• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
@luga zatiaľ neriešime nič, ani neviem či tento rok budeme niečo riešiť ........... zatiaľ tomu nechávame voľný priebeh :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. jún 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby aj ja vas zdravim ..nemame nic noveho..chodime po vyseterniach a verime v zazrak :slight_smile: ked sa neudeje tak pojdem na laparku a na dalsie leto na ivf asi.. :confounded:

@luga pekne pokracujes moja
@ludinka zdravim ta ...pozeram ze tiez nereisite nic a na akych vysetreniach ste boli ? mate daco nove? nech sa zadari nie?
@willi ahoj moja malicka je zlatucka... :slight_smile:
@blackrose cau kocka lucinka je krasna :slight_smile: rastiete pekne :wink:
@petuska123 gratulujem k syncekovi :slight_smile:
@aduliak cau moja...pozeram ze aj tvoja mala uz rastie ...ved bude mat skoro dva roky jeminku ...a my sme sa nikde nepohli ..teda len trosku je mi normalne zle
@oknosmos a ty sa ako mas? dlho som ta tu nevidela...co noveho? ako pokracujete ..idete na dalsi pokus alebo ste daco v blave poriesili? drzim palce..nech sa zadari konecne
@kamilkka cau kamilka..tak aj ty si uz v polke..jeminku leti to .... :slight_smile:
drzte sa baby a ked budem mat daco nove ozvem sa..myslim na vas cmuk
27. jún 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@camelco moja ako sa mas? tiez riesite 3 ivf.. no vies co mne sa dajako ani nechce do toho ist..normalne mam strach ..posledny preplateny pokus... :confounded: je to des.. :cry: ked tak mi napis IP budem rada...co mate nove? ako budete postupovat a tak
27. jún 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linda81 jej linduska ty si si uz dala aj ze si tehulka..pekne cisielko ti svieti :slight_smile:
27. jún 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ahoj dakujem
27. jún 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuuj, bambule, ja by som uz bola taka rada, keby sa vam vsetkym konecne zadari :slight_smile: .... myslim na vas :slight_smile:
27. jún 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caute vsetky babule... prisla som sa na vas pozriet a pozdravit vas vsetky a este raz
POSTAT o b j e d n a v k u tam hore a objednat si krasne, zdrave babatko.....
(nechapem, ze ani po 5tich rokoch este mi predchadzajucu objednavku nevybavili) :grinning: :grinning: :grinning:... co to je za firmu...ach jaj asi stratili objednavku... :wink: :wink: :wink: ..... nic to, neprestavame verit ....a verime ze uz uz coskoro sa nam splni SEN :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jún 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@katka.he ahoj :slight_smile:
dlho si tu nebola, veru tam v tej firme v tom maju bordel, lebo ja uz tiez cakam 3 roky a nic,ale tak snad mozno nam potom nadeli rovno dvojicky.... :grinning: ,drzim ti palce aby to uz konecne vyslo :dizzy_face:
28. jún 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ahoj , my to nechavame teraz na prirodu....necitm sa na ivf, a vysetrenia mame v podstate vsetky porobene..okrem genetiky
28. jún 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ..tak to ti poviem, ze tam maju bordel.... krucinal fix.... :grinning: :grinning: :grinning: ... musela som tu objednavku preposlat.... a znova objednat babuliatko:grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat teraz som si vsimla ze som napisala vyssie "postat" a nie "poslat"... tak opravujem ... ze, P O S I E L A M O B J E D N A V K U na zdrave babuliatko:grinning: .....
28. jún 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he aj mna si inspirovala..
aj ja posielam OBJEDNAVKU na krasne babooo ..prosiiiiiiiiim :slight_smile:

alebo napisem presnejsie

prosim si jedno krasne, zdrave babatko :slight_smile: miery 50 cm a 3250 g :slight_smile:
28. jún 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi :grinning: :grinning: :grinning: .. este aj miery..ja z teba nemozem :grinning: :grinning: :grinning: .. ty a co ak bude mat 51cm???
28. jún 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby pamatate si ma? teda niektore... :wink: :wink: :wink: :wink: chodievala som sem davno - pradavno...ako sa mate?vidim ze uz niektore ste tehu,niektore ste uz aj mamickami...srdecne vam gratulujem a prajem vela zdravia aj vam a j detickam...a snazilkam pevne nervy a nestracajte nadej....
28. jún 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mata1001 jasan, ze si ta pamatam...servus.... tak ako sa ti dari?
28. jún 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 ahoj :slight_smile: jasne ja sa napriklad pamatam , ako sa mas? a dakujeme za povzbudenie
28. jún 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka a ty sa ako mas???? mas nieco nove? ci?
28. jún 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez posielam objednavku na jedno zdrave (alebo rovno aj dve) babatka, za vybavenie vopred dakujem :grinning:
28. jún 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he nic, som vo faze cakania, asi tak ako aj ty :sunglasses: myslim ze uz je ten spravny cas aby to prislo...
28. jún 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka :wink: :grinning: ...citim v kostiach, ze nas cas baby prichadza :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jún 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka dakujem mame sa dobre...hlavne ze sme zdraví.maly uz bude mat o necely mesiac dva rôcky,takze ten cas velmi rychlo uteka a my starneme...a u teba co nove? ako sa mas?
28. jún 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 ako som pisala vyssie u nas nic nove, stale len cakam....a druhe babo este neplanujete ?
28. jún 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka zatial nie...konecne som si od porodu trochu pospala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslim tym viac hodin po sebe,nie len dve-tri ...a chcem si to chvilu uzit :slight_smile: (moj plan- maly dovrsi 3r.-pojdem do prace- a o 2roky znovu na MD) a mozno sa tu stretneme (v tejto teme) a pojdeme na MD spolu...
28. jún 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 tak drzim palce nech ti to vyjde :slight_smile:, ja uz sa velmi na planovanie nespolieham, lebo ked uz teraz cakam na prve 3 roky...neviem neviem ci budeme taky odvazny zase cakat a az potom sa sanzit (bohvie kolko zase :grinning: ), ale tak co ja uz rozmyslam o druhom :sweat_smile: ked aj prve v nedohladne :angry:
28. jún 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he nevadi.. bereim vsetko... :grinning: aj tri naraz :grinning: inak by bola dobra sranda keby ze sa mi presne take bejby ako som napisala narodi ..to by bola sila ze? :grinning:
28. jún 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dobru depku som dostala..jedna kocka od nas jej sa uz tretie narodilo...druhej druhe...a ja som sa ani k prvemu nedopracovala...no je to uplne ze des :rolling_eyes:
28. jún 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 jasne caf :sweat_smile:
28. jún 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he
@ludinka
baby tak z temy sme tu asi len my ostali co nemame deti? pomoooc :confounded: :angry: :cry:
28. jún 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ahooooj .......... kuk IP :wink:
29. jún 2012 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi aj ja som ešte tu :unamused: .............. nemaj depku, aj my sa k tomu vytuženému bábu nakoniec dopracujeme aj keď to bude oveľa ťažšie ako u iných báb :wink:

............. takže znova posielam OBJEDNÁVKU DO VESMÍRU, PROSÍME SI BÁBO .............. :wink: :wink: :wink:
29. jún 2012 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok