su to dobre produkty a nie nejake smajdy
6. feb 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi teraz som si to prečítala, ja užívam zelené rastlinky, ako je chlorela, zelený jačmeň, a tiež macu ....... ja som skôr za prírodne vitamíny ako za systetiku
6. feb 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco ved aj ja ..len tu "dioscorea villosa" co je prirodne dhea.. neobsahuje vela pripravkov len ten v tom obhcode a nejake homeopatika..takze preto som sa pytala mozno luga bude vediet
6. feb 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi sa ti to hádam podarí zistiť, možno niekto pozná ten obchod, ale keď by to malo pomôcť tak prečo to nevyskúsať, možno na mesiac, a uvidíš či sa niečo zmenilo, skús ešte nejaké štatistiky nájst, ale to najskôr najdeš v angličtine
6. feb 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ved mne ide skor o to ci ten obchod je doverzhodny vies vyzera tak pochybne :grinning:
6. feb 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi no šak práve, už je toľko tých internetových obchodov, že ani nevieš ktorý ťa neoser..
6. feb 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majuska7979 , si nevydrzala ? ...skoda ...nabuduce :wink:
@ludinka , ty zijes? ako sa mas :slight_smile:
@zibi , netusim , sorky :unamused:
6. feb 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nevadi
7. feb 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 ta prva fotka, na ktorej je kontrolny pasik krasny ruzovy, je fotena este v limite.... ciarocka bola ruzova :wink: priznaky? straaaaasne ma bolia prsia a mam ich naliate, ja nemam teda nejake lentilky a toto uz je aj na moje pomery extrem :grinning: hoci som fajciarka tak nemozem cigaretovy dym ani citit. a to bol vlastne prvy priznak, este ked mala ms len dorazit, ze som spozorovala, ze nieco nieje uplne ok :grinning: mala som dostat v piatok, dnes je uz utorok, stale nic...... tak uvidime
7. feb 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mokilko ja som mala taky test presne v den ako som mala dostat ms- tusim ze som mala aj rovnaky test. A bola som tehotna, na dalsie dni ciarka zosilnela a uz bola vyrazna. U mna to sice skoncilo missed ab., ale tak dufam, ze teraz to najblizsie uz vyjde. Drzim palce ak o dva dni zosilnie tak je to jasne :wink:
7. feb 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mokilko držím palce aby to boli // ale určite sú :wink:
@eileeen aj tebe držkam palce aby ti to tentokrát vyšlo
7. feb 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok