• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@majuska7979 no ved ja som trpezliva zatial, ale zistujem, ze ako ide cas tak niekedy som az netrpezliva :grinning:
27. feb 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no tak to tajne dufam :sunglasses: ze ho uz nebudu tak boliet :confused:
ale dnes tu mame zamracene bleee, a cely vikend nadherny,...17stupnov bolo normalne jar :slight_smile:
27. feb 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majuska7979 , ozaj a ako ste to poriesili s tou tvojou pracou?
27. feb 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 moja tak to je :slight_smile:ja som tiez bola netrpezliva :dizzy_face: a teraz mi je to jedno ak sa podari to sa podari, ani sme moc nekeksikovali, kedze maly mal brutalne noce, a este teploty, a potom svagrinkina mala bola v nemocnici to ich maly spal u nas, rovno na valentina :sweat_smile: takze sme mali v tom case kedy mavam plodne dni tiche noci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale dobre nech idem do prace, troska sa rozhybem a budem robit nieco inne nie len sediet doma
27. feb 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja no mam tu slovenku, bude pri malom od 1, alebo 2 kym mm nepride z prace cize do 5, a budem robit iba popoludnovky, budem mat 6popoludnovie a 3 volne dni, ibaze mi vyjdu ranne na vikend to budem robit ranne cez vikend,..aby som stravila nejaky ten cas s mojou rodinkou :slight_smile: no momentalne som na 4 tyzdnoch rodicovnskom neplatenom volne, a 12dni dovolenky co mi ostalo takze preto sa vraciam az 19marca,...no uvidime ako to bude, ale no ak chceme nieco odkladat nic inne nam neostava :pensive:
27. feb 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , ved ano, prasule treba aked sa ti to da takto pekne poriesit , to mas dobre .... chvilku budes pracovat a potom zase materska :grinning:
27. feb 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no ako bude tak bude, vzdy 2 platy to nieje 1 :slight_smile: len aby som to zvladla, ale ked tak pozeram aj tak nechodim skor spavat ako o 10vecer a kym zaspim je 11vecer,...takze nic sa nezmeni, akurat ze maleho nebudem musiet kupat, prebalovat, mliecko na dobru noc, vsetko urobi ocinko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
27. feb 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , budete to mat pekne podelene .... ocino neprotestoval?
27. feb 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky...dlhsie som tu nebola,ale myslim na vas!! :slight_smile: Terezka nam robi radost, je to uz velka slecna a asi mame nejake obdobie vzdoru ci co... :slight_smile: my mame uz 15 zubov a 16-ty ide,takze mame aj vesele noci :slight_smile: ale co, vydrzime a dobre bude :slight_smile:
27. feb 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduliak , ahoj, adi, dakujeme :wink: :grinning:
obdobie vzdoru je u deti az dokym nedospeju, si myslim :grinning:
27. feb 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luga ako sa mas? vidim,ze dalsie IVF...ale snad nebude nutne.... :slight_smile: fotecky Terezky davam na Fb....je to riadny sinter...vcera si dala na hlavu decku hackovanu, zobrala si kabelku a bola akoze nevesta...no uzasna bola :slight_smile:
27. feb 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduliak :dizzy_face: zlata - veeeelmi rada si jej fotecky vzdy pozriem :slight_smile:
ti krpci su taki vynaliezavi uz od malicka - je to neuveritelne
ivf tak za dva mesiace pocitam - cize dva cykly idem cakat na uplny zazrak a potom na dalsi zazrak :grinning: :sunglasses:
27. feb 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dufam,ze dovtedy sa vam podari aj prirodzene!
no veru ,su vynaliezavi.......to ani pravda neni, co vsetko vie 15 mesacne dieta! :slight_smile:
27. feb 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga moja ty mas FB?
@aduliak ahoj aduliak tak uz mate peknu slecnu paradnicu :grinning:
lugus no ocinko nemal na vyber moc protestovat :sunglasses: bud chce druhy plat alebo to zvladne :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no musim koncit, utekam za malou z prace....ale pridem zas :slight_smile:
27. feb 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga lugus takze dalsie IVF?? tiez drzim palce aby nebolo potrebne :wink:
27. feb 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , mam ... inak som ti posielala aj ziadost o priatelstvo tak pred tristvrte rokom uz :grinning: - ale vtedy si mala ine starosti :wink:
dakujem vam
27. feb 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ano?????????? boze idem kuknut a ako sa vlastne voals :sunglasses: vies ak niekoho nepoznam to nedavam do znamych :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga Lucia G????????
27. feb 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 :grinning: , ano lucia g. :wink:
a tak je mi jasne, ze som ti mohla poslat spravu, ze som to ja
27. feb 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejako sa nám obnovuje témička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak ja mám taký výsledok z minulomesačného snažilkovania.....prosím potvrďte mi že si nenamýšľam a je tam duch :wink:
27. feb 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stojdulka moja sa mi zdá, že tam ozaj je ten dušík :wink:
27. feb 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco ten test som robila dnes, už som nemohla vydržať, mrcha má byť až v piatok...tak dúfam že nepríde, počkám "možno" do piatku a urobím další :slight_smile:
27. feb 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stojdulka pridaj potom aj piatkovú fotku, ale určite bude čiaročka výraznejšia :wink:
27. feb 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco jasné, už nech je piatok :wink:
27. feb 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som dnes znovu testovala a výsledok je sa mi zdá silnejší ako predvčerom
29. feb 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@stojdulka je jasnejší a v piatok bude taký ako kontrolná čiarka :wink:
29. feb 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ako pozeram pribudne new tehula?gratulujem ako sa vam dari???
1. mar 2012 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ty sa pochváľ, ako sa máš a čo bábo? :wink:
1. mar 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok