• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

2. decembra 2016 
autor
@aduliak ahoooj. Hej, maly je v škôlke od januara a zatiaľ super. Som sa bála, lebo je na mna straaasne naviazany, ale za 3 dni si zvykol a teší sa... :wink: a vy sa ako máte? Nooo, ja som tiež zvedavá, tomu ver... :grinning: tak ale čo už. Tragédia vyzerá inak. Zvládam 2, tretie bude už akaaa pohoda... :wink:
8. máj 2013 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Tak dievčatá... Osud je osud. 12 dpo 3 testy slabá. Ciarka... Mna porazí...
14. máj 2013 o 06:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nina88 no hold bude to Božie dieťa :slight_smile: anjelik :slight_smile:
takíto pritrafenci prinášajú na začiatku rozpaky a ťažko sa prijímajú ale nakoniec donesú najviac radosti do rodiny... držím ti palce :wink:
mysliš že vysledok je definitívny? nemala si čakať do piatku?
my sme tiež dlho čakali na prve a teraz sme využili prvu ovulaciu od porodu a moj muž tvrdil, že neni možne aby som ostala tehu s našimi problemami, tak som zvedava o týžden :grinning:
14. máj 2013 o 07:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kde ste ostatné snažilky?????
@blackrose vam sa ako darí? snažilkujete?
@luga a vy už pekne papate?
naš maly sa v nedelu prvy krat postavil sam na nohy, samozrejme rukami sa opieral, ale zdá sa mi to báááááárz skoro :grinning:
14. máj 2013 o 07:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
autor
@kamilkka Tak nie je to definitivne, to budem vedieť zajtra, či zosilnie tá čiarka,alebo nie... Keď bola na 1. teste neverila som, duch, to sa stáva,ale traja duchovia?? to už je divné... A hlavne,včera som si robila ten istý test a žiaden duch,normálne biely, tak ja neviem... Mama test. Moj oblúbený... :wink:
Nerobím tragédiu z toho samozrejme,ale som šokovaná asi viac ako pred 9 rokmi...
14. máj 2013 o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
autor
14. máj 2013 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
autor
NO?? čo myslíte???
14. máj 2013 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nina88 no ja na to niesom nejak odbornik, pretože som si urobila iba jeden test na ktorom boli jasne dve čiarky (všetky ostatne boli jednoznačne biele), ale ja tam tu druhu čiarku vidim...
14. máj 2013 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nina88 aj ja ju tam vidim :wink: .. drzim palce :slight_smile:
14. máj 2013 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
14. máj 2013 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nina88 Ja ju tam tiež jasne vidím, hoci som sama na svojich testoch doteraz videla vždy len biele nič... :wink:
14. máj 2013 o 10:02  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nina88 na tejto druhej foto je dnesny test, ci? lebo sa mi zda, ze druha ciarka je silnejsia ako na tej predoslej foto...
14. máj 2013 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ta prva fotka je cerstva... takto vyzerá teraz,keď vyschol... (tá druhá fotka)
14. máj 2013 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nina88 ahoooj :slight_smile: no som teda fakt zvedava, ale nemyslim si, ze by si mala len tak 3 duchov. U mna duch na 11 dpo bola Lucka :slight_smile: a tu je presne ten dokaz, ked chceme nie je a ked nechceme tak sup a je to. A inak, podla mna to teda duchne je :wink: blahozelaaaam :slight_smile:
14. máj 2013 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kamilkka snazilkujeme :grinning: ked sa to tak da nazvat... Uz 3 mesiace sme presvihli ovulku :grinning: pri Lucke sa da len vecer, az ju uspime je aj 9 hodin, kolko krat pri nej zaspime :slight_smile: alebo hocico ine - nasa choroba, Lu choroba, nejaky uraz.... Proste to nie je akosi take jednoduche :grinning:
14. máj 2013 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahooooj :slight_smile:
@kamilkka :slight_smile:, jeeeeej, Junior aky sikovny :dizzy_face: ... nasa Bublina sa este ani nepretaca :stuck_out_tongue_closed_eyes: - straaaaaaaaaasna knedla (ako parkrat sa jej to podarilo, ale to sa da zratat na prstoch jednej ruky)
.... no a s papanim sa to lepsi - asi po mesiaci sa naucila otvarat pusu aspon trochu a aj tie davky sa uz zvacsuju ... a ma prestala hryzt pri kojeni, ako som zacala prikrmovat :grinning: (fuuuu) ...zuby este nema
@nina88 :sweat_smile: vyzera to pozitivne .... som zvedava, ci bude silniet :slight_smile:
@blackrose :slight_smile: no, veru , s detmi to snazenie jednoduche nie je :sweat_smile: .... ja som uz mala tretiu ms, tak by sme mali byt asi na pozore :sunglasses:
@ludinka, ako sa dari? :wink:
14. máj 2013 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@luga ahoj no akurat vcera som bola na folikulometrii, mala som pekny folik, dostala som pregnyl a ideme sa snazit ostosest :slight_smile:
@nina88 :slight_smile: vyzera to pekne :slight_smile: ja som raz mala takehoto ducha ale nic z toho nebolo tak som zvedava .......
14. máj 2013 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@luga aké na pozore? šak sa začnite snažiť a za dva roky to hadam znova vyjde :grinning:
čo sa týka malej, tak vraj dievčata su na tom poneskoršie ako chlapci... bud rada, bo ked sa začne pretačať a loziť tak sa už nezastaviš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2013 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ludinka , tfuj, tfuj, tfuj :dizzy_face:
@kamilkka , my sa nejdeme ani snazit, ani nesnazit - nemam chut to riesit uz :slight_smile: (som to tu len zo srandy napisla , ze na pozore :wink: ) ...hej? som myslela, ze chlapci su taki oneskorenejsi :grinning: ... a tak zase mna to nejako brutal netrapi, ze si len lehni (hoci som dufala, ze bude po mne a v osmych mesiacoch uz bude chodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ) - presne, aspon mozem ist na wecko :sunglasses:
14. máj 2013 o 17:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
autor
@luga Ahoj, no ja som tych duchov mala na 4 testoch dnes,tak neviem neviem... :wink:
14. máj 2013 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “na žiadosť pisateľky komentára sa komentár zmaže”
14. máj 2013 o 21:17 • kinna
@nina88 no zbytočne tolko testov :grinning: ja som spravila jeden po dvoch dnoch meškania a neboli tam žiadne pochybnosti :grinning:
14. máj 2013 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@kamilkka To som si aj ja hovorila, ale nemam trpezlivost... :frowning2:
Dnes takto:
15. máj 2013 o 07:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
autor
A Mamatest bol taky isty duch ako vcera... je mozne,ze mi od vcera nestuplo hcg?? Nezda sa mi to... Este to bude nakoniec poplach. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2013 o 07:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nina88 podla mna je pozitivny :wink:
15. máj 2013 o 08:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nina88 @kamilkka , veru pozitivny :slight_smile: ...
inak ako som tu vcera verejne ohovorila Gretku, tak podvecer sa zacala pretacat nalavo jedna radost a dnes tiez :dizzy_face: - radost obliekat :grinning: ... a teda pretocena na bruchu byt nechce, takze ju musim teraz stale otacat spat - no nic, ideme sa ucit aj opacnu rotaciu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
15. máj 2013 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luga pekne pekne :slight_smile:
no opačna rotacia je dosť ťažka podla mna... naš maličky sa vedel pretočiť z chrbta na brucho ako 4,5 mesačny a opačne z brucha na chrbat to išlo len prednedavnom a to bude mať o par dni osem mesiacov, takže vam držím palce :grinning:
15. máj 2013 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nina88 aj podla mna je to uz jasne
@luga dakujem, o dva tyzdne budem mat aj ja pozitivny test :grinning: (verim tomu)
15. máj 2013 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ludinka , uz sa na to tesim :wink:
@kamilkka , ale tak trenovat mozme :grinning:
15. máj 2013 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luga aj ja
15. máj 2013 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok