• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

19. januára 2017 
Ahojte, takze po dlhej dobe, aj ja nieco pridam. V takom som kolotoci pracovnom, ze proste uz nemam ani cas na objednavku do vesmiru...skoda niekedy mozno v buducnosti bude prilezitost na babo...ako sa hovori vsetko co ma prist raz pride, skor ci neskor. Vsetkym snazilkam a tehulkam prajem len to najlepsie a hlavne aby vase tuzby a zelania mat babatko sa co najskorsie vyplnili :slight_smile: majte sa pekne
26. apr 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stojdulka Ahoj viem ako sa citis, zazila som to aj ja na vlastnej kozi. Je mi to luto, ze nam to tak priroda zariadila, ale ver vedela preco a zial odpoved neexistuje...Na druhej strane mas 3 krasne deticky, ktore ta robia stastnou a su ti zivotabudicom. Mas velky dar, ktory niektore zeny nezaziju vo svojom zivote. Takze aj z takejto strany je dobre sa pozriet na vec. Co nam zivot dal, z toho sa v tazkych chilach musime tesit a ist dalej aj ked je to niekedy tazke... Vela sil ,optimizmu ti zelam a coskoro nove uspesne tehotensto :slight_smile:
26. apr 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby kde ste vsetky?? co je nove-hlavne u nasich tehuliek :slight_smile:
30. apr 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievčatá chcem vám napísať,že 11.3. som sem písala svoju prosbu a dnes ráno som našla // :slight_smile:
strašne moc ďakujem :slight_smile:
30. apr 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@evickav gratulujeeem :slight_smile: a drzim palce nech vsetko dobre dopadne
30. apr 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka , ahoj, tak ja osobne mam nove len to, ze rastieme a rastieme a rastieme - nielen drobec ale hlavne ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... v stredu idem na sono - tesiiiiim
a ty ako?
30. apr 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga jeeej uz 13 tt- krasne to letiii, dufam ze do konca tvojho tehu budem aj ja uz konecne v tom, zacala som pracovat na svojej psychike, a radsej nech rasties ako ti ma byt zle :wink:
1. máj 2012 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga jeeeeeejjjjjjjj, tak to je dobre ze pekne rastiete :slight_smile: sa tesiiiiiiim aj za vas,
dnes som robila test a negativny, este je skoro, kramy mam dostat az 7maja, ale mam take divne chute a proste citim sa divne ,....ale tak uvidime mozno to bude tiez chorobou a prechladnutim :dizzy_face:
1. máj 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evickav kraaaaaaaaaaaaaaaaaaasa chceme vidiet tie kolajnice ukaz foto :dizzy_face:
1. máj 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evickav gratulejem!!!Tak ak zaberá aj toto,tak aj ja by som si prosila jedno mimi :slight_smile: snažíme sa od februára a zatiaľ nič,ale aby som nepredbiehala, mrcha má prísť pozajtra. Síce nič nenasvedčuje,že by mala prísť,ale nič nenasvedčuje ani tehu.
1. máj 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 dúfam,že to bude vidno
1. máj 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
jasne ze to vidno :slight_smile:))))))))))))))))))))))))) :slight_smile: gratulujemmmmmmmmmmmm
1. máj 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
1. máj 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja uz dostavam depku. Prave som nasla ze Januar 2013 a ja stale nic:( Uz 3 roky!!!ale dufam, ze aspon tento rok otehotniem, hadam pomozu doktori!!!!
Novym tehulkam samozrejme GRATUULUUJEEMMM!!!
PS!!!Ja ceeem iba jedno jedine, malicke babatko zatial:slight_smile:!!!Tak uz mi ho poslite!!
1. máj 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka , verim, ze budes :wink: - je to na spadnutie
noooo, len "problem" je v tom, ze mi je aj zle - cele dni - raz horsie, raz lepsie :stuck_out_tongue_closed_eyes: - a prave kvoli tomu rastiem, lebo veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela jem - bo ked som "hladna", tak mi je este horsie :grinning: :grinning: :grinning:
@majuska7979, tak to si riadne skoro testovala - si nedockava - ako pri prvom? :wink:
@zabka1124 , tfuj, tfuj, tfuj :slight_smile:
1. máj 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga Dakujem , si zlata!!Vy sa tiez drzkajtee:slight_smile::slight_smile::slight_smile:!!!
1. máj 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga tak to je blbe :unamused: , ale hlavne je ze malicke je v poriadku :wink:
a dufam ze sa mas pravdu co sa mna tyka, bolo by to super :dizzy_face: ale dnes som 1 DC :grinning:
2. máj 2012 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , jasne, uz to nejako vydrzim - ale teda dufam, ze to uz skoro prejde
jo, jo, ver tomu :wink:
2. máj 2012 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute všetky, ja sa mam OK :slight_smile: ďakujem :slight_smile:
včera večer ma prvy krat začalo kopať (aspoň dufam, že to bolo to :grinning: )
to teplo teraz mi robi trocha ťažkosti, minuly týžden som sa začala zadýchavať pri namahe,
tak to je asi všetko, čo ma trapi, vlastne netrapi :grinning:
baby, držím vam všetkym palce a opakujem, čo furt - každy, čo tuži po deťoch ich raz bude mať
a najväčší skeptik @luga mi to len dosvedčí a prisvedčí :dizzy_face:
2. máj 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka jeeej ze 20 tyzden :confused: ako to letiiii a uz viete co to bude?
2. máj 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka vyzera to tak, že to bude chlap! :wink:
2. máj 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj ja si prosim babo :slight_smile: dievcatko :sweat_smile:
2. máj 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kamilkka , jeeeeeeeeeeeeeeeeej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - to je super, ze uz citis kopkanie - kraaaaaaaaasa
a teda taky "titul" - najvecsi skeptik - som si preco zasluzila? :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
mam po utz. kontrole - NT je v norme, babo je podla velkosti o 4 dni pozadu - 11+6 a poradnu mam 21. 5. najblizsie - to by sme uz mohli aj pohlavie zistit (?) ....inak je to "vtipne" s tou velkostou - lebo ked sme boli v 10 +1 na utz, tak sme boli o tri dni vacsi, a teraz - po nejakych dvoch tyzdnoch zase o styri dni mensi :confused:
2. máj 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luga ja asi tusim preco ten titul :grinning:
ale hlavne ze vsetko dobre dopadlo :wink: s tou velkostou by som sa netrapila, podla mna zavisi aj od toho ako je male natocene a ako meria doky na tom utz, som zvedava ci bude nabuduce vidiet to pohlavie u vas :slight_smile:
@kamilkka tak super dalsi chlap v teme :slight_smile:
2. máj 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak dievčatá, HCG máme 250 a všetko je zatiaľ v poriadku,,, už mi to trošku začína dochádzať, že som tehotnááááááá :grinning:
2. máj 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte baby tak som na materskej dovolenke pediater je uz tiez vybaveny :slight_smile:
2. máj 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@petuska123 , ako sa citis?
2. máj 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam sa k Vam babulky snazime sa rok a nic tak si prosime babo ,,mam kricat do toho vesmiru´´? ,aby sa na nas nezabudlo :grinning: :grinning: :wink:
3. máj 2012 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anzelik , treba kricat a neustale, lebo obcas je hluchy :wink: ..... drzim palec v skore vyslysanie prosby :dizzy_face:
3. máj 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moc dakujeme tak skusime hlasnejsie kricat hadam budu pocut ked budeme kricat z Rakuska kde zijem :grinning: :grinning: :slight_smile: aj Vam vela zdravicka a pekne tehulkovanie :wink:
3. máj 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok