• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
nina - myslís? tak dobre len ma to rozhodilo, ja uz si asi ziaden test neurobím, lebo som z toho len deprimovaná potom.
26. nov 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kašli na testy... počkaj 3 dni a ak sa nič neudeje, bež k doktorovi... :wink:
26. nov 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awooojky a ty si tusim pisala,ze ti meska uz od polovice novembra??? to je sila,ze len jedna / :frowning2: ale to este nic neznamena....
balambi....krasne si to napisala :grinning:
26. nov 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taktak kaslem na testy, no som dnes volala ze sa objednam ale nerobia tak pockam a objednam sa
26. nov 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awoooojky...presne tak sprav....
26. nov 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, viete mi poradit? uz asi 5 dni mi meska menstruacia, i ked mam taky rozny cyklus a neviem, presne den, ale mam pocit, ze uz meska..brucho ma chvilami pobolieva a chvilami nie a tehotensky test neukazal ziadnu pozitivnu ciarku. robila som ho sice cez den a nie rano.. mohlo by to uz byt, alebo zasa nic??
26. nov 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi nadvazujem na IP... tak nechapem preco som mala taku teplotu dnes rano....aj ja som uz pocula o tom tzv. ovulacnom spineni..prave teraz hladam na nete vsetko o tom... ale ja uz naozaj neviem, kedy mam vlastne tu ovulku...ked teplota bola dole 24teho novembra, vcera t.j.25 som citila naozaj neprijemne bolesti v podbrusku(myslim ze to kvoli ovule)+ som aj trosicka spinila....
26. nov 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliatko - no nemam na výber zistit treba aka je pricina tolkého meskania
26. nov 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. nov 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este otazka, nemam skusenosti s meranim si teploty..ak by som bola tehotna, teplota by bola vyssia? skusi mi to daktora strucne a jasne vysvetlit? vdaka..
26. nov 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati.....ked si pozries moj graf....a aj graf predtym, ja mam najnizsiu teplotu den - dva dni pred ovulkou.....
oknomas....a teplotu asi nemerias,ze? je mozne, ze si mala ovulku neskor a preto ti test este neukazal....
awooojky...tak ti drzim palce, nech ti to dobre dopadne!
ludinka....to vyzera na krasny vzostup po uhniezdeni!!!
26. nov 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknomas....ak nemerias cely cyklus, tak nevies, co znamena pre teba jedna teplota namerana....ale vseobecne pri tehu ostava teplota vyssia ( po ovulacii sa totizto zvysi a ked nepride mrcha, tak tam ostane :grinning: ).....
26. nov 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliatko dakujem pekne, no dufam ze to nebude nic vazne, a dobra spravicka by najviac potesila
26. nov 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne ostala zvysena, aneklesla odvtedy ale tak testu sa nechce aj tu druhu ciarku ukazat
26. nov 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj dievcata ja stale citam na nete o tom spineni...som sa aj troska vystrasila co to moze byt.... no uvidim..dufam ze to bolo naozaj len ovulancne spinenie
26. nov 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati...necitaj si o nejakych hroznych diagnozach...podla mna to bolo ovulacne spinenie..... a aj ste tu vyuzili....tak to uz neries a tes sa,ze ste ovulku trafili!!! :grinning:
26. nov 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pise sa tu o hormonalnych poruchach a tak, kt. potom sposobuju problemy pri tehu...jaaj prstala som to citat... :wink: lebo to nerobi dobrotu..ked bude spinenie pokracovat pojdem za dokt. a ona uz mi poradi a povie co a ako...ale aj tak vdaka Adi...a tvoj manzel sa kedy vrati? v piatok? sa tesis ze?
26. nov 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opovaz sa citat este nejaky dalsi clanok!!!
veru...az piatok pride..... ale tesim sa velmi...akurat vcera sme sa dohodli,ze pojdeme este aj s nasimi kamaratmi do vianocnej Viedne....tak sa tesim.. :grinning:
26. nov 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ja som vo Viedni este nikdy nebola....len som prechadzala cez rakusko vela krat..ale vo Viedni som nebola:slight_smile: urcite je krasne vysvietena...
26. nov 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Juj baby o Viedni nechcem ani počuť... MM tam robí, každý deň dochádza a prestala som mať rada to mesto odvtedy... :unamused:
26. nov 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ae39f drziiiiim liniu :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony super len tak dalej!!!!!!!!!!!
26. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej mony pekne sa drzis:slight_smile:
26. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vieden pred Vianocami je nadherna....
mony.....coze chces byt tehula, ci co??? :slight_smile:
26. nov 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite je pekne vysvietena, ze?
adi my uz budeme len cakat po ovulke co bude dalej a tajne dufat :dizzy_face:
26. nov 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky Vieden je krasne vyzdobena, boli sme minuly vikend :slight_smile: a tehula ? AAAAAAAAAAANOOOOOOO,
prosim chcem :grinning: cez vikend alebo zajtra dam druhu sancu dvom ciarkam :wink: sa ukazat
26. nov 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony..velmi ti to prajem aby sa ti to splnilo... bol by to krasny darcek pod vianocny stromcek :dizzy_face:
26. nov 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony drzim palceeeeeee
ja budem testovat tiez cez vikend ak sa bude teplota drzat.......
ale moc tomu neverim pretoze sa citim rovnako ako kazdy mesiac.. :frowning2:
26. nov 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka...neviem, ci mam dufat...boli ma brusko presne ako pred mrchou ( ja mam taky PMS), ze od ovulky do mrchy ma boli :frowning2:
26. nov 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu ja mam zase od ovulky po mrchu strasne citllive prsia a sem tam ma picha podbrusko.......
tiez si nerobim nadeje, ale zase nikdy nevies...
26. nov 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok