• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

17. januára 2017 
Ahoj maminy, môžem sa pridať ? Aj my si prosíme bábo :slight_smile:
10. mar 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stojdulka Gratulujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. mar 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka112 , zelam, nech je objednavka skoro vybavena :wink:
11. mar 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá aj ja sa k vám pridávam,,, dnes som začala stimulovať,,,
moc moc moc si prosíme bábenko :slight_smile:
11. mar 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@evickav ,, drzim palec :wink:
11. mar 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga veru dost vtipne :slight_smile: ale tak tie kvapky inac nemusia byt zle....mozno ich predsa len skusim ale urcite nie stym intervalom sexu ako ona odporuca :grinning:
12. mar 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , jasne .... kvapky papaj - to su nejakee bylinkove, ci? ...noooo, ten "interval" si podla mna vycucala len tak z paty :wink:
12. mar 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga presne tak-aj ked tvrdila ze vela zien ,,jej,,takto otehotnelo
hej tie kvapky vyzeraju celkom dobre nejakych 18 bylin obsahuju
12. mar 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , mmm, pozerala som sa na ne - maju same dobre ucinky - cize budes nielen plodna, ale aj zdrava a krasna :wink: .... tfuj, tfuj, tfuj :slight_smile:
12. mar 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no bodaj by :slight_smile:
mna na nich zaujali tie povzbudzujuce ucinky :slight_smile:
trochu mi to pripomina tu modru vodu co pila ta kropackova v kamenaku :grinning: :grinning:
no ved mozno by mi to nezaskodilo :sunglasses:
12. mar 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
12. mar 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...rada by som sa k vam pridala :slight_smile: potrebujem sa trosku rozptylit :slight_smile:
12. mar 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahojky....uz som sa dlho neohlasila uz ste hadam na mna aj zabudli :wink: ako sa mame???
@ludinka a u akej liecitelky si bola? urcite si to tu pisala len som nic v rychlosti nenasla :wink:
12. mar 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stojdulka gratulujem :wink: to budete mat 4te? do paru :wink:
12. mar 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stojdulka a este som sa ta chcela opytat ci si nemala pocas niektoreho predtehu take bolesti ako ked mas dostat mrchu?my sa tiez snazime len ja mam uz len jeden vajcovod a tak sa musime trafit! a uz mam tyzden take bolesti ako keby som mala dostat mrchu ....som 26dc :wink:
12. mar 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte môžem sa k vám pridať? Aj my si prosíme bábo :slight_smile: ,ale akosi sa mu k nám nechce :unamused:
12. mar 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majushkab ahoj...ani nam sa nedari uz cca 1.5 roka, ale ako sa hovori nadej zomiera posledna... :grinning:
13. mar 2012 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska , ahoj :slight_smile: ... ja sa mam vyyyyyborne :grinning: .... a teda drzim ti palce, nech su tie tvoje bolesti tehu bolestami :wink:
@majushkab, @martinkahc, ahojte :slight_smile: .... aj vam zelam, nech uz nie ste dlho snazilkami
13. mar 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga vdaka :grinning: budem sa snazit ... :slight_smile:
13. mar 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinkahc :slight_smile: nz, snazenie je zaklad :sunglasses: :grinning:
13. mar 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga manzel s tym problem ani nema...to niekedy skor ja :grinning: s tym snazenim :dizzy_face: obcas musi uhanat on mna, aby sme plodili :dizzy_face:
13. mar 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ďakujeme, stále veríme že bude :slight_smile:
13. mar 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinkahc :grinning: ... tak to je asi ten lepsi pripad
13. mar 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga asi hej :grinning: a inak ak sa smiem spytat vy sa tiez snazite?
13. mar 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinkahc , noooo, od 2009 r.
13. mar 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak to si potom natom ako ja :grinning: nie ze by som ti to zelala, ale som rada, ze nas je viacej, ktore bojuju :grinning:
13. mar 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinkahc :wink: .... mmm, je nas az privela na moj vkus - mohlo by to ist aj lahsie
a vy mate zisteny aj nejaky konkretny problem?
13. mar 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga to by teda mohlo...nie nemame zatial ziadny problem, ale zasa sme len na zaciatku...prvy cyklus som brala clostil a prave som zistila, ze mi prisla mrcha...tak pozajtra opat zacinam s clostilom a muzicek sa ide objednat na spermiograf...inak z doposial urobenych vysetreni je vsetko ok...aj ovu som mala a nepodarilo sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, kúpte si stromček granátového jablka.. Je to strom plodnosti a moja druhá rada:nikdy sa nemilujte len preto s manželom: už aby sme splodili to bábo. Milujte sa, majte sa radi a určite sa dočkáte. Toto som povedala minulý rok kamarátke,snažili sa 2 roky a teraz má 9mes. dievčatko. A ešte jedna príhoda z okolia: manželský pár sa snažil 15 rokov a keď si už povedali, že ak nemôžeme mať, tak nebudeme mať, budeme žiť len pre seba, žena mala 39 rokov, keď otehotnela a dnes majú 6 ročnú dcérku. Podľa mňa upadol ten stres, to veľké chcem a potom to prišlo ani nevedia ako. :wink: Prajem vám to srdca každej jednej, nech ste moocc šťastné :slight_smile:
13. mar 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@martinkahc , aha, tak to ste mali dobru vydrz - my sme za tie ri roky stihli absolvovat uz toooooolko veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. mar 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok