• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@aduliak
@kamilkka
@luga no jaa som tu vykopavka!!!! 31 uz len par mesiacov a potom....uz zasa o rok viac!! tiez som chcela tehu stihnut do 30r len som nevedela ze to bude taky problem!!! ?
@kamilkka a bude aj oslava? :sunglasses:
17. aug 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ja ani neviem, kedy chcem mať druhe babo ale ak mi neprepne nejak z prveho tak sa braniť nebudeme vobec, ja sa vlastne už teraz modlim, aby som bola znova tehotna, dosť sa obavam toho, že to znova nepojde - toto by som už teda fakt nechcela zažiť :pensive:
17. aug 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka chapem ta....neboj, rychlo sa vam podari druhe :slight_smile:
17. aug 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak no z Tvojich úst do Božích uší :slight_smile:
17. aug 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka tak tak :slight_smile:
17. aug 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pancuska tak na vek sa vykašli, ja som sa nanho potom tiež vykašlala :grinning:
a čo sa týka oslavy, tak čo ja viem - teraz ked som taka nemotorna a nepohodlna, budem rada ak uvarím obed a pojdem na nakup, a ak večer zvladnem dojsť do mesta na zmrzlinu (tolko moj dnešny vrchol :grinning: )
17. aug 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kamilkka kde budes rodit?
17. aug 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka ja som si tiez myslela, ze ked uz budem na materskej, tak budem chodit po obchodoch, na kavicku s kamoskami...a ked k tomu prislo, bola som rada, ze sedim doma a fucim :slight_smile:
17. aug 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kamilkka , ja by som mala stihnut porodit tesne pred 31. narodkami :sweat_smile:
17. aug 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pancuska , ja som tiez myslela, ze v poho stiham prve dieta do tridsiatky - holt, nevydalo
17. aug 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga kedy maš narodky?
17. aug 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , 23.11. ....hadam nebudem dva tyzdne prenasat :sweat_smile:
17. aug 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak to nie - neboj!
teraz sa už neprenaša :wink:
17. aug 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , tak dik - prijemna predstava vyvolavania porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. aug 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak to budes mat krasny darcek k narodeninkam! citala som v casaku zdravie ze prenasat by s nemalo lebo tie deti su potom problemove :wink: no co americania este nevytrubia do sveta,len aby poplietli svet.... ake si znamenie? nie si uz strelec? :wink: :wink: :wink: :wink:
17. aug 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska , hej, najlepsi :dizzy_face: ..... jaaaaj, vsetky deti su uz podla "vyskumov" problemove - ani vcasie sa nesmu narodit, ani neskor, ani tak , ani onak :rolling_eyes:
a ano, som prvy den strelca ... aj ty si?
17. aug 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga jasnacka som strelec .... 9 december ale mala som byt 24 no tak tiez som neni OK podla americkych vedcov :wink: :wink: ale co ma velmi potesilo ze svagryna (bratova zena) mala termin 1.12. a tak som sa modlila aby vydrzala do 9teho a si predstav ze vydrzala :grinning: takze mala je tak isto narodena ako ja len o 29 rokov mladsia..... :wink: :sunglasses: a tvoj manzel je kedy narodeny? :wink:
17. aug 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska , to je mile s tou neterkou - u nas je moja sestra 5.11. a mm bracho 13.11. , tak mozno sa aj nasa mala "trafi" :slight_smile: ...mm je racik 20.7.
17. aug 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no tak vy to mate pestre v novembri a aj budete mat ked este malinka pribudne!! my mame doma zasa september taky!!! vobec sa netesim ..... tak teraz ti bude bosorovat by si sa trafila aspon do jedneho termina!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: nech je sranda !!
17. aug 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska , sme sa v novembri este aj brali - takze uz pomaly kazdy novembrovy den mozeme "oslavovat" :grinning:
17. aug 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a uz by aj stacilo!!!! to mas vynahradene za to dlhe cakanie na babatko! tiez by sa mi pacilo keby mi to vyjde na mesiac nasho vyrocia svadby :wink: :sunglasses: :slight_smile:
17. aug 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska , staci, uz si na nic nespominam :slight_smile: .... a ma sancu to vyjst? ked bude ivf v oktobri...
17. aug 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga neratala som to a tak idem...... :wink:
17. aug 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga hmmmm nevyjde mi to.....my mame v juni a tak by som mala v july :unamused: ale nech!! len nech je....a dievcatko a najlepsie 2.....hned a nech je pokoj!! lebo vsetci mi aj tak hovoria ze "ty budes mat hned 2" a tak verim ze to mm privolane!!! len nikde nemozem najst babu co bola po operacii chrbtice a cakala dvojicky... :sunglasses: :sunglasses:
17. aug 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pancuska , mesiac hore-dole :wink: ... a presne, dolezite je, aby sa uz podarilo - tfuj, tfuj, tfuj
....a mozno vam "dovolia" v centre ist do toho aj skor - v septembri - a bude to :dizzy_face:
17. aug 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak zatiaľ mame 3 mena :slight_smile: Kamil, Richard a Erik - budem vás priebežne informovať o ďalšom postupe :grinning:
17. aug 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kamilkka , to by chcelo Kamila :wink:
17. aug 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga to sa ti pači najviac? fakt?
17. aug 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , ked si tu kamilka :wink: ... ja sa vam do toho pliest nejdem
18. aug 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga jasné, že nie pliesť :grinning: iba sa pýtam :wink:
večer sme k tomu na chvílku ešte pridali Oliver :sweat_smile: ale zatiaľ to vyhráva Richard :grinning:
18. aug 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok