• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
@kamilkka no a co j aby som za to dala keby sa uz konecne takeho bruska dockam!! :wink: ci potom mi aj luto bude? :sunglasses:
16. aug 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska no všetko ma svoje pre aj proti, brušisko je doooosť nepohodlne... takže ja sa už skor neviem dočkať, kedy pojde preč :grinning: a naš junior bude na svete :wink:
16. aug 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska , ja som tam bola len raz, aj to asi na ZS ...sestra tam bola minuly rok a teraz nas nahovorila, aby sme sli s nimi - tak som nevahala - rada dakam vypadnem .... do Mederu my chodime castejsie - oblubeny relax mojho manzela :slight_smile:
noooo, tie veci sa hromadia a hromadia stale - najlepsie som to videla vzdy pri stahovani - kazde nove miesto minimalne o krabicu viac
@aduliak , juuuj, vy ste uz taky velky - krasne obdobie "mudrovaciek" prichadza :dizzy_face:
@kamilkka , jo, jo, brusko - naozaj je s nim clovek straaaasne nemotorny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....minule mi kocka v praci vravi, ze uz vstavam ako tehotna .... no ved inak sa ani neda, ked sa tazisko posuva :grinning: :sunglasses:
16. aug 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pancuska no plienocku uz vacsinou cez den nemame, davam jej ju len na spanok a v noci :slight_smile:
Sturovo je super, hned by som sla :slight_smile:
stahovaci pas som ja nemala :slight_smile:
16. aug 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka takze bude to chlap? doma bude prevaha? kamoska ma termin 1.9. a uz sa chuda boji ze co bude,ale caka druhe!! tak hlavne nech to aj tebe dobre dopadne a postupne ako bude malinky rast pojdu kila dole....a ved kolko si pribrala doteraz? :wink:
16. aug 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ved ani sa mu necudujem tam je fakt dobry relax,ja to na tu moju dorezanu chrbticu uplne zboznujem....a teraz sa mozes kupat ked si v takom stadiu tehu? noooo na byte je stale co prerabat aj ja by som keby bolo za co ale tie eura sa akosi nechcu mnozit..... :wink:
16. aug 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak som si pozerala fotecky co mas v albume! malinka je aka zlata a tie okaaale hnede vzdy som tuzila mat hnede oci :sunglasses: zlata je mas veru radost!!! este braacha k nej a uz je to :wink:
16. aug 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska , v Mederi sme neboli cez moje tehu este ... kupat sa mozem , si myslim, pripadne si dam specialne tampony ... samozrejme, velmi tepla voda nebude to prave
tak my musime byt prerobit, lebo mame stary, v povodnom stave - vsetko budeme robit sami - teda ja velmi nie :sweat_smile: , hlavne manzel a pomoze ocino, svagri ...holt, peniaze len zarobit
16. aug 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga pockat a to ste teraz niekedy kupili ci ako? :slight_smile: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. aug 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska , dva roky ho mame ...ale ono to bolo s tym prerabanim take komplikovane cele - nedalo sa, lebo u nas byval svagor donedavna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. aug 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak uz sa ani necudujem ze si nebola tehulka ked s vami byvala antikoncepcia :sunglasses:
16. aug 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska no bude to chlap :grinning: tešime sa :wink:
ja som pribrala do minuleho týždna 8 kg, ale už to bude asi aj viac, no radšej sa nevažim stale :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak citim nohy hlavne a zadok - moje problemove partie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. aug 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska , vsetky prsty hore :slight_smile: - to si vystihla - tiez som ho tak volala :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kamilkka , ja sa pre istotu vazim stale - aby som nechytila sok - ze dve kila za tri dni - aspon si to postrazim :confounded: :rolling_eyes:
idem spat, dobru :slight_smile:
16. aug 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka 8 kg? sak to mas ako modelka,tak to po porode mozes ist hned na molo,neboj nic!!! :wink: a ake date meno chlapovi? kto vyberal? :wink:
16. aug 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga kedze byvame u svokrovcov,byva tu aj svgor a zo zaciatku nam zvykol vtrhnut do spalne v tom najlepsom ale nie schvalne :grinning: neskor uz zvykol kricat este od vchodu ze ide ale tak radsej sa zamkneme :wink: a odisiel sam ci nasiel si frajerku? :wink: ten nas furt nikoho nema .... :sunglasses:
16. aug 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska ešte nemame meno, ale tak dnes som povedala mojmu mm, že zajtra už vybereme meno naisto, kedže mam narodeniny :wink: tak som zvedava, čo vydumame :grinning:
16. aug 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka tak vsetko dobre k narodeninkam a hlavne vela zdravicka a nech to vsetko dobre dopadne!!! ja radsej dneska aj ked do zajtra su len 2 hodiny ale tak ja by som isto zabudla!! :wink: no som zvedava na vyber!!??
16. aug 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska aj ja som zvedava :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug 2012 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kamilkka , vsetko najlepsieeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile: :wink:
@pancuska, odisiel sam - pochopil, ze nemame kde ulozit babo - trochu neskoro, ale predsa :grinning:
17. aug 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ďakujem :wink: prave som vstala a vychutnavam kavu :wink:
no pekny den len mi zasa pripomína moj vek - juuuuuuuuuuj :confounded:
17. aug 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka vsetko najlepsie k narodkam!!!! hlavne zdrave babatko a rychly porod :slight_smile:
no a ake meno ste vymysleli? :slight_smile:
17. aug 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , kym je trojka na zaciatku, tak je to este dobre :grinning: :grinning: :grinning: a potom si to iste mozeme vraviet aj o stvorke , patke, sestke.... :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. aug 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak dik :wink: šak to až dnes ideme vymyšľať a muž zatiaľ v robote :grinning: takže uvidime večer :wink:
ja som sama doma, vlastne s juniorkom :dizzy_face:
17. aug 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak ja som asi naročna na priestor, naš dom bude mať okrem kuchyne a obyvačky ešte 4 izby :grinning:
17. aug 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , len to bude makacka tie izby zaplnit :grinning: :wink: - my uz mame v tomto po starostiach :sunglasses:
17. aug 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka ja ze ci ste to rano nestihli :slight_smile:
17. aug 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka tak to ma spriam vilu !!! a nemozes mi posuskat kolko mas rokov? :wink:
17. aug 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak no nestihli, muž vstava o piatej a ja vtedy ešte tvrdo chrnim :grinning:
@pancuska mam 31, prečo? vela či malo? no chcela som porodiť do 30-ky tak mi to sakra o mesiac nevyšlo!
17. aug 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka ja budem mat 31 v marci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a druhe babo chcem mat tak za 2-3roky :slight_smile:
17. aug 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka no veru, vyspi sa, ked sa ti este da... :slight_smile: ale zas pri T. som sa vyspala aj v porodnici, aj doma, bola ukazkovy nocny spac...a cez den to uz bolo horsie :slight_smile:
17. aug 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok