• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. januára 2017 
@luga @blackrose aj mne sa zda momentalne THE BEST neriešiť to....
nechajme niečo aj na toho hore, nechajme sa životom prekvapiť, však @nina88 ?
baby, ale uprimne, dve deti sa v poho daju zvladnuť, nenahovarajme si... je doležitejšie, aby naše dieťa nebolo same, podla mna je to doležitejšie ako naša pohodlnosť starať sa len o jedno dieťatko...
aspon mne sa to tak zda, po tom kolko som sa načakala... ja osobne tužim po dalšom tehotenstve,
ideálne tak o 4 - 8 mesiacov.. ale keby prišlo aj hned, tak ok... lepšie hned ako nikdy :wink:
17. máj 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kamilkka ja mojimi obavami nevylucujem druhe babo :wink: keby tu uz bolo, bola by som najstastnejsia, len mam z toho trosku obavu. Ale zvladli ine, zvladnem aj ja, no nie? Len teraz si neviem predstavit ako :grinning: ale to nejako pride. Aj Lucka sa mi zadarila v tom najlepsom case - na konci skoly, keby som ju mala skor, tak to tehu so skolou by som nezvladla, kedze som sa musela skoro cele tehu setrit. Cestovanie za skolou by som nemala povolene. Ten hore vie kedy je ten spravny cas. Len skoda, ze my to vidime az potom :slight_smile:
17. máj 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kamilkka @blackrose
jasne, ze sa daju zvladnut dve deti - aj tri, aj styri :wink: ...a tiez si vravim, ze druhe radsej hned ako nikdy .... ale fakt nemam chut to riesit - stacilo mi
18. máj 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luga ja neriesim uz 8 mesiacov :grinning: od prvej ms... pred tym, ked sme sa 8 mesiacov snazili, tak som uz stresovala :grinning: myslela na najhorsie, planovala spermiogram a vsetko mozne :grinning: snad to takto lahko pojde aj nadalej :dizzy_face:
ale najradsej by som otehotnela do luckinych 3 rokov, aby som nemusela prerusit matersku, alebo len na chvilu do prace a sup spat :sweat_smile: tym, ze na dialku pracujem, tak mi ani nechyba sa tam vratit :grinning:
20. máj 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nina88 je to jasne:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ty brdo, fakt by som tomu neverila, keby som ta nepoznala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a co muz? co nove?
20. máj 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@aduliak no vidíš... toto len mne sa môže stať... :slight_smile: Muž je stále hotový... :frowning2: Ale ja sa teším. Už ano. Veľmi. :wink:
20. máj 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 jej a januarovca, super :slight_smile: a uz ste to aj niekomu povedali, ci je casu dost? :slight_smile:
20. máj 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@aduliak no ono to akosi už všetci vedia, lebo v našej rodine sa nič neutají... :grinning: ALe nevadí... :wink:
20. máj 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
Je normálne 18 dpo mať takú slabú čiarku?? Našla som si ešte jeden test v aute, som sa otestovala minulý týždeň, no a tak som si ho urobila, s tým,že som myslela,že už budú riadne kolajnice... Troška ma to zneistilo...
20. máj 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak toto je krásna stránka, som dnes našla a stále čítam... :slight_smile: http://vnimavetehotenstvo.sk/
20. máj 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nina88 a aka to je znacka testu?
20. máj 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@aduliak TOTO?? DR. max
20. máj 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 ja myslim, ze je to iba znackou testu.,...a uz prosim ta netestuj... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. máj 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@aduliak už nie, idem v stredu na krv... :wink:
20. máj 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 supeeeeer :slight_smile:
20. máj 2013 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte babulky, kde ste všetky?? Tak u nás to vyzerá,že je to skutočnosť, hcg v krvi som mala v stredu 772... Na sono do 10. tt ísť určite nechcem a možno ani potom, vzhľadom na nové zistenia ohladom negatívneho dopadu na plod... tak načo?? no nie? :wink:
24. máj 2013 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nina88 ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak je to teda pravda....supeeeeer!!! velmi sa tesim a dufam, ze mm je uz v pohode,ci? :slight_smile:
24. máj 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 gratulka !!! :slight_smile: , myslis ze je to pravda s tym sonom??
24. máj 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte... No ja som tomu sonu nikdy neverila... tak podvedome som sa tomu branila... nemoze to byt dobre...
napriklad tento clanok, je ich nespocetne vela, staci hladat...: http://tehotenstvo.rodinka.sk/kym-rastie-brusko/vysetrenia/tehotenstvo-bez-ultrazvuku/
24. máj 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@aduliak ahoj, no muž už predýchava... :slight_smile:

Ja by som chcela toto tretie tehotenstvo tak nejak ,,bio,, :grinning: Žiaden ultrazvuk, prietoky, ozvy, nic... Rodiť by som chcela tiež uplne ,,bio,, najradsej doma s porodnou asistentkou
24. máj 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 fiha, mas moj obdiv, a co si sa tak rozhodla? pri Riskovi si vsetko absolvovala?
24. máj 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@aduliak pri riskovi mi strasne ale strasne dovrzali porod, tak som zacala troska studovat o tom a je to fakt sila ako sme na slovensku za opicami
V iných krajinach napriklad zakazali 3d ultrazvuk, oxytocin, co sa u nas je na beziacom pase je totalny jed, rodit po leziacky je totalne absurdne a podobnych prikladom je ,,troska,, viac... :frowning2:
24. máj 2013 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nina88 a preco 3D nie? aj ja som mala oxytocin.... :(
24. máj 2013 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 , tiez som tak nejako chcela rodit, ale v porodniciach v SR naozaj nehrozi :unamused: ... na domaci porod som vsak nemala odvahu - hlavne zhanat ochotnu por. asistentku ...ale ja som mala nastastie celkom fajn porod :pensive:
27. máj 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@luga ja plánujem rodiť v rakusku,ak všetko dobre pôjde a vybavim to. Zo slovenskeho zdravotníctva sa mi chce vracať,sme sto rokov za opicami,je to smutné... :frowning2: stale sa tu k tehotnym správajú ako k chorým,inde vo svete je to úplne inak. :frowning2:
27. máj 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 , v Heinburgu? :wink:
hej, je to otras a sa to podla mna ani nezmeni, kym sa nezmeni legislativa :rolling_eyes:
27. máj 2013 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky... uz je tu plno novyhc tvari ze ani neregistrujem..ako sa mate mamicky?
" mamicky co sa "pozname" uz ste snazilky po 2 x? co dari sa ci nedari otehu? ako samate?? :dizzy_face:
13. jún 2013 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ahoj, dlho si tu nebola....ako sa mas?
13. jún 2013 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka no ok .. zatial nic noveho uvidime co bude ked dojde mm mozno sa konecne aj ja pochvalim novinkami a ty co nove??ako pokracujete?
13. jún 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi snazime sa ako divy :grinning: este dame par pokusov aked nic tak ivf, pred tym ideme este na genetiku v martine a mozno este imunologiu- ale doky sa vyjadril ze neni treba tak neviem :unamused:
14. jún 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok