• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
@luga Čau lu :slight_smile: zajtra na teba myslim :wink:
8. júl 2015 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kamilkka , ahoj, kami, dakujem, si zlata :slight_smile:
Dnes len krv mi brali, poradnu budem mat v utorok poobede - sa uz neviem dockat ...som nervozna, mam zly pocit
9. júl 2015 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojtw babule
@luga co to tu nevidim?! :confused: :confused: :confused: nejako som teraz nepochopila ze ci ti potvrdila dr. tehu alebo nie... v ktorom tt by si mala byt? Verim ze to bude ok a drzim silno palce :dizzy_face:
12. júl 2015 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga teraz som si precitala viac dozadu a uz tomu viac rozumiem. Vy ste isli na ivf?? Som nevedela ze sa chystate. Ale tak super ze to vyslo na prvy sup. A verim, ze to jedno sa udrzi. Daj cediet ako dopadnes na kontrole.
12. júl 2015 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , boli sme na ivf - nejako sme to speci neplanovali, rozhodnutie prislo postupne a teda brala som to ako posledny pokus a nechcela som ani o tom pisat....
Dnes som zacala 10 tt.
14. júl 2015 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tak som v total soku - su tam dve bambule :confused: ( az som musela plakat)...fakt som myslela, ze to jedno to vzdalo ( ved dr. sa tiez tak tvarila), no a nevzdalo - dorastlo a obe zodpovedaju tt (+- jeden den)
Mm bude velmi stastny :slight_smile: ...ja musim predychat
14. júl 2015 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@luga aaaaaaaaaaaaach :confused: :sweat_smile: :grinning: :wink:
mam tiez zmiesane pocity... prajem ti babatko, ale asi by som skolabovala pri dvoch naraz! :dizzy_face: :zipper_mouth:
Ale tak zase na druhu stranu, sama si hovorilila, ze uz dalsie nechces ak sa teraz nezadari, tak sa priroda (s pomocou dr) rozhodla ti to trosku sperstrit :wink:
Tes sa. Deti su zlaticka. Bude to narocne, ale o to krajsie. Mame v rodine dvojicky (o 9 mes. mladsie od Lu). O chvilu oslavia 3 roky a prave nastupuje vek, kedy su uzasne ze su dve!
Hlavne ti prajem veeeeeeeeeeeeeeeeeeeela pokoja a zdravia pocas tehu a zdrave a krasne deticky. :dizzy_face:
Este stale sa neviem spamatat... a to nie som tehu ja ale ty... neviem ako sa musis citit ty! :grinning:
14. júl 2015 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , dakujem :slight_smile: ...nejako to zvladneme, co uz ...ked sa spamatam zo soku, tak sa aj tesit hadam zacnem :sweat_smile: ...ale naozaj, len nech su zdrave :pensive:
14. júl 2015 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kamilkka , @zibi, kuk :sweat_smile:
14. júl 2015 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luga tak ako pises.... casom predychas... strach zostane kym ich neuvidis a potom sa uz nestihnes obavat a stresovat :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2015 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blackrose :D :D
A ty ako?
14. júl 2015 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga jaaaaa ja nijako :grinning: mm mi opat zvestoval, ze mali by sme aj nieco robit pre to aby som bola tehu :grinning: :grinning: ja sa tomu skor vsemozne vyhybam, lebo nechcem zazivat stresy z toho ci som alebo nie som tehu :sunglasses: stale cakam ze pride bocian a nebudem sa musiet snazit :grinning: som asi na hlavu padnuta :sweat_smile: :rolling_eyes:
14. júl 2015 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luga musela som mm aj plodne dni oznamit, aby som ich neodignorovala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2015 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blackrose , a ten tvoj chrbat ako?
14. júl 2015 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,
dnes som si objednala gelik, snad bude fungovat.....Conceive plus :wink: uz sa tesim na druhy tyzden, aspon nieco ked nic, aj to nam dalo nadej...... :slight_smile: tak drzte päste :grinning:
14. júl 2015 o 15:56  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga čau Lu, prepač že som sa neozvala skor, ale jak nejak nestiham a nezvladam... dnes ma zas príšerne bolí hlava a príšerne cháp doslova :grinning:
z celeho :hearts: ti blahoželam a teším sa, že to dame znova spolu :wink: ako prvy krat :wink:
no dvojičky su dvojičky - ja to ako profesional vidim skor z toho rizikoveho hľadiska, ale na druhej strane je to krasne a budu spojene na cely život :dizzy_face: :dizzy_face:
v takýchto chvíľach, ked rozdýchavam tehotenske komplikácie, spomínam si na chvíle, ked som na babätko čakala a bola som ochotna dať všetko na svete za to, aby som ho mala, hoci by to boli dvojičky, trojičky, či hocikolko -ičky.... ale chapem ťa... ja idem zajtra na morfo ultrazvuk a som z toho dosť nervozna, bojim, sa či bude v poriadku a podobne veci neveci mi chodia hlavou... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
Lu, ty sa drž, opatruj a teš sa, lebo ja sa teším a Bohu vďaka za nové životy, čo nám posiela :sweat_smile:
14. júl 2015 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga chrbat boli, chodim na rehabilitacie... tam ma velmi neupokojili, lebo vraj cvicenim si polepsim ale platnicku spat nevratim. Takze to mam na cely zivot. :frowning2: aj to je mozno dovod, ze sa mi nechce snazit, ked ani neviem ci to zvladnem.

@alenka1609 to sme skusali aj my. Nepomohlo, ale vam mozno pomoze. My sme mali velmi lenive spermie. Ani gelik ich nerozhybal. Drzim palce.

@kamilkka drzim palce na uzv. Tes sa ze uvidis mimi a neboj sa niecoho co nie je. Ved sama si to napisala Lu. ;)
14. júl 2015 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blackrose tak tak, ale vieš že psychika je sviňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2015 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aky super nazov temy.... aj jaby som si chcela objednat jedno mimco :slight_smile: . Snazime sa snazime a zatial stale nic..
14. júl 2015 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kamilkka o tom mi niečo hovor :grinning:
14. júl 2015 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sandria33 treba verit :wink:) aj my stalice uz mame deti a niektore dokonca uz aj viac. Aj ked nas to stalo vela nervov, sily, navstev lekarov, vitaminov.... drzim palce aby si bola co najskor tehu :wink:
14. júl 2015 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Po pregnyle som mala ovulaciu asi za 39 - 40 hodin, citila som to dost a tulili sme sa aj predtym aj potom skoro stale v jednom kuse. Potom asi o 6 dni som citila pichnutie v tej casti podbruska, kde som mala dominantne folikuly na ultrazvuku pred pichnutim pregnylu. Tak cakam ze ci to bolo to co by som uz chcela, aby to bolo... :slight_smile:
14. júl 2015 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sandria33 je to mozne :wink: ja som to tiez citila ked som otehu. A teraz take pichnutie citim kazdy mesiac a nic. :frowning2: psychika je svina...
14. júl 2015 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ja som otom pichnuti este ani mojej polovicke nevravela, rradsej. Ale treba verit asi...
15. júl 2015 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ja som necakala praveze ziadne pichnutie v tom momente, my sme sa akurat vracali z dovolenky a pristavali sme lietadlom, tak som mala ine zaujmy a nie sledovat telo, ale ten pocitnetrval dlho, tak dveminuty max.
15. júl 2015 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , dakujem za pekne slova ....ja som to uz predychala, bude dobre a teda tiez ma najviac desia tie mozne komplikacie v tehotenstve a aby deti boli OK, lebo to tiez predcasne narodene a spol. ( no ved vies sama najlepsie)....ale programujem sa na bezproblemove tehu a spontanny porod v termine :slight_smile:
15. júl 2015 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kamilkka , budem na vas mysliet na ultrazvuku, neboj, bude ok :slight_smile:
A hlavu si viem predstavit, mna bolela dva dni teraz ( nedela, pondelok) a to sa ani vydrzat neda
15. júl 2015 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ach jaj, ale tak rehabky hadam pomozu aspon proti bolesti a spevnit tam tie spravne svaly a tehu zvladnes :wink:
15. júl 2015 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga spontánny ???? :grinning: :grinning: :grinning:
a ja som ti prave chcela napísať, že maš to vyriešene sekciou :wink:
ja som po usg, vyzera že všetko ok a bude to CHLAPEC :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2015 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kamilkka , jo, jo, cisaraku sa budem vyhybat velkym oblukom :slight_smile:
dokelu, moj tip bol dievca - mne to nikdy nevychadza :grinning: ..... a tak junior bude mat aspon partaka :wink: gratulka :slight_smile:
som zvedava na nasu slavnu dvojku :sweat_smile:
15. júl 2015 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok