• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

24. januára 2017 
@luga jasneee zijem
ale nemam nic nove, sem tam vas citam ale moc nestiham :unamused: a cakam kedy na nas dojde rad
8. feb 2012 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano baby pribudli sem dake nove mena :slight_smile: ako sa vam dari??? este tyzden vydrzat a budeme vediet pohlavie teda ak sa ukaze
8. feb 2012 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@petuska123 ahoj
neuveritelne ako ten cas bezi :slight_smile:
a co byste chceli viac dievcatko alebo chlapceka?
8. feb 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka no mne to ide pomaly :grinning: no ja by som dievku ale mm chce chlapca.takze je to pol na pol :grinning:
8. feb 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eileeen tak u mna skoncilo prve tehu tiez missed ab. a dcerka je z dvojiciek, o dvojca sme prisli v 16TT, tak ja len dufam, ze do tretice vsetko dobre a bez komplikacii.
8. feb 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mokilko určite to bude v poriadku
@petuska123 hlavne aby bolo zdravučké :wink:
8. feb 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odvtedy som si este test nerobila, nechcem to uponahlat, ak stupam pomaly, zbytocne povyhadzujem peniazky :grinning:
ale v noci som bola stale hore, prsia mam ako balvany a straaasne bolia, nevedela som si v posteli najst polohu , poobede som zaspala s dcerkou :sunglasses: a dnes rano sa mi stalo cosi divne, pri mojej nevyhnutnej rannej kavicke ma sprepacenim naplo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak uz nech je vikend a odskusam testik ..... na zajtra mam torticku, ach jaj, neviem ako to budem zvladat, do maja mam toho naobjednavaneho......
9. feb 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mokilko moja tak si tehulka a to je na 100percent tie priznaky sa nedaju nevsimnut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani test nemusis urobit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 takze pohlavie este neviete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: co hovori tvoj materisnky instinkt??
9. feb 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 tak dufam ze mas pravdu :wink: hadam sa to neda vsugerovat, ci? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mokilko moja kramy neprisli, a ak ta napne po kave??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to nemyslim uz si bola raz tehu, takze musis vediet ze toto su fakt priznaky :wink:
9. feb 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 presnejsie 2x...... ale teda zle mi nebyvalo ani pri tom prvom (MA) ani pri dcerke (dvojickach)..... zeby teraz chlapec??? :astonished:
9. feb 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mokilko moja co to je MA???mimomaternicove?? a co mas dcerku to boli dvojicky?? neboj bude chlapcek a by som teraz hrozne chcela dievcatko :slight_smile:
9. feb 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 nie, MA je missed abort (v 12tt).... jj, dcerka je z dvojiciek, v 16tt sa prestalo vyvijat, Laurika bola prosto silnejsia a dobojovala az do konca..... s muzom by sme si priali chlapca.....
9. feb 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mokilko drzkam palceky aby bol chlapcek :wink:
9. feb 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 dnes s mamatestom 10 a digi :DDDD
10. feb 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mokilko takze gratulujem tehulka ;) fotka je blbo urobena ale tie ciarky vidno tak ci tak :wink:
dnes nam kraaasne nasnezilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 no jo, fotka je blba....... ale ani som sa nesnazila to odfotit lepsie, je to evidentne... v stredu idem k doktorkovi.....
takze ti moji dusikovia boli ozaj pravi :DDD dakujeeeeem!!!!! a tiez drzim palceky :D
10. feb 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babule tak ako sa mame?????
11. feb 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mokilko , gratulace :slight_smile:
@majuska7979 , ahoj, priam vyborne :wink:
11. feb 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mokilko drzim palce teda, u mna to bolo predtym presne tak isto najprv len neista druha ciarka a o par dni uz silnecervene :slight_smile: :slight_smile:
12. feb 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mokilko ake paradne ciarocky xixixixi
12. feb 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mokilko krásne čiaročky :wink: ........... hlavne nech je všetko v poriadku
12. feb 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahojkaj moja uz som tu dlhsie nebola, maly ma teploty, idu nam 3 zadne zubky, tak placeme a masticka nezabera,...jedine taky prasok, tu v uk sa to da kupit a je to super vec, das to malemu do ustociek natres dasienka a on neciti tu bolest aspon na hodinku :confused:
16. feb 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 moja, dúfam, že už je to lepšie, a že už sa dlho nebudete trápiť :wink:
16. feb 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 :slight_smile: , juuuj, nech je Damianko skoro fit :wink:
zuby vedia trapit vsetky vekove kategorie :stuck_out_tongue_closed_eyes: veeeelmi neprijemne
16. feb 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco
@luga juuj, babule dnes bola konecne noc prespana cela :slight_smile: a konecne spal vo svojej postielke, poviem ze 3 v 1 posteli toje tlacenica a hlavne ak ten najmensi ma najviac miesta pre seba a rozvaluje sa ?? :grinning: mm zhodnotil ze moja vies kde som spal, na deske ked konci matrac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale konecne uz sa ma lepsie od Valentina do vcera mal teploty, i ked vcera to boli uz take mensie, 38,3 najvyssia takze nedostal ziadny nurofen vcera a dnes uz fit :dizzy_face: nechal ma vyspinkat do 10am, a on sa hral a pozeral telku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. feb 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majuska7979 to je super že už mu je lepšie, ale ti dal riadnu dávku spánku malinký doprial :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: ...luga, ako pises - vela mamickovskych povinnosti...ako sa nam princezna "rozchodila", tak nic nestiham :grinning: ...som stale v pohybe :grinning: ...pozeram, ze je tu aj vela novych kociek a ani nestiham citat, ako sa ktorej dari :unamused: ...ale vsetkym Vam drzim silno palce, aby ste sa cim skor dockali krasneho tehulkovania a nasledne vytuzeneho babatka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...pridala som fotky do albumu z nasej prvej oslavy, tak kuknite :wink: ...zatial krasny dnik zelam :slight_smile:
20. feb 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Babulky co ste tu tehulky ale aj netehulky ale predsa buduce :wink: ak niektora pijete alebo by ste chceli pit calibrum babyplan na planovane a prvy trimester mam skoro cele balenie, 26ks, poslem to uplne zadara, je mi to luto vyhodit, spotrebovat treba do 30.9.2012 keby nieco piste IP :wink:
20. feb 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok