• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@aduliak @kamilkka @ludinka skoda, ale rozhodne nestresujem :wink: vobec som toto druhe snazilkovanie nechcela takto prezivat, ale ked to brucho zacalo tak cudne boliet a pred mrchou skoncilo a ani teraz neboli... nechapem. To asi stale tie hormony s kojenia robia.
@ludinka no uz by sa patrilo, po tolkych rokoch aby si aj ty mala to male stasticko doma :slight_smile:
@aduliak a snazilkujete? ci neriesite? ci? :wink:
3. jan 2013 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose @ludinka @kamilkka nie, nesnayilkujeme, este si davame cas, v plane je malinke v roku 2014 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: snad nam teraz plan vyjde :slight_smile:
3. jan 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kamilkka
@blackrose jeeeej, vy uz oficialne druhosnazilky... krasa, prajem nech sa cim skor zadari :wink:
@aduliak a vy coskoro tiez :wink: ked teda planujete babo na 2014, to uz pomalicky mozete zacat :sunglasses:
4. jan 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@isabella_fly no tak, aby som to naše snaženie uviedla na pravu mieru :slight_smile:
my sa iba nebranime, ale kedže maličky ma 3,5 mesiaca, bolo by to skoro teraz otehotnieť :grinning:
a ajtak nemam cyklus :wink:
ale na novy rok som si v srdci zaželala take prianie - aby sommdo konca roka otehotnela :dizzy_face:
a idealne koncom roka :wink:
tak uvidime... ale rozhodne po tom, čo sme prežili by sa mi teraz zdalo divne ba priam arogantne k daru života nejak sa braniť otehotneniu... azda tie, čo čakali tak dlho ako ja, to pochopia, ako to myslím :wink:
4. jan 2013 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kamilkka uplne ta chapem, ako to myslis :slight_smile: a to sme my v porovnani s inymi necakali az tak dlho, chvalabohu...
4. jan 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka no to chapem aj ja a nemusela som byt ani nejak velmi dlho snazilka :slight_smile:
4. jan 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
trosku to tu oziva :slight_smile:
@blackrose, sranda, ze to tak prezivas :sweat_smile: .. ja mam stale pocit, ze ked uz mam jedno, tak to bude ine, ked sa budeme snazit, ale tak je mozne, ze nie :sunglasses:
@ludinka , veeeeelmi ti drzim palce, aby ste boli buduce Vianoce uz v trojici - ivf je urcite psych. narocne, ale stoji za to, to vyskusat :wink:
@isabella_fly , tebe tie tt pribudaju :confused:
@kamilkka , nech sa ti zelanie vyplni
@aduliak :slight_smile:
... moja svokra mala cez sviatky super hlasku - a to, ze aby sme si druhe babo naplanovali az tak za tri roky :grinning: :grinning: :grinning: ...keby ona vedela ....
4. jan 2013 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@isabella_fly my sme sa tiež ani nezačali brániť, tak ako píše @kamilkka tiež by mi to prišlo hlúpe po tom, čo sme si preskakali.
@luga tiez sa cudujem :grinning: :sweat_smile: keby som nemala divne bolesti cca od 7 do 11 dpo, tak mi ani nepríde niečo riešiť. A ešte mi aj 2 dni meskali... Tak uz som si aj zacala namyslat. Ale bolo mi cudne, ze by sa zadarilo tak skoro?
4. jan 2013 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, som vam chcela ukazat Terezku pri jej 1. tanecnom vystupeni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. jan 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@blackrose, ved vsetko je mozne - aj skoro sa moze zadarit - ale asi hlavne vtedy, ked clovek nechce :grinning:
4. jan 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduliak , kraaaaasnucka :dizzy_face:
4. jan 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga dakujem Lucka, robi nam radost :slight_smile: som bola na nu taka pysna, ked vystupovali :slight_smile:
4. jan 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , to verim :slight_smile: ... a ona chodi na nejaky tanecny "kruzok"?
4. jan 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ano, uz 4 mesiace :slight_smile: tancujuce tigriky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. jan 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduliak , jeeeej, mile :slight_smile:
4. jan 2013 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga velmi ju to bavi,spieva, tancuje, parada...len, ked tancujeme Ide, ide vlacik, musi byt lokomotiva, inak je zle :slight_smile:
4. jan 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , super, ze uz taky "drobec" ma taketo zaujmy - pohyb je vzdy dobra vec ..... nooo, ved nie je ziadne becko :grinning: :dizzy_face:
4. jan 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ona vyspevuje stale, je to fakt bohovske :slight_smile: 25.12., ked sme boli na pohotovosti, tak este aj u lekarky musela spievat :slight_smile:
4. jan 2013 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak :grinning: ...a coze sa vam stalo, ze pohotovost?
4. jan 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ale prosim ta, od Stedreho dna sme sa trapili. nakoniec obojstranny zapal priedusiek :( az vcera sme boli 1. krat od vtedy vonku...mala atb., dokonca kortikoidy :(
a ako sa ma Gretka? uz sa usmieva? :slight_smile:
4. jan 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , fuuuha :unamused:
akurat sa zase zobudila - musim ju ist zachranit ...usmieva, usmieva , zlaticko
4. jan 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, prepacte ze vam vstupujem do diskusie, ale kedze zaciatok roka je cas roznych predsavzati a priani, tak by som si z celeho srdca zelala konecne po 6 rokoch otehotniet a donosit krasne zdrave dietatko. Vesmir pprosim vyslis moju objednavku :slight_smile: nech je 2013 rokom splnenych snov pre vsetky snazilky.
4. jan 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@gabica , nech sa stane :slight_smile:
5. jan 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez by som si poprosila jedno zdrave babatko, kedze mi dcerka v novembri umrela :frowning2: :frowning2: Vopred dakujem za vybavenie
5. jan 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aliqa :frowning2: ... je mi luto a dufam, ze tvoja prosba bude skoro vyslysana :wink:
5. jan 2013 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga uz tlacim cas aj ocami, uz aby som porodila, hrozne teraz posledne mesiace :grinning:
6. jan 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly , no veru, ja na to tiez nespominam az tak rada :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. jan 2013 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no tak dnes som sa dozvedela ze moja objednavka bola kladne vybavena... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Cakame babatko.. :grinning: :grinning: :grinning: este mi drzte palceky v pondelok idem k dr. tak nech je vsetko v poriadku... :wink: :wink:
8. jan 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aduliak Terezka je zlatucka, sikulka jedna :slight_smile:
Lucka uz tiez stale tancuje :slight_smile: pocuje nejaku pesnicku a uz ide, ruka hore a tancuje :slight_smile: tiez ju chcem dat neskor na nejaky kurz. Asi na jar pojdeme na santenie s babatkami, tak som zvedava.
8. jan 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@isabella_fly @luga ja si zase tehu obdobie neviem vynachvalit :slight_smile: az na posledne 2-3 tyzdne ked som mala neskutocne palenie zahy.
8. jan 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok