• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

2. decembra 2016 
24. apr 2015 o 07:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zibi moja coskoro budes mat mimi...uvidis....ja viem ze to nieje lahke...verim ti ...ale hlavu hore bude dobre a nakoniec budete mat babatko ..uvidis....kamoska sa snazili 3 roky od svadby ..mala nejake cysty na vajecnikoch...uz chceli ist do kliniky riesit to a bum ona tehulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze to pride uvidis :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: nechcem sa tu rozpisovat o sestre ale nieje najlepsie ...ale tak sa modlime a hadam bude dobre a po roku z toho vyjde aspon aby tak aby bola samostatna ..o to sa modlime

@luga a ty uz snazilkujes???????? ci ako ?
@zibi moja a az mate nejake dobre vysledky? uz ste sa poliecili?? idete na to ? tak tfuj tfuj tfuj aby bolo na prvy sup
24. apr 2015 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@majuska7979 ti napisem IP dobre lebo sa chcem aj daco este opytat :slight_smile:
24. apr 2015 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zibi
@aduliak
@majuska7979 , my snazime furt, este sme neprestali :grinning: ....ale tak neviem, mam pocit, ze to je zbytocne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2015 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zibi , ja velmi dufam, ze aj vy sa uz dockate
24. apr 2015 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@majuska7979 :unamused: , mrzi ma tvoja sestra.... ono to chce cas a prajem, nech sa zlepsuje stav
24. apr 2015 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luga dik moja .. a vy mate sancu ked sa to raz podarilo
skus na na to vyflaknut..aj vtedy si tusim prestala na to mysliet a vyslo to
spermiogram mate fajn
skus vajka posilnit ? nevyskusas nejake doplnky? melatonin, koenzym , vit. e? hm?
24. apr 2015 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zibi , " kaslala" som na to donedavna a v podstate to ani teraz nejako velmi neprezivam, ale " tikaju hodiny stale intenzivnejsie" ...a ma to nebaviiiiiiu
Beriem inositol, mastne kyseliny s eckom, decko, pangamin s jodom, listovku
24. apr 2015 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luga to máš krasnu zbierku tych liekov :grinning:
Ale chválim ta za to!
24. apr 2015 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kamilkka , ved otras, sa mi to uz ani do kuchyne nezmesti - spolu s mm doplnkami ....dojeme a uz nekupim nist :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .....zjavne nepomahaju :rolling_eyes:
24. apr 2015 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Baby, ja som vas tu pekne všetko prečítala, ale nemala som silu reagovať...
posledne dni je mi strašne zle, no otras... a popritom mať pri sebe dieťa, to je riadna katastrofa!
riadne mi ho je chudačka luto :frowning2:
držim vam všetkym palce a som 100%-ne presvedčena že všetky do jednej, ano aj teba @zibi myslim, budete mať deti :wink:
nam asi pomohla teraz dovolenka a odburanie stresu a takisto to, že som si povedala, že toto je posledny mesiac čo sa snažim, potom to možem okašlať, lebo tiež som mala pocit, že je to psychicky zabijak cely život riešiť otehotnenie...
dnes som už posledny den 8.tt a vie to zatial len moji rodičia a moje dve kamošky... mam stres to povedať dalej, ale asi už treba aj mm rodine to povedať.... zas je to psycho, kolko stresov mi priniesli tie prve tri týždne dokym nebola akcia :hearts:... tak zas ma to znechutilo k dalšiemu tehu... dufam, že na to rýchlo zabudnem.... no ale už privela rozpravam a viem, že mate ine ťažkosti tak mi prepačte :wink:
25. apr 2015 o 06:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@luga ale musis konkretne na kvalitu folikov
na to je konkretne
melatonin,
koenzym
materkska kasicka , proplis a pel
dečko

ostatne su len doplnok ..
melatonin je dost dobry lebo odstranuje oxidacny stres z folikov cize by som povedala, ze je asi taky naj na foliky ..ja som teraz nebrala lebo mi trochu zvysil tsh a nemala som kvlitne foliky predtym aj napriek zlym spermosom som mala stale pekne embryjko cize si myslim ze to bolo prave kvoli doplnkom ..a melatoninu

oznacim ta v tej mojej skupine v prispevku pri doplnkoch
25. apr 2015 o 07:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kamilkka , fuuuu, si to veru neviem predstavit fungovat takto s malym ( ved viem, ako to je, ked mam migrenu a G " obsluhovat") ....a je ti zle cely den? :unamused: ...ale zase aspon vies, ze tehu je ok
25. apr 2015 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zibi , mozno ten melatonin este kupim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tie vcelie veci nechcem, lebo som alergicka a bojim sa, aby som nespuchla zase- nie je to nic prijemne
25. apr 2015 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@luga jaj tak to nei ..ked si alergicka tak to v ziadnom pripade nemozes !!
25. apr 2015 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte ja sa k vám vsetkym pridavym, prosim tam hore o jedno mozno i viac detieciek, prave teraz to tak citim a velmi vela tuzim po dietatku.....moc sa tesim na neho a prosim a ziadam tam hore vsetkych, dakujem a myslim kto ziada, dostane tak vela stastia :wink:
25. apr 2015 o 20:01  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luga
@zibi
@kamilkka takze od dnes mrchujem 1 dc ;) Ako hodinky uz 3 mesiac man 29dc ...co asi alchemilka upravila :slight_smile::slight_smile:
26. apr 2015 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@alenka1609 drzime palce ;) Ako dlho snazite ??
26. apr 2015 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majuska7979 , like len na alchemilku
26. apr 2015 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majuska7979 no teraz sme so sucasnym partnerom zacali, ale mam podozrenie, ze nieco nie je so mnou v poriadku.... :frowning2: pretoze aj s byvalim partnerom sme sa snazili asi rok a nic.... snad to vide, teraz by som si to uzila uplne celymi duskami a radostou....no neviem.... :pensive: a alchemilkovy caj pomaha??? mam ho doma aj som ho pijavala aj kys. listovu.... a vy ako dlho sa snazite???
26. apr 2015 o 13:26  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alenka1609 ved chod na gyndu nech ti spravia odbery hormony a ci ovulujes a tak a budes veidet na com si
plus vytery a aspon taky zaklad stitna zlaza endokrinolog..to ostatne by si mala neskor riesit na zaciatok poriesit aspon to :dizzy_face: na co cakat
26. apr 2015 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zibi jej dakujem teda objednam sa, ale mam takeho lekara, uf... to je tu ako vo filme vesnicko ma strediskova :unamused: ale za pokus to stoji, snad ma neposle domov... dakujem za radu
26. apr 2015 o 14:10  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@luga chapem :slight_smile::slight_smile: si má rozosmiala :slight_smile::slight_smile::slight_smile: like iba na alchemilku ;) mrcha je sviňa :slight_smile::slight_smile: ale tento mesiac som to cakala..
@alenka1609 neboj zadari sa ..treba nemyslieť ;)
26. apr 2015 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majuska7979 jáááj kebyze to je take jednoduche :(.... roky pribudaju...cas leti, kebyze aspon postoji....aj vám vsetkym prajem vela zdaru :slight_smile:
28. apr 2015 o 15:36  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alenka1609 no akurat viem ze to nieje jednoduche....prve trvalo 11mesiacov...a druhe hmmm v nedohladne a to uz asi 3 roky snazime ?????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
29. apr 2015 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majuska7979 sakra a to od coho zavisi, tiez som z toho smutna, boze niektora zostane tehotna len ked trenky nad nou preletia.... :frowning2: a tie cco chcu mozu cakat, och uz nech to pride, vsade kde idem vidim tehotne...tiez mam jedno dieta, ale chcem dalsie...haloooooo tam hore prosiiime ta pekne aby si ich uz poslal a mi s radostou ocakaaavame, dobre ??? dakujemeeeeeee pekne
29. apr 2015 o 17:18  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alenka1609 moja nemám tusenie od coho to závisí..ale neboj ppdari sa nakoniec..asi este nieje nas čas..neboj príde aj na nas..a kolkoa rokov tvoje dieta?
29. apr 2015 o 23:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luga a ty ako?? teraz to uz asi nejako ovulujes vsak??
30. apr 2015 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby. Mne je furt zle, zle zleeeeee..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
30. apr 2015 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majuska7979 ma uz 7 rockov
30. apr 2015 o 19:33  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok