• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@luga lugus uz som si nasla sedive vlasy a to nie jeden ale asi z 20??
2. feb 2015 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979, ano, otehotnenie by bolo najlepsie ....a neviem, ako velmi mam " tlacit na pilu", aby to nebolo kontraproduktivne...ani sa mi nechce popravde....a ked to tak sledujem, tak ovulku plus/ minus " triafame" kazdy mesiac, mm berie macu ( uzival ju aj pred otehu s Gretkou)
...asi by bolo fajn , aby sme sa pozreli aj na mm spg.
2. feb 2015 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , jaaaaj, sedive vlasy nie su metrom :grinning: ....ja uz ich mam daaaaavno - a som stara? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
2. feb 2015 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga aha s tym spermio to by si mala super by si hned porovnala ako to bolo a ake ma teraz..ja troska lutujem ze sme neurobili spermio predtym fakt lutujem :angry: :angry: :angry: :angry:
2. feb 2015 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ideme von....zatial pa
A netrap sa :slight_smile:
2. feb 2015 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga joj moja asi prechadzam tym vekom pred 30tkou... :D
2. feb 2015 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a od kedy beriete tu macu??? co to je?? co to obsahuje??? pekni dnik vonku :wink: :wink: :wink:
2. feb 2015 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.:grinning: Prosíme si bábo.:heart_eyes: Ďakujeme... Raz mi to už takto vyšlo.
2. feb 2015 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luga lu, aku macu beriete?
2. feb 2015 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 drzkam palceky aby co najskor... :wink:
2. feb 2015 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 ako dlho trvalo prve baby?
2. feb 2015 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 Ďakujem. 6 mesiacov.:blush:
2. feb 2015 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , to je " bylinka", ktora ma priaznivy vplyv aj na spg....a neviem presne, kolko to uz berie, ale mesiac to uz bude
@kamilkka , fresh macu v kapsuliach
2. feb 2015 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 no to pomerne velmi rychlo :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
2. feb 2015 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga uz som pozrela ale mam doma nakupene vitamin c..e400, zinok ,kyselina listova a selen..tak prvo nech to zje nebudem kupovat milion patsto veci a potom neviem co brat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2015 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , ved jasne, ked mate nakupene, tak zbytocne mat milion veci a duplicitne :slight_smile:
2. feb 2015 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som macu zvolila preto, ze predtym " pomohla" ( mohla to byt aj nahoda - s velkou pravdepodobnostou :grinning: )
2. feb 2015 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no ja som mojmu nasadila to iste co predtym a tiez nepije kavu...tak dufam ze pomoze :slight_smile: asi za 4dni konci antibiotik
idem kuknut ci moze popri tych antibiotikach selen aspon
2. feb 2015 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nasla som iba ze nesmie konzumovat mlieko,zinok,zelezo a hocijake lieky na tazke travenie?? :confused:
2. feb 2015 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , ved tie 4 dni uz vydrzite bez vitaminov :wink:
2. feb 2015 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga mas pravdu :wink:
2. feb 2015 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka, a ty ako? :wink:
2. feb 2015 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga aj my sme otehu s macou ;)
Prvy krat ju bral mm a druhy krat ja :grinning:
2. feb 2015 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kocky... mna tak napadlo, viete, ze uz existuje taka vec, co si date dnu a ani nemusite vstavat z postele a ono vam to za celu noc meria teplotu a potom sa to hodi do pc a do grafov, dokonca je appka, ktora ma v platenej verzii (ktora mimochodom vobec nie je draha, nejake 4€) funkcie, ktore podla zadanych udajov same vyhodnocuju pravdepodobnost ovulacie :wink:
pridavam jeden link:
http://www.me-luna.eu/epages/63898218.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/63898218/Categories/MeLuna_Produkte/Natuerliche_Familienplanung/Endo_Therm

@majuska7979 ako sa mas? je mi luto, ze sa vam s druhym nedari tak ako pri damiankovi
2. feb 2015 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prosíím prosíím :dizzy_face:
2. feb 2015 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kamilkka , jaaaaj, ze by som si ju teraz ja davala? :wink:
3. feb 2015 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga ja mam teraz prašok, lyžičku šupnem do jogurtu, alebo do koktailu, ak si robím :wink:
ale kupim asi kapsule, ako ty :grinning:
3. feb 2015 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , vidis,teraz si mi pripomenula, ze aj my sme mali predtym aj prasok, ktory som si obcas aj ja dala do jogurtu :sweat_smile:
No, ja neviem prehltat tabletky, takze ja by som si kapsule tak ci tak otvarala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , ale mm to lepsie hlce v kapsuliach :wink:
3. feb 2015 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly joj ak tak rozmyslam moja asi ten hore vie co robi a ..on vie preco nam nedal damianka hned na prvy sup ;) aby sme si uzili cas spolu comu mu dakujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vtedy som to nechapala ale teraz ano :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a no s druhym...mozno bude aj pre mna lahsie ak sa podari ked uz damian bude chodit do skoly...a budem sa mu moct viac venovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vsetko ma svoj dovod :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak si to tlmocim :wink: :wink: :wink: :wink: tento mesiac mrcha uuuzasna...proste normalna...co ma tesi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ze by som mala tiez nieco pre seba nahodit?????????? inak baby som nevedela ze vitamin c a vitamin e spolu by sa nemal brat naraz ?????????????? dobre ze teraz viem :grinning:
3. feb 2015 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby caute ..super ze obnovena tema
co sa tyka spermiogramov a vitaminov no mam daco uz sa sebou :grinning: :grinning:
skuste ked tak muzom kupit od jamiesona power man ma tam vsetky vitaminy a mineraly ktore potrebuje v jednom
http://www.jamieson.sk/produkty/vitaminy-a-vyzivove-doplnky/power-vitamins-pre-muzov-50-90-tbl-power-vitamins-for-men-50/
plus ostatne doplnky moze brat

@majuska7979 na prostatu je dobre aj
http://www.jamieson.sk/produkty/vitaminy-a-vyzivove-doplnky/prostease-saw-palmetto-125-mg-na-prostatu-60-tbl-prostease-saw-palmetto/
saw palmetto je na prostatu nejaka novinka :slight_smile:
3. feb 2015 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok