• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. januára 2017 
@nina88 jeeeej, jasne, ze pamatam...to bolo davno :grinning: a odvtedy sa koooooolko strán popisalo :wink:
Jeej, vidim, ze aj vy cakate v januari babo...to je super...gratulujem :dizzy_face: A uz viete, ci bude sestricka, či braček? :dizzy_face:
17. aug 2013 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga aj tebe doprajeme LU :slight_smile: tfuj tfuj tfuj :grinning:
17. aug 2013 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@evulka.v nevieme, statočne sa schovava, mám len vnútorný pocit,že dievča, aj bu som bola asi radšej, ale ked už je to takto celé prekvapujúce,tak este to bude chalan,aby to dokonal. :wink: Samozrejme,sa modlim,nech je všetko v poriadku,len dcéra by veľmi chcela sestričku,tak nech sa jej to splní. Vy ste plánovali? Ja sa už dostávam z tohto šoku pomaly,ešteže ma človek na to čas. Včera som bola pozrieť známej bábätko,som Ho nepustila z rúk,tak sa mo naštartoval znova ,,pud,, ;+) Už sa teším,len nech už je u mna v náručí,pôrod by dom najradsej preskočila.
18. aug 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nina88 ano, druhe babo sme tiez planovali....mala Evicka je velmi kludne dievcatko a poslusne, tak sme si hovorili, ze by mohlo byt dalsie / a to druhe bude urcite uplny opak :grinning: /, lebo sme nechceli ani velky vekovy rozdiel...
Mne sa akurat včera v noci snivalo, ue sme uz isli rodit :grinning:
Ja sa porodu nebojim, teda nechcem to zakriknut..ale moj prvy porrod trval 2h - doma mi odtiekla plodova voda, nasadli sme do auta, smer nemocnica, vysetrili ma a hned som isla na "stol" rodit :grinning:
18. aug 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka :sweat_smile: ... neponahla to :wink:
18. aug 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga šak neponáhľa, pri našom tempe sa teraz začneme snažiť a o 3 roky v pohode rodíme :grinning:
18. aug 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kamilkka :grinning: asi tak nejako :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
18. aug 2013 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
@evulka.v úžasné... Viem,že závidieť ,,sa nemá,, :slight_smile: Ale ja taaaaak straaaaaašne závidím takéto porody... Juj keby som to do tretice dala. Ja som mala druhy pôrod taký menší masaker. Ked vidím ruzinovsku nemocnicu, krúti sa mi hlava a chytá ma triaška. 17 hodín, z toho posledných 5 nekrestanske bolesti a nakoniec cisársky. Človek si povie rozumom,hlavne,že to dobre dopadlo,ale to podvedomie na to nechce ani spomenúť.
18. aug 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evulka.v fuha, ja tiez v dobrom zavidim taky porod....ja od odtoku plodovej vody, dokym sa mala narodila 56 hodin...ale kontrakcie som mala 10 hodin v kuse....
20. aug 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak uf, to je dost..ze 56hodin :confused: ..ale druhy bude urcite lepsi :wink:
20. aug 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evulka.v no dufam :slight_smile: spolieham na to....:slight_smile:
20. aug 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evulka.v juj, aj ja by som uz chcela byt 26.tt :slight_smile:
20. aug 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ...neboj, to tehu ubehne raz-dva..aj ja sa nestiham cudovat, ako tie týždne naskakuju :wink:
Aj ti uz byva zle?
20. aug 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj mne doprajte :grinning: ja nemam este ani jedno :zipper_mouth: no drzte nam palce nech nam to teraz vyjde ideme na soft :wink:
21. aug 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@evulka.v bolo mi strasne dva tyzdne, teraz je to uz druhy den lepsie trochu, tak zas stresujem, ci je vsetko ok... chapes :slight_smile:

@zibi zlatino tebe to prajem vsetkymi desiatimi!
21. aug 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi aj ja ti veeeelmi doprajem :slight_smile:
@aduliak nestresuj, urcite je vsetko ok :slight_smile: /ale chápem ta :wink: /
21. aug 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi , vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetky palce, co mam, drzim :wink:
kedy idete?
21. aug 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduliak , ziaden stres ... vsetko je OK :slight_smile:
21. aug 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga dik moja
22. aug 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evulka.v
@aduliak dakujem kocky
22. aug 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga dufam, ale chapes to, ukludnime sa, az ked bude babo pri nas :slight_smile:
22. aug 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak :slight_smile: chapem , chapem, ale netreba to zbytocne prehanat :slight_smile:
22. aug 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, poslušne hlasim mrchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
4. sep 2013 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka :unamused: ... tak nabuduce :wink: .... a vy "normalne" ze snazite? :sweat_smile:
4. sep 2013 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kamilkka juj :(a uz sa snazite? ani som nevedela...
mne to odsypa nejako rychlejsie ako pri T., nemam na nic cas...mala zacala chodit do skolky, ja na plny uvazok do prace :( a zrazu pozriem a ze 10 tt... :slight_smile:
@luga
5. sep 2013 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduliak :dizzy_face: krasa a ako sa citis? je to lepsie ako pri T.?
5. sep 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga je mi ovela lepsie, aj ked mi byva zle od zaludka, kazde poobedie az do vecera, ale nevraciam nastastie :slight_smile: 23.9. idem na meranie NT...
5. sep 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@aduliak AHoj, no niečo mi hovor o tom ubiehaní, to je sila. Vôbec si neuvedomujem niekedy ešte,že som tehotná a už sme v polke... :slight_smile:
5. sep 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 no, veru, ty ze si uz v polke???ty brdo....a viete uz, co to bude? uz si bola na morfo?
5. sep 2013 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@aduliak zajtra idem. :wink: uvidíme, či je moja intuícia správna. Ja cítim dievčatko od samého začiatku. :slight_smile:
5. sep 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok