• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
@majuska7979 juj,to si nepamätám, ale viem,že mal astenoterarozoospermiogram,či ako sa to povie:wink:
21. jan 2015 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak no to mi moc nehovori tieto odborne nazvy radszej mi povedz coho ste mali malo a kolko :D
21. jan 2015 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 Jemine,malý počet,tusim ani 20 miliónov a pohyblivosť zlá,on tam mal aj zapal,bral antibiotika
21. jan 2015 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak aha..ale potom ked sa vyliecil to uz sa zlepsil spermio ci uz ste potom druhy ani nerobili?
21. jan 2015 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 už sme druhý nerobili...a pri Kubkovi, to ani nevieme,ako sa podarilo
21. jan 2015 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my si jedno prosíme... :slight_smile: Som po MMT, kde mi vzali jeden vajíčkovod a teraz sa vyše roka opäť snažíme, no zatiaľ neúspešne. Teraz som začala brať Inofolic, na ktorý mám len samé chvály, tak verím, že už snáď "motyka vystrelí" :slight_smile: Je to ešte niekto taký? :slight_smile:
21. jan 2015 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciagdt86 a maj tvoj mm spermiogram?
22. jan 2015 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 Ano, boli sme a vsetko ok. Ja som tiez bola na priefuku vajickovodov a sú priechodné, takže neviem, kde to visí...
22. jan 2015 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciagdt86 mame spermiogram je o stranu dozadu ...ale tak treba si to asi oddychnut od toho snazilkovania a bude...viem ze pri mojom prvom v ten mesiac som na to vyprdla ..robila som posledne ovu testy a nechala som to tak a bum //?????????? takze tiez treba asi troska sa zrelaxovat a bude aj babo
22. jan 2015 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 ahoj, na mňa si zabudla :wink:
vy ste stale v anglicku? či už inde?
no a prajem uspešne snažilkovanie, podla mňa to čoskoro vyjde :wink:
22. jan 2015 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka caves moja x x x xx jasne ze som nezabudla x x x este sme v uk ...povodne sme chceli ist nastalo domov na mojej druhej materskej ale vidis uz 2 a pol roka a nic :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a ty ako sa mas moja ..
22. jan 2015 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 no my tiež snazilkujeme :grinning:
22. jan 2015 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majuska7979 Vieš, čo...veď boli aj také mesiace, kedy som "vypla", lebo som bola už totálne znechutená, zničená a neviem, čo všetko ešte z toľkých neúspechov, Prestala som na to myslieť, lebo som bola totálne presvedčená, že nám to vôbec nevyjde a napriek tomu vypnutiu to aj tak nevyšlo. Neviem. Asi proste nebesá ešte nechcú, aby to tak bolo. A možno mám celkovo dosť stresu aj v práci a tak to asi všetko dokopy zohráva svoju úlohu.
22. jan 2015 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No žienky ale úprimne - keby nám niekto pred rokmi povedal ze raz sa už budeme snažiť o druhe babo tak by sme boli šťastím bez seba :grinning:
22. jan 2015 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kamilkka to teda by sme skakali tisic metrov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale teraz aby sa to druhe zadarilo lebo u mna to uz 2 a pol roka nic :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ale tak hadam sa zadari :wink:
@luciagdt86 neboj podari sa v spravom case :wink: :wink: :wink: :wink: mm ide dnes brat antibiotika ..a koncom mesiaca na scan...takze baby nase sppermosky budu zase na bode mrazu :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ale hlavne je aby sa vyliecil.som mu povedala bez tie antibiotika teraz nech sa vyliecis...vsak ak to budes odkladat to tym dlshie nam bude trvat kym otehu ????????????/ :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
23. jan 2015 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kamilkka este sa zasmejem ked tu budeme za par rockov snazilkkovat o baby c 3 ::D
23. jan 2015 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majuska7979 Jasné, dajte všetko do poriadku, lebo čím dlhšie sa veci riešia, tým sa tehotenstvo odkladá.
23. jan 2015 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciagdt86 ved to :wink: takze ja som uz povedala mm ze treba sa vyliecit a az potom bude snazilkovanie. :wink:
23. jan 2015 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majuska7979 Správne! :slight_smile: Veľmi vám držím palce! :slight_smile:
23. jan 2015 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka a ja teraz pozeram, ze preco mas v profile dve deti :confused: kedy si prisla o babatko??? ja som to ani nespozorovala.... :frowning2:
23. jan 2015 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 a po atb ide na spermio? A ma to vobec zmysel? Nech ide az po troch mesiacoch...
23. jan 2015 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. jan 2015 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose keze na spermio Ho pošlem až po pol roku asi ;) ale na prvom bol po antibuotikach tyzden a po tabletkach naprozen a cipkach
24. jan 2015 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka joj je mu ľúto..;(
24. jan 2015 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ale vidim ze tebe sa mala narodila tiez 39tt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. jan 2015 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka joj to je mi luto :( hned v zaciatku pravdepodobne...
@majuska7979 verim tomu, ze spermio bol kvoli tym liekom taky zly. Lieky velmi ovplyvnuju ich kvalitu. Ano. Presne 2 tt pred terminom.
27. jan 2015 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , ahoj :slight_smile: ....zijes ? :grinning:
Podla mna ma spermio v poho :wink: - a teda liekmi mohol byt urcite ovplyvneny ....nech papa vitaminy, aj ty si nieco zobni :wink:
Ja myslim, ze druhe babo k vam zavita :slight_smile:
29. jan 2015 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga jasne ze zijem :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: no spermio nieje ziadna slava moja...nemam sa z coho tesit :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: ale hlavne ze uz viem v com je problem a proste ak sa zadari to bude ak nie proste nie...uz to neriesim :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ja papam zelezo a kyselinu listovu koli chudokrvnosti..a mm uz tiez papa a nepije kavu :wink: :wink: :wink: :wink: uz asi tyzden a pol :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
29. jan 2015 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a ty ako si na tom??? dobre si pamatam ze vy ste tiez mali zle spermio a sup otehu si ked si sa na to vykaslala?????????????? dobre si pamatam vsak :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2015 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 luga je na tom veľmi dobre :wink: snažilkuje ostošesť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2015 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok