• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

30. marca 2017 
katka :grinning: som rada, ze som ta potesila :wink: uvidis, ze o dva dni ti ju aj FF vyznaci :slight_smile:
25. nov 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning:
25. nov 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme radsej teraz plodili kazdy den:slight_smile: pre istotu.... dufam, ze sme to tym nepokazili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: katka, urcite nie :wink:
25. nov 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... a inak vsetko najlepsie k meninkach :slight_smile: ... ako bude na vianoce? lad, ci blato? :wink:
25. nov 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daaakuuujeeeeeeeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning:
no a na Vianoce som objednala nadherneee pocasie...mal by popadavat sniezik , stromy by mali byt biele a mal by nas vsetky vystipat raz na lickach.....a ked sa pozriete na Vianoce z okna..tak Vam vsetkym prajem zazit kraaasne romanticku atmosfeeeru pri padajucom snieziku.... :wink:
25. nov 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava...."mraz" na lickach :sweat_smile:
25. nov 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, krajsiu spravu si mi ani napisat nemohla ... tesiiiim :slight_smile:
25. nov 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milujem zimu :slight_smile:
25. nov 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sice velmi zimu nemusiiim ..ale stale ked vidim zasnezenu krajinu z okna a vidim poletovat sniezik...a doma mi skrasluju pohodlie sviecky....tak nemozem a neskutocne to citlivo prezivam, pretoze sa mi to veeeelmi paaaci.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a oci mi takto svietia :grinning:
25. nov 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeej, ved dnes mas meninky :grinning: tak aj ja ti prajem vsetko najlepsie najkrajsie :slight_smile:

a dufam, ze sa ta tvoja predpoved splni :slight_smile: zimu tiez nemusim, ale k vianociam sniezik a vystipane lica patria :slight_smile: a presne ako si napisala, aj ja si to uzivam doma v teplucku pri svieckach a s knihou v ruke :slight_smile:
25. nov 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte... :wink: Dnes uz je po depke, chvalabohu. sa zblaznime vsetci z tych hormonov... :angry: :grinning: Som si dala prave obtiahnuty rolak, no baby, brusko uz riadne vytrca, asi to bude pravda, ze pri druhom vidno skorej... :wink:
Dnes idem s malou do kina,tak poslucha ako 5 penazi, vladne skvela atmosfera... ideme kupit zemiaky a na obed bude spenat, dostala som strasnu chut... :wink:

mony aky test si si robila??
25. nov 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka black... velmi ste ma potesili dievcata, ze ste si spomenuli :grinning: :grinning: :grinning: sa taaak vytesujem
25. nov 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...skoda, ze uz nebyvaju prave zimy - take ako v mrazikovi ...
ninka a na aky filmik ?
25. nov 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na rozpravku samozrejme.. :slight_smile: oblacno miestami fasirky.... :wink:
25. nov 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pekny zazitok prajem ... inak, my sme boli v nedelu v kine a tiez sme rozmyslali, ze pojdeme na tuto rozpravku :grinning:
25. nov 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem luga... :wink: no mala na to chce ist odkedy na to videla ukazku, tak som zvedava ake to bude... :slight_smile:
25. nov 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna dobre, rozpravky su vacsinou super, co sa o filmoch, bohuzial, povedat neda ... ja normalne radsej pozriem rozpravku :slight_smile:
25. nov 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, ze zimy ako v mraziku :grinning: tu aj take byvali??? Naposledy si pamatam, ze bola poriadna zima ked som bola male dieta.... aj mi to chyba :frowning2: taketo uprsane a blatove zimy neznasam :frowning2: nech je zima, alebo teplo!!! :sweat_smile:

ahoj nina :slight_smile: takze brusko uz trci :slight_smile: no pekne.... a krasny nazov rozpravky, urcite bude skvela, zabavte sa :slight_smile:
25. nov 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, byvali, ale ozaj len vtedy, ked sme boli male :frowning2: ... a to bola parada - cely den sankovacka - vymrznute sme boli poriadne a nevadilo - aspon sme boli zdrave :slight_smile:
25. nov 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj baby...mate pravdu....ake krasne boli tie sankovacky, zimy stavanie snehuliakov... my sme sa tesili z kazdeho noveho centimetra snehu a ti starsi nam cestu stale posypavali solou aby sa im nesmykalo... a vtedy ako deti sme sa tak certli :angry: ...a teraz tych starsich ludi stale viem viac a viac pochopit...pretoze sa pomaly ale isto stavam jednou z nich :grinning:
25. nov 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bola vzdy taka "bitka" medzi deckami a dospelakmi, my sme vysmykavali schody a oni posypali :grinning: ... ale celkom nas aj chapali, lebo potom sa stalo, ze nam spravili pred bytovkou klzisko, normalne poziarnou hadicou nalievavali vodu, ked mrzlo, no boli zlati :slight_smile:
katka, prosim ta, a kolkoze mas rokov? :grinning:
25. nov 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam 30 :grinning: preco?
25. nov 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved, ked sa uz priradujes k starsim - to ako keby si bola uz patdesiatnicka :grinning:
25. nov 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: aj sa tak niekedy citim...
25. nov 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to uz preco? ... ale dufam, ze nie casto :wink:
25. nov 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no ja si uz tiez niekedy pripadam ako ta starsia a to mam 26 :grinning: ale este aj teraz sa obcas rada posmykam po ceste, ked sa neponahlam zrovna do prace :wink:

ach, ale ste mi navodili prijemne spomienky na detstvo :slight_smile: ja si pamatam, ako sme mali komu snehu na schodoch na terasu a sme sa po nej sankovali :grinning: a teraz na to cumim, ze ved to ma len 1,5 metra... ale aku radost sme z toho vtedy mali :slight_smile:
25. nov 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved kazdy sa obcas citi staro, ked je utahany a bez nalady, ale nemalo by to byt casto :slight_smile:
ja som skor taky sibnutejsi clovek - hlavne ked nie som sama a tiez nemam problem sa posmykat alebo posankovat ... tak sa tesim, ze ked budem mat deti, tak sa s nimi budem moct vyblaznit a nikomu to nepride cudne :slight_smile:
25. nov 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja odbocim teraz od zimy, vcera som bola u koznej lekarky a hovorila som jej ze mozem byt tehu, nech mi da nieco co neublizi babatku. Povedala ze samozrejme a ked som si v lekarni kupovala test a vyberala ten recept lekarnicka ma upozornila ze ta mast nebola na tehulkach testovana ale pre tehotne zvieratka bola dokazana toxicita. :rolling_eyes: No chapete to !
25. nov 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuu, tak tomu nerozumiem :unamused: ... to preco spravila? ...ale asi nevedela, hoci by mala ...
a si si tu mast vybrala, ci nie? co je napisane v letaku....
25. nov 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok