• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

17. januára 2017 
@aduliak jeej velmi pekne dakujem :slight_smile:
4. sep 2014 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka a ako sa cítiš?
4. sep 2014 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak je mi dost zle, ale nevraciam na stastie,niekedy mi je zle aj cely den :unamused: niekedy len rano a tak....ale nevadi :sunglasses:
4. sep 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka jasné, že nevadí, mne tak bývalo pri Terezke :frowning2: takže poznam:frowning2: ale keď býva zle,to je dobre :slight_smile:
4. sep 2014 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ved nato sa spolieham ze je to dobre znamenie......radsej nech mi je zle a je vsetko ok
5. sep 2014 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga budem tam 3 dni... Na to aby išla aj do škôlky prvý krát v tom čase je to dosť dlho.
5. sep 2014 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blackrose , sranda, ze to prave tak narovnako vyslo :unamused:
5. sep 2014 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , takto je ta sedacka - prva foto v plnom sede a druha foto, ako sa to da najviac sklopit, potom je este jedna poloha medzi tym ...chcela som aj GG v nej odfotit, ale nespolupracuje
Fotene tabletom, tak zla kvalita, ale vidiet
7. sep 2014 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka jéééééééééééééééééééééj!!!! a ja som si to prečítala až dnes, musim tu chodiť častejšie :slight_smile:
teším sa s tebou a neboj, všetko dobre dopadne :slight_smile: ja si trocha vyčítam, že som svoje tehu prežila v strese, mala som sa viac tešiť a menej strachovať, nabuduce to už chcem tak urobiť a tehu si iba vychutnávať :slight_smile:
@blackrose myslim, že lu to bez teba zvladne, ja som teraz nechala mojho na týžden u babky a zvladol to bez jedineho problemu :wink:
10. sep 2014 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nám sa tiež akosik nedarí už rok , spermiogram je v poriadku .pila som Allchymelkový čaj, dala som si teraz pausu, a pijem raz denne Infolic.... od augusta, aspon mi zatial pomohol k úprave M.cyklu
28. sep 2014 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: tiež si objednávam, už by bolo na čase :unamused:
28. sep 2014 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevzdávaj to-bojuj
nádej je stále tu
http://www.zdravie-aloe.sk/produkty/podpora-plodnosti/
2. okt 2014 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Chcem sa opytat na Vas nazor. Muz berie antibiotika ma zapal pluc ja tiez beriem ale vo stvrtok /na ovulku/ uz nebudem brat.....Chcem sa opytat, ci je vhodne sa teraz snazit o babenko, aby nahodou nevznikla nejaka komplikacia.......dakujem
11. okt 2014 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, akoooooo??? :slight_smile:
3. nov 2014 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , videla som este predtym, ako som sa spytala :unamused:
4. nov 2014 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga takže ty ma tajne sleduješ :grinning:
4. nov 2014 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata... tak ja uz som dva dni po operacii. Radsej 2x rodit ako toto :sweat_smile: ale tak snad to bude rychlo lepsie a potom uz nebudem mat tu hnusnu nadchu!
@ludinka ako pokracujes?
5. nov 2014 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ahoj, tak hlavne uz to mas za sebou...
dakujem za opytanie zatial sa mam fajn, drobec rastie ako ma, polavie este nevieme a cakam na prve pohyby, zatial nic necitim :unamused: a to som uz v 19. tyzdni
5. nov 2014 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ludinka EšTE MAš CHVILKU čASU NA POHYBY :slight_smile: ale oni pridu :wink:
5. nov 2014 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , tajne nie, ved som sa priznala :wink: :grinning:
5. nov 2014 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blackrose :confounded: nech sa ti to rychlo zahoji ...
5. nov 2014 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka , boooooze tebe to leti :sweat_smile: ....neboj, este si tych pohybov a kopancov uzijes :wink: :grinning: (az ti vela bude)
5. nov 2014 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak baby - @ludinka nam pošle virusiky a my ostatne @luga @blackrose... ideme do toho!
len škoda že som sa dnes pohadala s mm, takže bude tiche zaspavanie každy na svoju stranu :grinning:
5. nov 2014 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kamilkka
@luga
@blackrose
veru baby velmi vam zelam aby sa vam podarilo otehu.........neviem preco akurat my mame takyto udel ze musime tolko nato cakat, ach jaaj :pensive:
ale o to vacsia radost to potom je :dizzy_face:
6. nov 2014 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , ale to udobrovanie potom :wink:
@ludinka , vdaka :slight_smile: ...ja uz to, nastastie, tak neprezivam ....je fajn, ze je aspon jedno
6. nov 2014 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga ja viem ze pri druhom to uz nie je take, ale isto by gretke prospel surodenec :wink:
7. nov 2014 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka :slight_smile: myslim, ze keby sa pytas jej, tak odpoved by bola nie :grinning: :sunglasses: ....ale jasne, ja by som tiez bola radsej, keby nie je jedinacikom
7. nov 2014 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ludinka juuuuuuj tebe to letí :slight_smile: ja som citila v 20. tt prve pohyby ale nebola som si prvy tyzden ista ci je to ono. Bolo to len take svitorenie, trepotanie motylych kridel :slight_smile: jeeej to boli krasne pocity. V neskorsich tuzdnoch to uzasne pevalovanie a vystrkovanie bruska :dizzy_face: uzivaj si to pokial mozes
@luga dakujem :slight_smile: Lucka by tiez na surodenca povedala NIEEEE :D
@kamilkka juj virusy :slight_smile: to si este mesiac pockam na prave snazenie... nech z tela trosku vyzeniem kortikoidy :P. No a potom sa uvidi ci budem mat na toto nervy. Mm by veeelmi chcel. Ja tiez ale bojim sa toho snazenia :P :pensive:
9. nov 2014 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@blackrose
@luga
@kamilkka
kocky tak mam novinu cakame chlapceka :slight_smile:
a uz citim aj tie slabucke kopanceky :dizzy_face: :slight_smile:
12. nov 2014 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok