• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

19. januára 2017 
@zibi , a vy ako?
3. feb 2015 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga momentalne stojime a cakame co bude..potrebujem sa dat zdravotne doporiadku mam nejake problemy..tu to nechcem rozpisovat ked tak v IP keby ze sme sukromka je to ine :wink:
3. feb 2015 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi , chapem :slight_smile: ...a prajem, nech sa co najskor pohnete dobrym smerom :wink:
3. feb 2015 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi , a tm bral tie pripravky od jamiesonu? Efekt?
3. feb 2015 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi diky moja teraz mu zatial dam tie co mam nakupene...lebo sa v tych vitaminoch utopime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ked sa minu nasadim nieco inne :slight_smile:
3. feb 2015 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi kolko stoji ten zazrak?

@majuska7979 kolko ste sa snažili o damianka?
3. feb 2015 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka 11mesiacov ...co nieje tak zle sa mi zda :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: a ktovie ake spermio sme mali vtedy??? to by ma fakt zaujimalo??? ale tak to sa uz nedozviem..viem ze mm prestal vtedy pit kavu 2 mesiace pred otehu a nasadila som mu vtedy zinok,e400 a folic acid...a bolo to :confused: :confused:
inak baby vcera mi kamoska pisala ze cakaju druhe..:D o prve sa snazili 3roky ona mala problemy lebo mala mrchu 3 razy do roka...a chodievala na vyvolavacky. atd..a teraz jej maly ma rok a isla do dr lebo ze znova jej mrcha nechodi a ze aspon nech ju ma tie 3 razy do roka...nech predpise tabletky...a ze si nasla nejaku hrcku na prsniku...a dr ju overuje a ze nic nevidi a ze ci nieje tehu a ona kdeze....nemoze byt ...ale dr zhodnotila pre istotu urobime test a vravi ze pozitivny // :D skoro jej oci vypadli a jej manzel ze a to je moje ???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mali keksik asi 2 mesiace dozadu a od vtedy nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako to je teda haluz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2015 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@luga moj bral ine prirodne (finclub) ..ale ja som brala od jamiesonu aj segra a efekt je dobry
je to prirodna firma a asi naj multivitamin pre muzov taky komplexny a relativne "prirodny"
jasne ze to su len vitaminy a mineraly
na podporu spermiogramu potrebuje okrem toho aj speci doplnky - to je len kvalitny multivitamin aby nemusel brat selen, koenzym, zinok , bečka, cecka samostatne ked to ma v jednej tabletke..
kedze su dolezite aj arginin, lkarnitin, maca atd..
3. feb 2015 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majuska7979 moja vam sa nedari kvoli tomu ze mm ma ten zapal . neboj ked sa to spravi da sa dokopy aj spermiograma bude aj druhe
3. feb 2015 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kamilkka neveim presne kolko stoja ..ale su trochu drahsie ale tak je tam vsetko v jednom takyzaklad
potom treba aj doplnky specialne este bat
3. feb 2015 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi no uvidime...viem ze ked sme snazili o drobca tiez mal ten problem a 2,3 mesiace pred otehu bral antibiotiky aby sa vyliecil a potom to vyslo..takze mozno mas pravdu ..dufam ze mas
3. feb 2015 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majuska7979 urcite bude vsetko dobre a tak ako ma byt :wink:
3. feb 2015 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majuska7979 proste sa majus dajte na taku istu vlnu ako vtedy a uvidite, skoda, ze ste vtedy fakt nemali nijake vysledky, ale neboj to sa podda :wink: ked prisiel damianko, tak pride aj druhy drobec :dizzy_face:
3. feb 2015 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly mojavuz zacinam byt na tej vlne :slight_smile::slight_smile: lebo mi to zacina byt jedno...;)
3. feb 2015 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majuska7979 @luga... atd všetky, tak aky DC dnes??????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
majuska a ty si ešte stale taka strašne chuda ako vtedy?
4. feb 2015 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka moja na nestastie stale taka chuda :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: i ked mm hovori ze troska som na ritke pribrala co dufam je pravda ale stale nosim svoje veci co pred tehu a po :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: a mozem zrat zrat zrat :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: akurat teraz som mala 4 dni teploty..som bola chora tak predpokladam ze som znova tam kde som bola :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: dnes som hmmm pockaj 5dc...este mrchujem :wink:
4. feb 2015 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka a ty ktory dc si?
inak baby kupila som letenky do pl...akurat teraz letime od 26feb do 9marca..potom letime v juni.july na 3 tyzdne...a potom v auguste ale to este neviem kde..lebo to pojdem bud bez mm na svk alebo pojdem s malym niekde na dovolenku k moru
4. feb 2015 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga jeej ahoj, pozeram ze diskusia sa tu poriadne rozbehla...to je super,
dakujem zatial sa mam dobre, v pondelok idem na sono, tak dufam ze uz bude maly dobre otoceny, lebo stale bol zatial priecne, co sa moc dokymu nepacilo, ale inak vsetko v pohode........pomaly zacinam mysliet na porod, zatial sa snazim len pozitivne :grinning: ale uvidime co bude o mesiac... :sunglasses:

baby co zvazujete ivf odporucam Reprofit Brno,tam sa vam nestane ze vas prestimuluju a uspesnost maju tiez asi lepsiu ako u nas v centrach
4. feb 2015 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ludinka tak to je krasa :slight_smile: užívaj si byť tehuľkou :wink:
ktorý týžden už si? ty si otehu tom reprofite brno?
4. feb 2015 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka takze ty coskoro rodis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2015 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979
@kamilkka uz som v 32 tyzdni-leti to....
ano ja som bola v reprofite, mala som stimulku len s clostylbegytom-ziadne pichanie inekcii a odbery krvy ako je to v svk centrach..
4. feb 2015 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ludinka tak zaujimave :slight_smile: a kolko clostilu si brala? kolko si mala vajok?
lebo ja ked som brala clostil tak nič moc zmena, ale asi som brala mini davku...
4. feb 2015 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
4. feb 2015 o 15:30 • maminkaocinko2015
@kamilkka
@ludinka
@luga
@zibi takze baby nepozerala som mm ostali 4 tabletky...takze este 2 dni a nasadzujem mu vitaminky :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
4. feb 2015 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kamilkka , ja 5DC
4. feb 2015 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , tesim :slight_smile: ...este ma cas sa dobre otocit, tak hadam sa umudri :wink:
A pozitivne myslenie nech ta neopusta :grinning:
4. feb 2015 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , hned by som ti desat kil podarovala :grinning:
4. feb 2015 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga ja tiez 5dc..:slight_smile:a poviem ti ze tych par kyl by som poprosila x x
4. feb 2015 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , keby to bolo take lahke :rolling_eyes:
4. feb 2015 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga Kent bolo take lahke pribrat ;(
4. feb 2015 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok