• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
adi..co ine nam zostva..len dufat, ze aj z motyky vystreli :wink: ..co uz... ja tiez prezivam otrasne PMS...ale mna brusko zacne pobolievat 2-3 dni pred mrchou...ale som otrasna, nervozna, placliva a vsetko naraz dokopy... ma to tak velmi stve :angry: ..chcela by som byt v pohode..ale tie hormony pracuju neskutocne :grinning:
26. nov 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/2b05ee moj grafik
dnes sme boli na spermiograme, a je to v pohode, v norme - :slight_smile:
26. nov 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vrabcek...aspon niekto ma spermio ok :slight_smile: gratulujem :grinning:
a mas aj pekny grafik :grinning:
26. nov 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vrabcek, to je umenie nájsť si chlapa... :wink: (samozrejme srandujem-aby sa niekto neurazil...)
26. nov 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj ...nikto tu uz nie je?
26. nov 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tu Vrabcek
26. nov 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony ahoj...ty si v praci, alebo doma?
26. nov 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu na chvilku :slight_smile:
26. nov 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...opytam sa vas.....ked ma bolieva normalne klasicky brusko vramci PMS 10-14 dni pred mrchou---ked budem tehu, myslite, ze ma bude tiez boliet alebo nie? lebo vsak do uhniezdenia telo nevie, ze je tehotne, nie? :grinning:
26. nov 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka som v praci, sem tam mrknem na konika a zareagujem :slight_smile:
Adi ja si myslim ze ta bude pobolievat, aj mna teraz stale pobolieva a mrcha zatial nikde.
26. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kedze som este tehotna nebola, tak ti mozem povedat len zo skusenosti mojej sestry... ona vravela, ze vsetko prebieha presne tak ako keby si tu mrchu mala dostat...tak ako to mas pred kazdou mrchou..len potom sa nedostaviiiii :wink:
26. nov 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi moje sestry maju rovnake skusenosti :grinning:
26. nov 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu aj ja by som presne chcela vediet to iste ci ty :slight_smile:
ale asi si budeme musiet pockat na to kedy otehotnieme a zazit si to na vlasnej kozi.. :unamused:
ja sa teraz citim presne tak ze ako keby som mala o par dni dostat, ako kazdy mesiac, a zaroven dufam ze to mohlo aj vyjst lebo ovulku sme trafili na 100000 %
26. nov 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aDI A TY SI ZABUDLA čO SOM VáM PíSALA JA??!! Ja som mala pocit,že dostanem každú minútu asi 2 týždne ešte po zistení,že som tehu... :wink: Takže nemáš šancu povedať pred mrchou,že si si istá že to nevyšlo... Proste nemáš. Ja som to vravela furt... :grinning:
26. nov 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pozrite cca stranu 67... baví ma sa čítať... aká som si bola istá....
26. nov 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby...tak teraz ste mi dali aspon sancu na dufanie :grinning:
a este jedna "sprosta" otazka..... mozem ist dnes cvicit? neublizim, keby nejakou velkou nahodou babatku ? :slight_smile:
26. nov 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adul podla mňa možeš robiť čokolvek, lebo sa ešte vôbec nedá hovoriť o bábätku... ešte by ho nebolo ani volným okom vidieť.... Neboj... :wink:
26. nov 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem Ninka.....vies, keby nejakou velko nahodou :grinning:
26. nov 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jo,zachvilku odchadzam z roboty a stale rozmyslamci si dnes kupim test alebo nie,v utorok som mala dostat mrchu a v pondelok a v utorok mi bolo cely den zle od zaludka,ci som nieco zjedla alebo nie a staaale mam nafuknute brucho,hm hm hm,tak veeelmi by som si priala babätko.kupit ci nekupit to je otazka :slight_smile: ale ako sa poznam tak si kupim ten test,nevydrzim :wink:
26. nov 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,ze kup!!!! ak ti uz meska, nemas preco vahat.... :grinning:
26. nov 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda posluchnem,to by bol najkrajsi darcek na vianoce,aj ked este nie su :slight_smile:
26. nov 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som zvedava :slight_smile: drzim palce!!!
26. nov 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeem,tak zajtra dam vediet ako som dopadla :slight_smile: lebo dnes sa tu uz nedostanem.ale neviem mam taky pocit ze som,no uvidime
26. nov 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
JEEJ Skippy, vitaj v klube... :wink:
26. nov 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky ... tak hlasim, ze pani MS dnes prisla opat na navstevu - presne (cela ja :grinning: ) :unamused: .... takze spolocne zaciname trinaste kolo snahy o mimi a bola by som velmi rada, keby je uz konecne to stastne a pod stromcekom by som mrkala na dve ciary na tom "zazracnom" papieriku ... Boze, prosim, vyslys moju prosbu ....
26. nov 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mony, tesim sa s teba a straaaaasne drzim paste :slight_smile:
26. nov 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky mna dnes tak boli brusko, dufam ze nakoniec ta mrcha nedorazi :frowning2: Volala som na gyndu ale zastihla som uz len sestricku, chcela som zistit kedy ma vlastne dorazit po vysadeni Duphastonu. Skusim to zistit zajtra ak ma mrcha nepredbehne.
teda z teba - aby som nedala po nose slovencine :wink:
ahoj Luga, dakujem za podporu :slight_smile: prezivam zo dna na den a visim na grafe :slight_smile:
26. nov 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: nemas zac, ja sa ozaj tesim, ked sa to niekomu podari ... mony,a ja by som bola na tom rovnako ...
26. nov 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok