• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
@blackrose :grinning: , myslis, ze je az taka masochisticka? :wink:
30. júl 2015 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja ano :grinning: vzdy ked sa nam zadarilo snazilkovat, tak zrazu z 25 dnoveho cyklu bol aj 30 dnovy a pod. Takze cakam vsetko :angry:
30. júl 2015 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga posledne tri mesiace som mala 25 DC a dnes som 26 DC, tak som zvedava ako ma bude tentokrat dlho natahovat. Ale ocakavam ju asi zajtra.
30. júl 2015 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , no ved klasika - natahovacky, aby si ani nahodou nemohla byt v klude ...som zvedava :wink:
30. júl 2015 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby,no,vidím,že vám to tu rýchlo ubieha... Super...a ked riešite dovolenky,nechcete sa niekto pridať k nám na pobyt s baby plavanim 24.-28.8.? Www.sojka.eu, boli sme aj minulý rok a bolo super :wink:
31. júl 2015 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduliak ahoj adi :slight_smile: ako sa mas?

inak ja padaaaaaaaaaam :unamused: ale optimizmus ma na stastie neopusta :grinning:
31. júl 2015 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blackrose máme sa super,Terezka má v škôlke prázdniny, tak bacujeme traja spolu :wink: tatino nám chodí na tyzdnovky:frowning2: už sa fakt na tú dovolenku tesim...decká sú už parťáci, sú super:wink: a vy ako?
31. júl 2015 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@blackrose , nepadaaaaaj !!!!
31. júl 2015 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zenule, dajte koment, neviem ci ano alebo nie.... :zipper_mouth: zeby gelik zabral...ale inac este nemeskaju, az tak o 3, 4 dni by mala prist....tak dufam ze nepride :wink:
1. aug 2015 o 14:19  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alenka1609 no nieco sa tam crta, drzim palce nech silnie :wink:
1. aug 2015 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenka1609 noooo vyzerá to nádejne :dizzy_face: dnes ako?
@luga tak už mrchujem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@aduliak super! A my sice tatinka na tyzdnovkach nemame, ale tiež ho ledva vidíme. Práca/stavba/práca... :unamused: ale tak hádam to už o chvíľu bude lepšie.
2. aug 2015 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , pozerala som dnes tvoj graf, takze som predpokladala :unamused:
My mm tiez nevidime - furt je v robote ...vcera mi vravi, ze dnes predobedom sa nam bude venovat - bol polhodinu vonku s GG :rolling_eyes: ( tot jeho celotyzdenne venovanie sa rodine :frowning2: )
2. aug 2015 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ahoj dnes som si tiez robila a vysiel takto, len ma trapia kvasinky, neviem ci si mozem dat candibene tablety... :unamused:
2. aug 2015 o 15:24  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ludinka dakujem, no dnes som dala dalsiu foto...mozno ano :slight_smile: snad to tam bude
2. aug 2015 o 15:25  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenka1609 :dizzy_face: to vyzera nadejne :slight_smile:
2. aug 2015 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga jooj snad mas pravdu.... sa neviem ubranit teseniu...ale viem ze je este priskoro... :slight_smile:
2. aug 2015 o 15:31  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenka1609 , drzim palec :wink:
2. aug 2015 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenka1609 neviem ako s tabletkami ale mna az dr.povedala ,ze radsej preliecit nez tam mat infekciu..
2. aug 2015 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra nas caka druhe iui, drzte nam palceky
2. aug 2015 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubka1983 asi si ich dam, lebo nie je to dobre tam to dole... :unamused: a este par dni pockam a pojdem k doktorovi, lebo kebyze idem teraz a poviem mu ze mi vysiel pozitiv. test tak by ma vysmial.... ze tak skoro to nemoze byt, a kebyze urobi sono, aj tak by tam nic nevidel.... tu su taky lekari, ze sa mi chce smiat.... :angry:
2. aug 2015 o 20:53  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenka1609 ano su taky dr.A kedy mas dostať?
2. aug 2015 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenka1609 gratulujeeeeem :dizzy_face: :grinning: je to tam :slight_smile:
a pozri co je na letaciku, ja som mala kvasinky skoro cele tehu a dr. mi daval nejake cipky, ale nepamatam nazov. Ked tak, chod k dr. a predpise ti.
3. aug 2015 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandria33 drzim palce :dizzy_face:
3. aug 2015 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubka1983 no mala by som ich dostat zajtra, ale urcite nepridu, teda tak si to prajem....ale idem dnes na pohotovost, boli brucho a neviem ci stej tabletky ruzovy vytok... :frowning2:
3. aug 2015 o 17:19  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose jaaaj dakujem, len sa trosku bojim, dala som si candibene 200 a idem na pohotovost, lebo doktor ma dovolenku, tak mi to poradili, ked som dnes volala....snad to tam uvidia a bude vsetko v poriadku, a vdaka za gratulaciu, moc som rada, teda my vsetci ostatní, prajem aj vsetkym zenam aby sa im take podarilo.... :wink:
3. aug 2015 o 17:22  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenka1609 ruzovy vytok moze byt namiesto ms.kym nekrvacas je to ok.
3. aug 2015 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenka1609 ako dopadla pohotovost?? Snad ruzovy vytok zmizol!
4. aug 2015 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose jej ahojte koceny.... tak dopadla som tak ze ma nechali v nemocnici :unamused: ale dali mi liecbu, a ten ruzovy vytok sa zmenil na cerveny, cize zacal som spinit...ale uz je dobre :slight_smile: uz nespinnim, az na tu nemocnicu...
inac nevidia moju tehotnost, asi som este malo, ale zaklad je ze mi robili test a je pozitivny, takze oficialne som tehuuuuuuu :grinning: jooj sa tesiiiim povedali ze musia pockat kym to uvidia na sone, ze snad to nieje mimo :frowning2:
4. aug 2015 o 18:12  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenka1609 drzim silno palce :slight_smile: vidiet moze byt kludne az o tyzden. Hlavne aby stupalo hcg v krvi. Len bud pekne v klude a drz sa :dizzy_face:
4. aug 2015 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blackrose dakujeeeem velmi pekne, som kludna neboj, dnes brali krv, hcg je vysoke, a za chvilu idu robit sono, tak potom poviem co zistili... :slight_smile:
5. aug 2015 o 08:20  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok